Gerçek seks yapmamak erkeğin sağlığını olumsuz etkiler mi?

boşalmamda sorun yok hergün düzenli boşalırım ama hiç gerçek seks yapmadım herhangi bir sorun yaşarmıyım sağlık açısından psikolojik olarakda pek etkilenmiyorum bundan sağlığımı olumsuz etkilemesin yeter ki

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• tabiki de ilerde ereksiyon sorunu ve erken boşalma ihtimalin çok yüksek... bunu tıp uzmanlarına söylersen de aynı şeyi söyler. piskolojik olarak da kendi direktiflerine göre alıştırdığın için zevk alımın evlendiğinde azalcak ve istediklerini yaptırmaya çalışıp doyumsuz olucaksın bu da kavga ve zorlamaya aldatmaya kadar gidebilir emin ol. istimna aynı zamnda midedeki fosfatı harekete geçirdiği için dalgınlık ve unutkanlık yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her gün düzenli boşalmaya devam edersen gerçek seksi yapamıcan zaten

0|0
    0|0
    • neden? boşalmıyımmı yani hergün

• Alışkanlık olmuş sende psikolojik, her erkekte oluyor o dünyadaki her erkek yapıyor mu her gün, hayır

• belkide yapıyor onu bilemezsin haa hergün yapmayanda vardır elbette

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır, aksine şarj eder.

0|0
    0|0
  • geneleve falan git bir kere durulursun biraz

0|0
    0|0
  • Ben 22 yasindayim ben de hic seks yapmadim sagliktan bir sey olmaz da psikolojim bozulmak uzere :D psikolojinde sorun yoksa bisey olmaz

0|0
    0|0
    • o kadar yoğun biriyim ki kızları düşünecek vaktim yok arada bir boşalıp rahatlıyorum tabi boşalma esnasında onları düşünüyorum boşaldıkdan sonra rahatlıyorum mutlu oluyorum işime geri dönüyorum böyle böyle geçiyor hayatım

Yükleniyor...