Mast yapma alışkanlığından nasıl kurtulmalı?

Benim gibi eşini bekleyenler aslında yapmamak daha doğru hem günah hemde alışkanlık olursa gerçek cinsellikten zevk alınmaz mı diye düşünüyorum.

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

• 0|0
    0|0
    • TEŞEKKÜRLER...

• DİNLİYORUZ BİLİYORUZ AMA UYGULAMAK MESELE İNŞ UYGULARIZ

• ben uygulayacağına eminim ben de uyguladım ve çok yararını gördüm asalk gibi bütün gün boyuca abuk subuk sitelerde beynimi ve ruhumu harcamıyorum. kendime daha fazla vakit ayırıyorum. içindeki eksikliği ara neden böyle yapıyosun? mesala ben aşık olmuştum bir kez reddedilince 2. de aynı şeyi yaşamıyım diye kendimi kaptırmışım... inan çok zararlı ve ramazan bir fırsat eksikliğini bul ve onu hallet sonra olmadı oruçla bu videoyu harmanlarsın kendine ceza ver her yapmak istediğinde bu videoyu açıcam de mesala sıkılacağın için yapmazsın ve sözünü tutmuş olursun

Erkekler Ne Diyor 20

• sizin yüzünüzden temiz su bulamıyacaz küresel ısınmanın başlıca nedenleri :D

0|0
    0|0
    • Anlamadım bekarım ben soruyo yanlış anladınız sanırım

• yoooo doğru anladım ama ben işin makarasındayım :)

• Gerçeği olana kadar masta devam, yoksa zinaya devam.

0|0
    0|0
  • Alisirsan evet kötü olur. Cinsel yönden tatminsizlik başlar evlenince. bu da seni hatalara sürükler...

0|0
    0|0
  • Bak ben de bunu çok düşündüğüm zamanlar oluyor ama Mast yapmayı düşünmekle hata yapıyoruz ara verdim çok şükür bir hafta filan yapmam herhalde

0|0
    0|0
    • Cinsellikle ilgili Yorumları okumadan Lazım sitelere girmemen Lazım

• haklısın biliyorum işte bazı şeylerden uzak durup kendine hakim olmak lazım oda zor oluyor ama

• Dediklerimi uygularsan üstesinden gelirsin elini oraya götürmeyi Düşünme görsellere de bakma

• Bendede aynı sorun mevcut. Kurtulamıyorum. Ne zaman yapsam sonrasında duş aldığımda 1 gün geçmeden yine rahat duramıyorum. Sigara gibi tiryaki oluyorsun. Tutamıyorsun kendini.. Hastalık gibi birşey bu.

0|0
    0|0
  • Alınmaz. Ama alışkanlık olmuşsa kendini zorlaman lazım.

0|0
    0|0
  • evlisin bekliyemiyormusun

0|0
    0|0
    • bekarım ben soruyu yanlış anladınız sanırım eşimi bekliyorum tabi başka bir türlü asla

• bekar her insan yapar veya çoğ insan desem daha doğru olur kaygın yersiz bence kocan yapınca onu daha istek ile beklersin normal ilişkinin hazzını mast vermez

• Zevk alıyorsan boşuna kendini zorlayıp bu zevkten mahrum etme bedenini

0|0
    0|0
    • hem günah bende alışkanlık oluyo

• İhtiyacını bir şekilde karşılamak zorundasın. Evet yapılmasa iyi..

0|0
    0|0
  • El mahkum napalım :)

0|0
    0|0
  • Bence çok sık olmamakla birlikte arda bir yapmalısın

0|0
    0|0
  • Manita ile

0|0
    0|0
  • Ben hep kendime söz veriyorum bırakacağım bırakacağım diye ama olmuyor işte. :D

0|0
    0|0
  • beyin alışmış artık boşver :) devam et

0|0
    0|0
  • Bence gayet normal, canın istiyosa yap niye kendine işkence edeceksin.

0|0
    0|0
  • alınır neden alınmasın çokmu uzakta eşin

0|0
    0|0
    • bekarım ben soruyo yanlış anladınız sanırım

• eşini bekleyen deyince bende pardon özür dilerim erkek arkadşı ile ilişki yaşamak istemeyen ya da azgınlıgını gidermek isteyenin yapacagı en iyi yol ama günahı var mı dersen elbette var ama daha büyük günahtan sakınmak için mast en iyisi

• eğer dediğin doğruysa mast yapman çok doğal

0|0
    0|0
    • tabi bekarım ama yapmamak daha doğru

• hafıza kaybı, dikkat eksikliği, halsizlik, kendini değersiz görme, yaptıktan sonra pişmanlık buna benzer şeyler. Özellikle siz erkeklerden gelen sizde biliyorsuzdur gelen sıvı kan, vücuttan çıkarken sıcaklık etkisiyle beyaz oluyor aslında zararlı hele sürekli yapmak

• biz erkekler olarak ele alırsak bizim yapmamız normal yapmazsak problemler başlıyor
      fakat bayanlardada böyle sıkıntılar yaratacağını sanıyorum

• yapma ozamn

0|0
    0|0
  • Uzun süre yapmayınca ağrı yapıyor.

0|0
    0|0
  • Alakasi yokk asinacak beton degil ki bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aklına geldiği an başka şeyler düşün başka şeyler yap ben bir ara nasıl yapıyomuşum şaşırdım şimdi nerdeyse 4-5 ay oldu

0|0
    0|0
    • Ciddimisin nasıl becerdin bunu helal olsun vallahi

• Duvar resmi gerçi farklı diyor da neyse

• iyi yaporsun bende 2 ya yapmıyorum ama sonra gene istek oluyor bırakmak istiyorum tepten

• olsun ne olacak ki ne zararı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...