Onunla konuşsam doğru olur mu?

arkadaşlar görüştüğüm biri var 8 aydır. fırsat buldukça görüşüyoruz. ev ortamındada görüştük yemekler yaptık evi temziledik gerçekten çok keyifli zamanlar geçirdik ilk kez biriyle bu kadar çok şey paylaştım. cinsellik anlamındada yaşadık onun ilki değilim ama o benm ilkim. ara sıra tartışmalarımızda oldu ama o geri döndü sen benimsin diyerekten onunla geleceğe dair bi plan yapmadık han evlencez diye de konuşmadık. bi ara ben bununla konuşmaya çalıştım ben devam etmek istemiyorum diye çünkü onunda niyetini bilmek istiyorum ne diye görüşüyor benimle diye konuşcam ama şimdi değil dedi ve beni üzmemek için elinden geleni yapıyor. 1 sene öncesinden bi ilişki yaşadı bu yüzden biraz soğuğum diyor bende daha fazla üstelemedim birbirimize olan saygımız var kendisi olgun bir insan gerçi karakterle ilgili ama bununla tekrar konuşmaya çalışsam mı ne yapsam ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• daha önceki ilişkisinde darbe yediği için güven sorunu ve korku olabilir 8 ay kısa bi zaman biraz daha vakit geçirin daha sonra duygularını açar yani zaman ver ona :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onla konuş doğru olan bu zaten

0|0
    0|0
  • inşallah senin için doğru insandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...