Genital bölge koltuk alti veya bacaklardaki killardan tamamen kökten kurtulmus birisi var mı aranizda?

gerek lazer olsun gerek farkli bir yag veya karisim var mı aranizda bu sekilde olan?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• lazer tek çare

0|0
    0|0
    • olamaz ya

• ya tüy dökücü kullanmak istemiyorumda o uyusturan eyden alcam galiba

• ama o krem vajinadan içeri kaçmasın sıkıntı olur

Erkekler Ne Diyor 4

• Lazerssss

0|0
    0|0
  • Ben yüzüme lazer yapıyorum seanslar devam ediyor gayet memnunum

0|0
    0|0
  • eşim lazerle %95 kurtuldu

0|0
    0|0
  • şimdi tarlalarda anız yakıyolar ya belli aylarda, ateşe veriyolar tarlayı hani. heh işte sen de gir o tarlaya, anız niyetine senin tüyler de yanar ahaha

0|0
    1|0
    • simdimi gülüyoz?

• Seni zikmek lazim

• Senin gibi serefsizler yuzunden ulke bu durumda

Kızlar Ne Diyor 2

• Genıtal bölgemde kaldı biraz kedi tüyü kadar ınceldı harika bir durumdayım suanda lazer epılasyona doktora gidiyorum kuaforlere güvenmiyorum lazer konusunda tavsiye edilir sonuna kadar ekim 2013ten beri gidiyorum her ay gitmen gerekiyo çıkmasa bile çünkü faydası olmuyo çok ara verirsen maddi durumun devamlı gıdebılcek gibi değilse hiç başlama derim çünkü lazerli bölgeye ağda yapınca ya da epilasyon aletiyle alınca tedavi başa sarıyo ımkanon varsa hiç ellemıcen zamanı geldiğinde gıtcen düğün ya da tatil varsa o zaman jiletle alman gerekiyo sadece jilet

0|0
    0|0
  • Lazer tek sonuc. Tek tuk de olsa cikiyor ve hala gidiyorum lazere. İki senedir kil aldigimi bilmiyorum

0|0
    0|0
    • pahaliya patliyomu?

• Paket sunuyirlar ya seans. O yeterli degil. Neden
      Yaz doneminde kil almiyorlar. Alti ay lazere gitmeyince odedigin paranin yuzde yirmisini aliyorlar. Kilin cikmiyor. Randevu alamiyorsun cart curt. Ben kredi kartina on taksit yaptirdim. Sonra yuz dolar ceza verdim gitmemisim alti ay diye. En sonunda special kart aldim. İstedigin zaman seans siniri olmadan gidebiliyorum. İyi konus sozlesmeyi iyi oku. Sekiz seans yeterli degil. En az 16 seans git. Alabilirsen benimkinden al.
      Nexus a gidiyorum ben. Varsa paran kiy paraya git. Rahatlik

• yani biraz zahmetli

Yükleniyor...