Erken boşalma partnerine bağlı mıdır?

sevgilim sadece bende erken boşalma yaşadığını söylüyor girdiğiyle çıktığı bir oluyor diğer ilişki yaşadığı bayanlarda olmadığını söyledi.. kişiye özel olma imkanı var mı? iki defa isteksiz olduğum zamanlar oldu o zamanlar geç boşalmıştı acaba bu partnerinin davranışına bağlı neden mi?

0|0
412

En İyi Kız Görüşü

• seni fazla önemsediği için bence

1|0
    0|0
    • sen bakma onlara bence ...sorun yok çocukta senden fazla etkileniyo demek ki heyecan yapıo

• ne kadar doğru bilmiyorum ama hoşuma gitti ;))

• öyle öyle benden istediği şeylerle onu karşıladığımda sevgilimde dayanamıyor.ama normal zamanlarda süremiz normal.aklını başından alıyosun demek ki .takıntıya dönüştürmese bari kafasında

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Yalan söylüyor...

0|0
    0|0
  • seni çok arzuluyosa ondandır.ama bu 2-3 ilişkiden sonra normale döner.dönmesi lazım.dönmüyorsa diğer bayanlarda da erken boşalıyodur.yani sorun var tedavisi gerekir

1|0
    0|0
  • ya senı cok arzuluyor yada sen onu cok tahrık edıyorsun

1|0
    0|0
  • tamamen sana bağli cok cekicisin sanırım:)

1|0
    0|0
  • atıyooo Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • kısmen kıllı bi şeysen erken boşalmayı bırak boşalamaz bile

0|0
    1|0
  • evet partnere baglidir genelde..varsa da cocukta boyle bi sorun bunu seninle halledebilir..

ama ona degil de ben daha cok daha onceki ilsikilerinizin seksine kadar nasil konusabiliyosunuz ona taktim sizde kiskanma diye bisey yok mu yaaa hic?

0|0
    0|0
  • bu olay tamamen psıkolojıktır sana bok atmasın arkads

0|0
    0|0
  • anlamak çok kolay günlük hayatta çok aceleciyse her işini hızlı yapmak isterse ,böyle kişiler erken boşalır ama çok fazla olmasa da süreyi sen uzata bilirsin sık sık pozisyon değiştir ve ilişki sırasında 2 dk bir 5 sn gözlerine bak güzel sözler söyle böyllece kendisini resetler 10 dk velan uzatabilirsin tabi bunun için sen aktif olmalısın

0|0
    0|0
  • boşalma zamanı partnerlerin uyumuyla doğru orantılıdır.. bunun yanında kişinin partnerini ne kadar istediği de önemli tabi..

1|0
    0|0
  • sana yalan söylüyor.kişiye göre değişmez.sorun var demekki

0|0
    0|0
  • Kısmen ama <5 dakika içinde boşalıyorsa erken boşalma sorunu var. O da çok kötü ya. Partnerin zevk alamıyor abi. 5dk seks mi olur ya!

"Hızlandırılmış seks" gibi... Pff.

0|0
    0|0
    • aynen iki dk gibi bişey

• 2 dakika ne abi. Ciddi bi' sorun bu bence.

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz bunu bi kez yasadık:) bır gun boyunca zevk alamadım ustune bır de bızın kı trıbe gırdı:)

0|0
    0|0
  • yok yaaaa hepsi palavra. erken boşalma sorunu olan erkeklerin hepsi de aynı şeyi söylüyor. defalarca geldi başıma. kendi eksikliklerini sanayüklemeye çalışıyorlar sadece.

0|0
    0|0
  • benim ilişkimde aynı sorun var.. bakalım cevaplar ne olacak...ama ben zevk almasamda o sadece bende erken boşalıyo..

1|0
    0|0
    • tamamıyle beyınde bıten bır olay

• girişim çok hızlı ateşli ve heycanlı oluyor o nedenle mi acaba... bende beni çok istediğin için olmasın dedim tabi o da bir etken ama başka bir neden daha olmalı dedi birde 2 yıldır görüşüyoruz ama hep aynı sadece iki defa isteksiz oldum o zaman 15 dk falan sürdü

• evet ama ben girişte ateşli olmasam bile durum aynı bizde..anca o alkol aldığı zaman uzun sürüyo..

Yükleniyor...