Doğum kontrol hapı kullanırken vücunuzda ne gibi değişimler gözlemliyorsunuz?

,doğum kontrol hapı kullanan kadınlar için soruyorum.Vajinal sıvılarınızda, göğüslerinizde, saçlarınız ve tüylerinizde, kilonuzda ne gibi değişimler gözlemliyorsunuz? Kansızlığa, tansiyon dengesizliğine neden olma gibi yan etkileri var mı?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• valla ben 1 yıldır kullanıyorum bi yan etkisini görmedim vajinal rahatsızlıklarımda son buldu teyzem 10 senedir kullanıyor onda da bi sorun yok.

0|0
    0|0
    • Bir sorun olup olmadığını sormuyorum sadece.Sorun varsa ayrıca belirtin diyorum.Asıl sorduğum doğum kontrol hapı kullanırken vücudunuzda ne gibi değişiklikler gözlemliyorsunuz?

• genel olarak öyle söyledim zararlı diyenler olduğu için bende bi değişiklik yaratmadı.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesin bir bilgi yok çünkü kimi uzman Sağlığa tamamen zararlı , kimi uzman ise hormon gelişimi açısından yararlı bu ikisinide duyduğum için kesin bir bilgi olduğuna inanmıyorum şuan dünyanın en iyi doktoru gelse yararlı desede inanmam zararlı desede...fakat 7 yıldır kullanıp hiç bir yan etkisini görmeyeni de tanıdım... 1 ay kullanıp yan etki yapanıda..

1|0
    0|0
  • doğum kontrolü kullanıp önüne gelenle yatan kızları kınıyorum :)

0|1
    2|0
  • sağlığa tamamen zararlıymış

0|0
    1|0
  • ben içince derim pul pul oluyo :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet bende gogus buyuttugunu duydum..

arkadasım kullanmıstı.. buyudu bı beden :)

1|0
    0|0
    • Başka ne gibi değişiklikler yaşamış arkadaşın?

• kankamı konusalımmı benım canım sıkılıyor yha

evde herkez uyudu

zamanının varmı msnden yada buradadan

• İyi geceler :)

• Göğüs büyüttüğünü duymuştum

0|0
    1|0
Yükleniyor...