Biriniz düzgünce beni aydınlatabilir misiniz?

Şimdi size birkaç soru sormak istiyorum. Her insan mastürbasyon yapıyor. Yalnız aklıma takılan bazı şeyler var. Mast yaptığımda rahatlıyorum ıslanıyorum bazen beyaz bişe oluyo bu boşalmak mı zevk suyu mu? Diğer yandan o beyaz şey mast yapmadığımda da olabiliyo. Mast yapmadığımda neden oluyor? Birde mast yaptığımda boy abdesti gerekir mi yoksa sadece reglden sonra mı gerekir? Zevk suyu olduğunda boy abdesti gerekmez diye okumuştum bir sitede emin olamadım her girdiğimde alıyorum. Boşalmakla zevk suyu farkı ne? Orgazm farkı ne? (Mast. ı vajinaya bişey sokarak yapmıyorum) Lütfen sapıklaşmadan bilimsel olarak açıklar mısınız?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• 1-mastürbasyon yaparken eğer boşalma oluyorsa vücutta bazı durumlar görülür. ayaklarda kasılma, bacaklarda titreme, yüzde gergin ifade yani sanki biraz yerinde durmakta zorlanıyormuşsun gibi. zevk suyu sen cinsel içerikli bir metaryal gördüğünde bile gelebilir sadece kayganlık verir ve renksizdir.
    2-kadınların adet dönemlerinde ya da rahimsel ufak ciddi olmayan sorunlarında beyaz akıntı gelebilirbu boşalma değildir. genelde adet sonrası görülür. ya da öncesi.
    3-reglden. mastürbasyondan, hatta çıplak cinsel içerikli resimden sonra boy abdesti gerekir.
    4-orgazm boşalmanın bir ileri boyutunda dudakta kuruluk hissinin iyice arttiğı ve kadının bunu sesle belli ettiği şiddetli sarsılmalara yol açan konsantre olunduğunda hayal bie görebilceğin bir ruhsal doyumdur. hayale çok takılma o çok ayrı bişey... cinsel hipnoz gibi...
    bu kadar mastürbasyon yapmak dinen haramdır. zorunlu kaldığında zina yapmamak için mekruh kılınmıştır. bilimsel olarak da midedeki fosfatı harekete geçirdiği için insanda ara ara dalgınlık ve unutkanlığa sebep olur. kadınlar klitoris orgazm ilşki öncesi yaşadığı için evlendiğinde vajinal tatmin sorunu yaşar. çoğu erkek bundan şikayetçidir. o yüzden nadir bile olsa kaçınılmalıdır. böylece evlendiğin kişi sana dokunduğunda daha çok tahrik olursun sadece belli kısımlarından zevk almazsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mast yapıp zevk alıyorsan gusül alman gerekli.

0|0
    1|1
  • Beynin çok karışık ama anladık normal, mast yap zevk suyu gelsin

Gusül abdesti al için rahat olsun.

0|0
    0|0
  • Simdi şöyle anlatayım sana herkes bir çok kişi mast yapar boşaldığını hissetmiyorsan bu isi duygusuz sadece meraktan yapiyorsundur.. bosalman mast yapma tekniğine bağlı... beyaz sıvı normal zamanda da geliyorsa mantar ya da enfeksiyon olabilir... gusül için illa mast yapmana gerek yok niyetini bozup zevk suyun geldiği zamanda alman lazim

0|0
    0|0
  • beyaz sey eger mast yapmadıgındada geliyorsa ve rahatsız edici bir kokusu varsa o akıntıdır ve hastalıga isarettir doktora gorun
    her mast yaptıgında abdest almak zorundasın
    zevk suyu sadece kayganlastırmak icin bosaldıgında ayrıca ufak bir akıntı gelir

0|0
    0|0
  • zevk suyuda gelse orgazmda olsan oradan birşey geldiğinde her durumda gusul şart. istersen sen hiç bişey yapmazken gelsin. yine gusul şart

0|0
    0|0
    • Hadi ya ama kızlarda normal zamanda, regl öncesi regl sonrası her zaman akıntı geliyor ki. Ben her dk gusul mu alacağım?

• Utanırım soramam ki :(

• Teşekkürler

• Dusunurken gelen 1-2damlada sikinti yok ama digerinde ve gece ruyalandiginda almak gerekiyo bu bizdede var adetide biliyosun

0|0
    0|0
  • boşaldıktan sonra boy abdesti alman gerekli regln bittiğinde de alman gerekli. zevk suyu geliorse o da boy abdestini almayı gerektirir ama o normalde geelen beyaz sıvı boy abderstini gerektirmez

0|0
    0|0
    • neden o normalde gelen gerektirmiyor boşalınca da aynı şey gelmiyo mu?

• Anladım abi teşekkür ederim

• rica ederim yardımcı olduysam ne güzel ;)

• Orgazm olup rahatladıysan o boşalmaktır her kızda çamaşırı ıslatacak kadar gelmeyebilir. O durumda abdest gerekir.

Yalnız mast yapmadığında beyazın gelmesine şaşırdım. Zevk ile mi geliyor durup dururken mi

0|0
    0|0
    • Mast yapmadığımızda da geliyor üstelik istek olmadığı halde geliyor. Akıntı gibi. Ya şeffaf geliyo ya da beyaz geliyo mast ayda 3 4 kez yapıyorum fazla değil ki regl öncesi sonrası ortası rastgele geliyor

• Onu kız arkadaşlar daha iyi bilir. Veya doktora danışmalısın. Doktorsitesi com gibi yerlerde doktorlar soru yanıtlıyorlar aklında bulunsun

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Titreyerek sarsılarak rahatlama olayı boşalmaktır. Bunu yaşadığında regl olduğunda vajinana birşey girdiğinde cünüp olursun ve boy abdesti alman gerekir. Beyaz akıntı da şeffaf akıntı da vajinanın normal akıntısıdır. Sadece uyarılma anında biraz fazla salgılanır ve havayla temasında kıvamı ve rengi koyulaşır o kadar. Aslında beyazı şeffafın form değiştirmiş halidir yani. Zevk suyu abdest gerektirmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...