Kızlar, genetal bölgenizi neyle alıyorsunuz? detay içerde... ?

Benim genetal bölgemdeki kıllar çok sert ve tek tük değil çok var malesef :( makasla kesiyorum sonra tüy dökücü kremle alıyorum ama bu kremin o bölge için pek sağlıklı olmadığını öğrendikten sonra ağdayla almaya çalıştım yine olmadı. sakızla almayı denedim ama bir çekişte iki üç tane geldiği için devamlı çektiğim zaman çok canım yandı. siz nasıl alıyorsunuz oranızı önerebileceğiniz bişey var mı?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Lazer yaptırman tavsiye olunur benim de kıllarım seninki gibi kökleri kalındı kalınkıldı alması çok zordu hep jilet vurmustum lazerle 3. seanstan itibaren faydasını gördüm 2 hafta önce 7. seansı yaptırdım şu an kedi tüyü gibi cıkıyodu bakalım bu sefer ne gibi değişiklikler olcak 😊 ama lazer yaptırdıktan sonra o bölgeyi başa sarmaması için sadece jiletle alabilirsin agdayla ve makineyle alman yasak maddi durumun iyiyse sonuna kadar gidebilirim diyosan başla ve bitir sabır istiyo ve doktora git lazere kuaförde yaptırma

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• lasere git kurtul

0|0
    0|0
  • ağdaya git acıyor ama zamnla alısıyorsun. böyle devam edersen iyce cogaltr köklerini güçlendrrsn ve evlendgnde sıkıntı cekersn

0|0
    0|0
    • direk lazer yaptırsam çok acır mı

• Sir agda

0|0
    0|0
  • Ağdayla alıyorum, kendim değil ama kuaför alıyor

0|0
    0|0
    • normal ağda mı sir ağda mı? hangisi daha iyi peki?

• Aralarındaki farkı bilmiyorum :/

• jilet

0|0
    0|0
    • jiletle makasın arasında bir fark var mı?

• makas tam almıyor jilet tertemiz ediyor

• ama jiletle alıncada iki günde tekrar çıkıyo

• Lazer

0|0
    0|0
Yükleniyor...