Onu cok seviyo diye sevgilisiyle sadece anal seks yapmis birine nasil bakar siniz olebir kizi es olarak kabul eder misiniz?

Onu cok seviyo diye sevgilisiyle sadece anal seks yapmis birine nasil bakar siniz olebir kizi es olarak kabul eder misiniz?

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

• Öyle sevgi olmamalı. Ben müslümanım çok sevsem bile Allah bana o yanlış kararı aldırmasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Anal yaptığını kendi söylemezse kim nerenden bilecek ki.

0|0
    3|1
  • sadece anal seks derken sence çok mu basit bir şey? keşke önden verse arkadan vermese belki o zaan kabul ederim ama anal yapanı asla

0|0
    1|0
    • Neden?

• dötten verecek ama bakireyim diye geçinecek yok öyle yağma kanka kusura bakma dost acı söyler :)

• Nayırr

1|1
    0|0
  • garip bir durum ya ne desem boş

0|0
    0|0
  • herkesin hatasi olur yeterki bu tekrarlanmasin

1|0
    0|0
  • güneş ne zaman gece doğarsa o zaman kabuledebilirim.

0|0
    1|0
  • iki kisinin yaptigi iki kisiyi ilgilendirir diye bakar ve kiskanirim

0|0
    0|0
  • anal yapan oralda yapmıştır herşeyi yapmis bekire diye evlecem inkansiz bişey

0|0
    0|0
  • o zaman sana bir soru. sende sevişmiş bir erkeği kabul edermisin.

0|0
    0|0
  • bir kızın her anlamda sade olması lazım araba gibi

0|0
    0|0
  • Ancak bilmiyorsam kabul edebilirim. :)

0|0
    0|0
  • Bende seks yaptım ve kabul ederdim en azında dürüst ya hiç sölemese

1|0
    0|0
  • Adi ustunde onunla yapmis benimle yapip evlenseydik neyse anal yamis diyosun vajina olmayinca bakire olunca temiz mi oluypr yani o kiz anal daha cirkin bir durum benim gozumde vajinayi hani belki sindiririm ama anali kesinlikle sindiremem eminim cogu erkekte oyle

0|0
    0|0
  • anal manal hiç farketmez yapan birini kabul etmem sevdiği için seks yapılmaz seks için sevilmez seven zaten düşünebilir isteyebilir ama asla yapmaz bak yapan gitti yapılan kaldı noldu şimdi düşünse bunu yapmazdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...