Bir bayanın genital bölgesini bir başka bayana aldırması ne kadar doğru?

Etrafımdan duyuyorum. Güzellik salonlarında bu işide yapıyolarmış sanırım. Bu kadarda olmamalı ya her insan en azından orasının bakımını kendisi yapmalı yani insan hayret ediyor gerçekten. Sizce normalmi, bayan arkadaşlar sizde yaptırıyomusunuz?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Neden hayret ediyosun ki agdayi dogru yonde hizle ve tek seferde cekmek gercekten zordur o insanlarda bundan para kazaniyor sonucta

0|0
    0|0
  • Normal bişey. Bende gidip öyle aldırıyorum

0|0
    0|0
  • Yaptırıyoruz sonuçta kuaför cok guzel temizliyor ve kadın kadına neden ayıp olsun? O zaman bebek doğurtan ebelerde işini yapmasın aynı şey. Çok mantıksızsın

0|0
    0|0
  • Ben yaptirmam ayip gunah zaten olmamali

0|0
    0|0
  • Kuaför o onun amacı o para kazaniyor ondan söyle düsün ben saglikciyim bir bayan hastaya idrar sondasi takmam gibi.

0|0
    0|0
  • Bebegim o is ne kadar zor sen bilemezsin.
    sizin ki gibi kivrimsiz hatlara sahip degiliz elimize alip da yapamiyoruz her bir santimi ayri aciyor ve korkuyoruz bir zarar gelicek diye.
    Elbetteki utaniyoruz hatta bu sebeble bir yere alisip baskasina gitmiyoruz.
    yapan kisi 5 dk hizlica acimadan sak sak cekiyor ustalasmis. Kendimiz 1 saatte yapioruz o da alt kismini temiz yaparak degil.
    Bundan daha ayibi pis pis gezmek

1|0
    0|0
    • Anladım, peki eskiden yoktu sanırım böyle bişey. O zaman ne yapıyodu bayanlar. Hepsi yarım yamalak alınmış pis pismi geziyodu yani. Acıysa o zamanda aynı acı vardır belki daha beteri. Bakım ürünleri bu kadar gelişmemişti eskiden sonuçta

• Sevişme yaşı 11 lere kadar inmiş parklarda heryerde küçik kğçük çocuklar başka şeylerin peşinde. Biz küçükken kızın eline elimiz değdi diye utanırdık

• Aynen ole

• Aldıran aldırıyo da alan nasıl alıyo ben onu merak ediyorum... yazarken bile tiksiniyorum... en son kuzenimin teyzeme ağda yaptığını duyunca kusacaktım artık...

0|1
    0|0
  • Kendi başına nasıl alacak agdayla bilmeden Konusma bence

0|0
    0|0
    • Soruyorum işte. Ağdayla alınmasının sebebi ne kıl geç çıksın diyemi

• Kolay sanıyorsun galiba kendimiz alırsak yarım saat acı çekiyoruz kadın 5 dakikada hallediyor.

0|0
    0|0
    • hiç utangaçlık vs. olmuyormu

• Alamıyoruz işte karşıdan alan daha rahat alır.

• @elcdrummer sürekli aynı kişiye aldırdığın için utanma kalmıyor artık. Yenievli ççiftin birbirine alışması gibi.

Erkekler Ne Diyor 4

• valla bırader sımdı sana bana aldırmasından daha normal.. sen bu konuda bıraz sıkıntı cekıyorsun sanırım ama fızıken zor bırsey.. bende senın gıbı dusunuyorum orası baska

0|0
    0|0
  • Dini açıdan uygun değil

0|0
    0|0
  • Erkeklerde iyiki yok la berbere gidip şunu bir traşlasana dediğimi hayal bile edemiyorum :(

0|0
    0|0
  • üf ne pis işler bunlar ben düşünemiyorum bir erkeğe aldırdığımı ıyyyy

0|0
    0|0
Yükleniyor...