Sanal alemde kızlarla konuştuğunu gördünüz?

Sevgilinizin nişanlınızın veya eşinizin arkadaşlık sitelerinde kızlarla konuştuğunu yakaladınız ve internetteki kişiyle konuştunuz size sevgiline sahip çık arkadaşlık sitelerinde gezmesin dedi ven onu gece arayıp aşkım deyip cinsellik konuşmak istediğini öğrendiniz? sevgiliniz yalan konuşmadım derse kime inanırsınız tepkiniz ne olur?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar boğmayın erkek adamı.safa yatın biraz.yoksa hiç bir erkekle mutlu olamazsınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• alnını biraz aç bakayım boynuzların çok büyümüş mü? :)

0|0
    0|0
  • Söylediğin gibi bir durumda kesinlikle internetteki kişiye inanmalısın zaten o sitelere başka ne amaçla girilsin ki..

0|0
    0|0
  • hayal gücüne bak sen roman yazsana 50 sene sonra dizi yaparlar parayı kırarsın.

0|0
    0|0
  • açık açık konuşurum çözüme kavuştururum tepkim büyük olurdu

0|0
    0|0
  • Böyle durumlarda bende sevgili denen şahsı kullanıp,tekmeyi basarım acımam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• mantıklı düşünürsek arkadaslık sitelerinde ne işi vardı acaba? kız %99 dogru söyluyor

0|0
    0|0
  • iyi demis.

0|0
    0|0
  • hayyy yaa sakın ınanma hee resmen kandırmıs senı kadın durduk yere ne yalanı soylıycek sana anlasılan canı heyecan ıstıyoo oonun öldurrum bn olsam yakalanınca yalan soylemıs konustum fıngırdedım mı dcek ... konusmustur tabı meraktan yada amacıı varsa uzak dur ya yalancı ve tehlıkelı sularda yuzuyo atlama bu hareketını ck önmlıı

0|0
    0|0
  • bilgisayardayken gözetler emin olur sonrada kıyameti koparırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...