Eşler arasındaki fetiş durumu hakkında ..

ben evli biriyim. eşim türbanlı biri. sağlıklı düzenli bir cinsel yaşantımız var. ikimizde bundan gayet memnunuz herhangi bir sıkıntımız yok. yalnız şöyle bir durum var. cinsellik sırasında basında esarbinin olması beni aşırı derecede tahrik ediyor. bu durum onunda hoşuna gidiyor ve genelde birleşmeler türbanlı fantazisiyle başlıyor.. eşim benden daha çok dinine bağlı birisi ve gerçekten çok dikkat eder böyle şeylere. evli olmamız birbirimize karşı helal olmamız anlamına gelir peki türbanlı şekilde cinsellik yaşamak dini kullanmak anlamına gelirmi ? ..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• kapalı şeyler daha ilgi çeker senin gibi çok insan var türban fantezisi olan ama dinen yanlış olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Baş örtüsü benim bildiğim şehvet duygularını dindirmek için vardır o yüzden kadınların başı kapalı olması gerektiği söylenir..Ee şimdi sen eşi de olsan senin içinde böyle şehvet duygusu meydana çıkıyorsa bu bence sapıklık oluyor..

0|0
    0|2
  • bilemem yani fantezi amaçlı kullanan insan sayısı sanırım oldukça fazla.

0|1
    0|0
  • Senin durumda değişikmiş :) fantezide sınır yok :)

0|0
    0|0
  • o türban sonuçta bi ayet inançlılar için bu hoş bişey değil :(

0|1
    0|1
    • eşim bana helalken ve bu bizim birbirimize bağlı kalmamızı dahada sağlıyoken doğru değilmi ? ..

• sorunun net cevabını bilemiyorum ama türbanlıyken cinsellik kulağıma pek hoş gelmedi..sonuçta helalin o senin.açık olması daha mantıklı.

0|0
    0|1
    • doğrudur .. banada gelmiyor cümle içerisinde ama faliyet halinde farklı oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle şunu söyliyeyim Kapanmak tarz değil Farzdır! Sonra konuya şöyle bir yorum yapym: Türban Farzdır ve cinsellik ile birlikte anılması hiç hoş değildir.. din yönünden kesinlikle günahtır... (Düşünsene camii de haşa cinsel birliktelik ? )) Aynı böyle anımsatayım ki hayalinde canlansın ve bir daha yapma.

0|0
    0|0
  • kafanda yarattığın bir durum bu.. okuduğun konuştuğum kişilerden de geçmiş olabilir.. kendi kendine de yaratmış olabilirsin.. sorun değil de açıkcası .. eğer mutluysanız ne yaptığınızın önemi yok bence

0|0
    0|0
  • gayet normal. yasak olan şey tahrik eder.

bugün türkiyede ilk aranan kelime seks ikinicisi ise türbanlı seks :)

0|0
    0|0
  • türban ve cinsel ilişki kulağa hoş gelmiyor

1|0
    0|0
  • O nasıl bir fantazi lan :D

1|0
    0|0
  • bende merak ettim şimdi bunu :S

0|0
    0|0
  • 10 puanlık uzman sorusu bende merak ettim şimdi :)

0|0
    0|0
  • ne alaka ya nasıl bir düşünce ya a nalamdım hiç bir şey olmaz dinine bir şey gelmez

0|0
    0|0
  • Yanlış yerde sordun alo fetvayaa

0|0
    0|0
  • bilip bilmeden yorum yapan insanlara bayılıyorum görende ilahiyat mezunu sanar

0|0
    0|0
  • Dini simgeyi kullanmış oluyorsun cinsellikte. Bu da caiz değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...