Sevgilimde erken boşalma sorunu var galiba..

3 yıllık bir ilişkim var son aylarda sevgilimle tensel bişeyler yaşıyoruz. Fakat şöyle bir sorun var sevgilimle ön sevişmemiz çok derin ve hararetli bir şekilde 35-40dk sürüyor ve o bu esnada 1 kere boşalıyor her seferinde. Ama bu boşalmadan sonra isteği gidiyor hareketleri yavaşlıyor. Bu bir erken boşalma sorunu mu yoksa bu olay olduğunda tekrar onu harekete geçirmeye mi çalışmak zorundayım ? Çünkü o öyle olunca bende duraksıyorum. Lütfen ahlaksız cevaplar vermeyin.

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• erken boşalma yok bolşdktan sonra isteği gidiosa senn bşyler yapman gerek

1|0
    0|0
    • Sevişirken boaşalıyormuş adam nasıl erken boşalma yok ?

• Emperioo salak mısın ablacım :)

• Birisi bu soruyu sorana sevişmekle sex ın anlamlarını öğretmeli

Erkekler Ne Diyor 13

• On sevisme sureniz gayet iyi bir zaman dilimi tabii erkek bu on sevisme sirasinda kendini daha fazla tutamayabilip bosalabilir normal bir durumdur.

Bosaldiktan hemen sonra ayni sekilde olmasini bekleyemessin sonucta bu bir kriko degil

indir kaldir yapamazssin ama yinede erkek sevismesine devam edebilir fakat arzusu azalmis olur bu da bosalmanin vermis oldugu rahatlamadan kaynaklanir. fakat 15 dk icinde erkek yine arzulu hale gelir. istemeden de olsa arzusunun ve hareketlerinin yavaslamasi karsi tarafa aksettiriyor bu da senin arzunu kacirmis oluyor. boyle bir durumda kontrolu senin eline alman ve onu yonlendirmen daha dogru olur 15 dk onu sevmen o hararetli sevisme sahnelerini senin uzerinde devam etmeesine neden olur ve sonra seni bosaltir birlikte rahatlarsiniz

O iki defa bosalir sen bir defa bosalmis olursun her defasinda o senden iki kat fazla calismak zorunda kalacaktir :)

0|0
    0|0
  • ALINTI:Boşalmayı geciktirmek amacı ile çeşitli ilaçlar denenmiştir. Lokal uyuşturucu kremler veya spreyler bunların başında gelmektedir. Ancak sadece penisin üzerindeki sinir uçlarını uyuşturmak fazla yarar sağlamaz. Ereksiyon ve ejekülasyonun tüm otonom sinir sistemini ilgilendirdiğini unutmayalım. Esas büyük cinsel organın iki bacak arasında değil, iki kulak arasında olduğunu söyleyenlerin iddiasını hafife almamak gerekir. Ayrıca bu tür ilaçlar, lokal uyuşturucu etkisi ile boşalmayı geciktirmekten çok penisin duyarlığını azalttığı için, temastan duyulan cinsel zevki azaltmaktadır. Bu lokal uyuşturucu maddeler cinsel birleşme esnasında vajen duvarından emilerek bu dokuların hassasiyetini azalttıklarından, kadının orgazm olmasında gecikmeye yol açmakta ve sorunu adeta pekiştirmektedir. Bu yüzden bu tür sprey ve kremler tıbbi pratikte çok yaygın kullanım alanı bulmamaktadır.

Erken boşalma tedavisinde kalıcı ve doğru çözüm için bir uzmana başvurmakta fayda vardır. Böylece sorunun öncelikle fiziksel olup olmadığı araştırılır. Eğer gerçekten psikolojik bir durumsa, çok kolay ve kısa sürede terapi ile kalıcı çözüm sağlanılır.

0|0
    0|0
  • 3 sene süründür çocuğu. şimdi de erken boşalıyor de. napsın ya 2 saat p*rno artisti gibi hazırolda seni tatmin mi etsin. ah bu türk kızları. bir şeylerin olması için çalışması lazım güzelim. öyle yok 3 sene sadece el el tutuşalım sonra sanki yıllardır seks yapıyormuşcasına boşalmasın beni tatmin etsin. hep bi bencillik hep bi bencillik. Sonuç olarak vereceksiniz ki alasınız!

0|1
    0|0
  • bi çay kahve yada sigara molası verilip 10 dk beklenmesi gerekir bu konuda senin suçun yok herkesde olağan birşeydir.fakat boşaldıktan sonrakilerde zor ereksiyona geçer bunda biraz da senin birşeyler yapman gerekiyor. ön sevişmenizde oldukça iyi tebrikler.

0|0
    0|0
  • süre gayet uygun ama normal yani o sürede boşalması,boşaldıktan sonra yavaş yavaş öpüp ya da oral yapıp tekrardan tahrik edip devam edebilrisiniz

0|0
    0|0
  • Sevgiline vana tak. Sen istediğin zaman vanayı açıp kaparsın.

0|1
    0|0
  • anlattıgın olaydan sonra senin rol alman gerekiyo

0|0
    0|0
  • erken boşalma değil isteksizlik var belki de bunun sebebi sensin tam olarak tatmin edemiyorsun

0|0
    0|0
  • Tam olarak ilişkiyi girilmedikten sonra bir yargıda bulunmak zor

0|0
    0|0
  • Yıllardır Söylüyorum kızlar beni dinlemiyorlar al işte anlattığım olay tam olarak bu Bence bir ilişkide cinsellik olmazsa olmaz ilişkidede evlliktede al işte sen bu adama 3 yılını ver sonra cinsel sorunlu cıksın ee ya evlenmiş olsaydın ne olucaktı doktor doktor gez olmadı 3 yılını daha harca sonundada ya boşanırsın ya aldatırsın kusura bakma acık acık yazıyorum hayatın gerçeklerı bunlar

0|0
    0|0
    • Saçmalama lütfen. Cinsellik var veya yok o mutlu olmuyor diye açtım bu konuyu ben. Benim umrumda mı ?

• sevişmeyi çok uzun tutuyorsunuz belkide bu yüzden zevke doyuyor ve boşalıyor benim tavsiyem eğer hem sertleşiyorsa ilişkiye girin ve sevişmeyi ilişki bittikten sonra yapın bu süre içinde ikinçi kez sertleşir ve ikinçiye başlarsınız ikinci birinciden 15 dk daha uzun sürer

0|0
    0|0
  • garibim napsın 34-40 dakka çok bile dayanıyor.boşalınca erkekte isteksizlik normal,kadın gibi orgazmdan sonra artmaz isteği

0|0
    0|0
  • onu tekrar hazırlaman gerek bu durumda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yoruluyordur erken boşalma yok 35 40 dk güzel

1|0
    0|0
Yükleniyor...