Sevgilinizin evinde kaldınız mı hiç?

yaklaşık 4 aydır birlikte olduğum biri var ve birbirimizide seviyoruz.Yaşımızda çok küçük değil vakit geçirme niyetinde bir ilişki değil yani. Sorucağım soru şu sevgilim çoğu kez evime geldi.Sevgilimle aramızda gizli saklı da pek yoktur ya da ben öyle sanıyorum.Cinselliğide rahatça konuşabiliyoruz başka konularıda konuşuyoruz.Cinsellik hakkında esprilerde yapıyoruz.Bana da aşırı derece de güveniyor.Bende bugune kadar onun güvenini sarsacak bir harekette bulunmadım.Her zaman onun iyiliğini isteyen biriyim.Ona zarar verecek hiçbir şey yapmayacağımı o benden daha iyi biliyor.Ben okulum için şehir dışına çıkacağım için ona son gün bende kalmasını söyledim.O da tamam demesine rağmen daha sonra bana kalamayacağını söyledi bunun nedeni sizce ne olabilir? Bir kız bu kadar güvendiği sevgilisinden korkar mı? Ya da bunun nedeni korkmak mıdır?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bence fazla kafani takma, belki ailesine ne diyecegini bilememistir? ailesine sevgilimde kalacagim diyemez heralde?

0|0
    0|0
    • kız arkadaşında kalacağını söyleyemez mi? Sonuçta 1 gece sadece ve bugune kadar da en yakın arkadaşında devamlı kaldığı zamanlar oldu.

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç gelmemişliğide yokmuş evine . böyle yapması ilginç aslında :S acaba uzakta okuyacağı için senden umudunu kaybediyor olabilir mi?

0|0
    0|0
    • İlişkimiz zaten ben uzakta okurken başlamıştı. Umuduğunu kaynettiğini de pek sanmıyorum .öyle bişey olsa anlardım galiba

• ailesine bahane uyduramayacağını anlayacaklarını söylüyor . eğer öyleyse neden en başında gelirim diyor o zaman.

• en başında gaza gelipte söylemiş olabilir :s belkide düşündü bir an ve korktu ailesinin öğrenmesinden okula gider ayak olamaz mı ?

Erkekler Ne Diyor 2

• kendinden korkmuş panpa senden değil sen bir meleksin o çıplak şeytanın yanında.sıkma canını öperim gözlerinden.üniversite de bol harmonik hareketler dilerim...

0|0
    0|0
  • Belki başka bir mazereti vardır neden korksun senden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...