Canım çok sıkkın.. Ne yapmalıyım?

Psikolojim çok bozuldu şu günlerde.. 1 yıl önce sevgilimden ayrıldım,hayatımda hiç biriyle onunla olduğum kadar yakın olmadım. Cinsel anlamda birşeyler yaşadık yani bedenim bakire ruhum değil.. düşündükçe kötü oluyorum ve tövbe ediyorum..

Biriyle konuşmaya başladım 1 aydır konuşuyoruz başlarda çok iyi gidiyordu, ama son zamanlarda hiç arayıp sormuyor, eski sevgilim bu çocuğu tanıyor.. Ona yakınlığımızdan bahsettiğinden şüpheleniyorum. Gerçi bu çocuk gece hayatına düşkün ve öyle şeylere alışık birisi, ama yinede el değmemiş kız ister.. Ben hiçbir zaman kimseye güvenemeyecekmiyim hiç bir zaman aşık olamayacakmıyım?

Ne yapmalıyım?

0|0
018

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım kafana takma bak böyle düşündükçe sadece kendini üzersin.. hayatta senden önemli kimse yoktur bunu düşün birgün dede sonra sırayla baba anne kardeş sonra eş ve çocuklar gider hayatta yine tek kalırsın kendine önem ver her zaman başta.. canını sıkma zamanı gelince çok güzel duygular yaşayacaksın emin ol herşeyde vardır hayır inan bana ilerde iyi ki olmamış ya mutluluk bu diyeceksin her zaman pozitif düşün negatif düşünme umarım mutlu olursun insanlar kendine zarar vermeyi çok severler sende öyle yapıyorsun şuan da :s

1|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• gece hayatına düşkün olan erkek arkadsın seni pek mutlu etmiyor belli ki. cinsel anlamda ruhun bakire olmaması nasıl bir anlayıştır kavramak guc ama bunu asman gerekecek. katı kurallar butunu olan cografyada bu dusuncelerle yetişmen olayları yorumlamanda etkili oldugu bir gercek. kendi basının caresine bakıp biraz kendine zaman ayırsan. bilgilensen, eğlensen- gezip dolaşsan. kendini tanısan. ruhsal bunalımlarından kurtulduğunz aman kendi hayatınla ilgili kararları iradenin özgürleştiğini hissettiğinde kendin versen bence daha mutlu olursun..

0|0
    0|1
  • el değmemiş isteyen kişi hiç kimseye el atmamış mıda bunu istiyor ?

2|0
    0|1
  • Ruhun bakire olsun bedenin kimin umurunda.

0|1
    0|1
  • Eskilerini tanımayan birine aşık olursun olur biter :)

0|0
    1|1
  • senıın burada amacın ne ? once ne ıstedıgıne ve kendının ne kadar guvenlr olduguna karar ver sonrada dogru br secım yap

0|2
    0|1
  • sen kimseye guvenecekmissin bilmiyorum ama sana guvenen hapi yutar git soyle bakireyim ama herhalti yaptim kabul edersen et etmezsen sen bilirsin de namuslu ayaklarina yatma

0|2
    1|1
  • ben hiç millete güvenemeyecekmiyim diyip vicdanını rahatlatma. hata senin bu durumları düşüncektin

0|0
    1|1
  • senin önce ne yapmak istediğinden emin olman gerekiyor ne istiyorsun ? mesela genel anlam da ;)

0|0
    0|1

• Aklında küçük bi soru işareti varsa Uzak dur. Dikkat et artık, cinsel paylaşımlarını doğru insana sakla. Bır süre kullanmadikca kendine güvenin yine gelir.

Sanki hepimiz bakırız de bakıre isteriz... Bu önyargılarını Birak kardes.

0|0
    0|1
  • direkt konuş. neden beni aramıyorsun de. ayıp birşey değil.

0|0
    0|1
  • seni olduğun gibi kabul etmeyenle hiçbir yola gitme(nokta).

0|0
    0|1
  • pardon hanfendi sorunuzun cinsellikle ne ilgisi var anlayamadım?

0|1
    1|1
  • yanlış kategori!

0|0
    1|0
  • kötü durum gerçekten

0|0
    0|1
  • ona yaşadıklarınızı anlatmış bence

0|0
    0|0
  • Sorun ne şimdi, azdığın mı ?

2. çocuğun seni aramaması mı ?

(Şu doğru: Erkekler evleneceklerin kızın dokunulmamış olmasını isterler.)

0|0
    1|1
  • herkes hakettiğini bulur diyorum ve susuyorum.

0|1
    0|1
    • Aynen öyle.. Insallah sende hakketigini bulursun Gizlicigim

• Ne mutlu sana:)

Namusu iki bacak arasinda arayanlardansin demek ki..

• kısmen ama tamamen değill... hani kendini bakire sananlar varya sadece ona sinir oluyorum.. haltı yiyolar ama bacak arasına girmedi diye ben bakireyim diyo çekiliyo kenara. o işi yapan ve dürüst bi insanı her haltı yiyip bacak arasına dokundurmayana yeğlerim. en azından dürüst...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...