Yasmin ilacı nasip kullanılıyor doğum kontrol?

Bana doktor kist için verdi ilk defa kullanicam nasıl kullanılır aç tok bilen var mı

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Reglin birinci gunu almiya basliycaksin. Her gun ayni saate kslmaya dikkat et. Ornek sabah saat 9 ertesi gun ayni saate. Ac veya tok onemli deyil. Bol suyla al. Bir gun unuttinmu ertesi gun ayni saate dvm et sakon iki tane ayni anda alma. Hapi aldikrandan sonra kusarsan ya da o gun cok ishal olursun tkr hap almalisin veya iliskiye girersen korunmalisin

0|0
    0|0
    • Aklina takilan birsey varsa sora bilirsin

• Yani regl bitene kadar mı kullanicam sonra devam etmicemmi

• Simdi sendeki. pakrt kac aylik? Yani bir serite 21 hap var yani 21 gun. 3 ayliginda 3 serit 6 ayliginda 6 serit. 21 gun aldysan ornek pazargunu biti o serit. 1 hafta yani 7 gun bekliyorsun pazar gunu yeni seritle basliyorsun boyle boyle dvm etmelisin. Normalde 3 ay icinde tkr kontrole gitmem lzm. Doktorun karari o ama hamile kalmk istiyene kadar ala bilirsin haplari. Saclarin tenin ruh halin adet sancilarin kistin icin iyi gelcektir belki

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Prospektusunde kullanim sekli yazar ama ben de kist icin kullaniyorum baska bir dogum kontrol hapini. Tok karna her gun ayni saatte gunde 1 tane. Ara vermeden devam yani regl oldugunda da devam. Ramazan geliyo o yuzden aksam saatinden sonra bir saat sec. Allah sifa versin.

0|0
    0|0
  • Prospektusunu okusan diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...