Sorum erkeklere çogunlukla?

abi durduramiyorum kendimi 4. posta oldu hala devam ediyo bunun bir zarari var mı devam etsem yoksa artik yetermi? hic boyle bisey yasadinizmi (mast)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bigünde kaç posta atılabilir?

0|1
    0|0
    • rekorum 12 ve hala devam edebilicek durumdaydim artik yeter dedim kendi kendime

• onu sormuyorum diyelim ki sevgilin var ve ona mast yaptığını söylüyorsn ama ayrıntı yok sdce yaptığını söylüyorsun bu sizi tahrik eder mi

• etmez bence yaa yanımızda bizi izlemedikten sonra etmez bence onun için biseksüel bir sevgilim olması gerek yani hem erkekden hem hatundan haz alıcak yoksa tahrik etmezdi bence çünkü benim onu becerdigimi hayal edicek ama kızdan kıza degişirmi onu bilmem sevgilimin bilmesi beni tahrik edermi edebilir hiç denemedim düşünülebilir yani

Kızlar Ne Diyor 2

• Cık cık cık.. çocuğun olmaz yahuuu

0|0
    0|0
  • İradeli ol birazcık ilerde pilin erken biter bak karına yazık olur.

1|1
    0|0
    • ciddimisin sen?

• @CemKaradag hayır ama sen yine de ikiyi üçü geçirme.

• Tamam dikkat ederim Sağol

Erkekler Ne Diyor 4

• Gusül abdestini al iki rekat namaz kıl devamı gelmez

1|1
    0|0
  • Var tabiki zarari. Piskolojikbolarak canin ilerde kadinlari istemeyecek. Ve erken bosalma olasilign olacak

0|0
    0|0
  • Bende aşırı yapardım. En büyük zararı erken boşalma ya

0|0
    0|0
  • kan geldi 5 te var mı dahası? Yapma çok kötü bir his

0|0
    0|0
    • deme bee bide abi bende bir sureden sonra bacaklarda titreşim oluyo

• yalan söyleme ben bile kan geldikten sonra 4 gün dayandım :D kan gelince sorsan "1 sene yapmayacağım" derdim. Sen şu an doruklara gitmişsin, yavaş yavaş azalır bu

• baba kan gelmesi diyon haa ben bagsur oldum ödümü sı*tım resmen ona dayanamam 1 hafta rahat yok netide dondurturum baboş 1 hafta sonra aç derim bir b*k olmaz

Yükleniyor...