Gayler neden bu kadar yakışıklı?

Ne zaman bi gay görsem cok çekici geliyor gözlerimi alamıyorum ve içimden allah kahretsin seni neden gaysin diyorum sizin fikirleriniz neler?

Güncellemeler:
arkadaşlar erkeklerden hoşlanıyorum ben burda bi yanlış anlaşılma olmasın zaten gay oldugunu ögrenene kadar gözlerimi alamıyorum :)ayrıca bu soruyu öylesine aklıma geldi başkalarının düşüncelerini merak ettiğim için sordum. sevgilime gelince orası bende kalsın :D:D
en azından bana katılan kızlar var :)

1|0
17|22

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruyu soranlardan biri de benim :D

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• link hacı abi de çok yakışıklı :D

0|0
    0|0
  • gözlerini alamıyorsan bence senin gözler problemli:)) şaka bi yanada olabilir ama istisnalardır diye düşünüyorum kaideyi bozmayan cinsten

0|0
    0|0
  • yoo yakışıklı değiller ama senin içinde bişey var bence onlara karşı. Gayleri izlemekten hoşlanıyosun. tıpkı erkeklerin lezbiyenleri sevdiği gibi

1|0
    0|0
  • ne alaka şaşırdım bak

0|0
    0|0
  • gay olduğundan değil senden daha bakımlı olduklarındandır.

0|1
    0|0
  • ona bakarsan bir çok travesti de kızlardan güzel :)

0|0
    0|0
    • yok daha neler artık:D

• ben orjinal demedim zaten görüntülerinden bahsettm soru da görüntü üzerine zaten :)

• bunada katılıyorum evet bazı travestiler cidden kızlardan daha güzel...

• çok çirkin gaylerde tanıyorum onu napıcaz :)

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen tek sen değilsin evet:) link

0|0
    0|0
    • İlla gay mi olalım ne afagshshshs:D

• Saçmalama be ne gay olması, helak olma nedenleri bunlar, bir kız size yakınlık gösterecek diye rezil rüsva mı olacaksınız, hiç bi kız için bu kadar mide bulandırıcı olmaya değmez...

• Haklısın sevdim yorumunu yorum artilansa artilcaktim:)

• 0|0
    0|0
  • gay'lar nedenmi yakışıklı çünkü çok bakımlı da ondan sürekli lazer epilasyon tedavisi görüyorlar ayrıca çok dar giyinirler oysaki yetişkin insalar öyle değil ama sence yanılıyormuyum canım işte gayların farkı bu sence öyle değilmi...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Lezbiyenlere sormak lazım

1|0
    1|0
  • sevgılın var madem gaylerle işin ne?

0|0
    0|0
    • gaylerle bi işim yok burdaki çogu kişi yanlış ayrıntıya takılıyor benim demek istedigim yakısıklı ve cekici görünüyorlar konu bu. gay olup olmamaları önemli degil. ben sadece bu özelliklere sahip gayler hakkındaki düşünceleri merak ettim. yoksa gay birini arıyor degilim. şöyle düşün bi kızı acayip güzel cekici buluyorsun ama kızın erkeklerden hoşlanmadıgını düşünüyorsun ve hayal kırıklıgı ve sorguluyorsun neden diye...

• anlıyorum haklsın

• o değilde bazı tro'larn kızlardan daha güzel oldukları bi' gerçek :/

0|0
    1|0
  • Gercek su ki gay'ler yakısıklı değil sen seviyorsun :))

0|0
    0|0
  • gaylerden hoşlanır kadınlar.

0|0
    0|0
  • Kızlar itiraf ediyorum ben de gayim hadi ekleyın beni nerde arkadaşlık isteklerim assdadsfdaf:D

0|0
    0|0
  • benden başka midesi bulanan var mı bu sorudan

0|0
    0|0
  • yani parasever lavuklar

0|0
    0|0
  • o lafta bana geldi sanırım :)

0|0
    0|0
  • en tarasan bir durum ilk defa böyle birşey görüyorum ama ne biliyim bence sen delikanlı lara bak

0|0
    0|0
  • Lezbiyenler de çirkin oluyor.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• katılıyorum ya cok var oyle gordugum hatta bırınden hoslanıyodum ve cok yakındık sonra bıgun soyledı Allahımm gıttı gul gıbı cocuk :) uzulmustum ama doğru bı genelleme yanı

2|0
    0|1
  • Beynini gaylar için mi yoruyorsun... İki saniye oturup düşünmeye değmez, bir kişi gay ise o an midem kalkmış ve o güzellik son bulmuş demektir...

1|0
    2|2
  • olabilir benim için çok olağandışı bir şey değil

2|0
    0|1
  • Gaylerin yakışıklısı olmaz, güzeli olur :))

1|2
    1|1
  • Yakisikli değil de cok bakimlilar

O kadar bakim fazla ama bazi erkeklerde iyice bakimsiz ya of

Haftada 1dis fircalayan var ya

1|0
    0|1
  • çünkü onlar mutlu olmak için yaşayacakları tüm toplumsal baskıları göze almış özgüvenli kişiler.

0|1
    2|3
  • Madem yakışıklıyım bari gay olayım diyorlar.

2|1
    0|1
  • Hepsi yakışıklı değil ger yakışıklı da gay değil

1|0
    0|1
  • istedikleri tüm kızları elde edebilmeleri sonucu mutluluğu artık farklı cinslerde aramaya başlıyorlar herhalde.

her neyse gözüm görmesin -_-

0|0
    0|1
  • Kafana taktigin seylere bak, dusunmesi bile mide bulandirici ve sen bununla ilgili soru sorucak kadar takmissin..

0|0
    1|1
  • 0|0
    1|1
  • cunku cok bakimlilardan ondan yakisiklidirlar

0|0
    0|0
  • lanet gitsin yahu gerçekten büyük problem! bkz: Neil Patrick Harris

0|0
    0|0
  • link asdsf

0|0