Erken şeyettirme ay anlayın iştee :( ?

sevgilim çok erken boşalıyor sadece bir kez içime giriyor ve bitiyor ben hiç zevk alamıyorum hiç bana yararı olmuyor cinsel ilişkimizin sizce ne yapmalyıım ve onada hiç diyemedim.-aşkım sen erken oşalıyorsun bir çözümü var mı bunun diye. diyemiyorum yani adama o da hiç demiyor erken boşalıyorum filan diye of ne yapmam lazım?

Güncellemeler:
ayrılayım mı ama seviyomda ay benim başımın kara yazıları maşallah şey nahhh bu kadar işlev yok mk :(

0|0
6|33

En İyi Erkek Görüşü

• bunun çözümü var tabiki ama ne olursa olsun bütün iş erkeğe düşer burada ilişki esnasında bilinçli davranıp adepte olamazsa bu süreç ikiniz içinde sıkıntılı olur

1|0
    0|0
    • ama hiç bahsetmiyoruz bu konudan hemde hiçç yani onun bişey yapması lazım ama yapmıypr

• ya sorun o değil ben söyleyemiyorumda ne yapsam bilemedim

• bunun çözümü çok basit burdada iş sana düşüyor tabi fazla açık yazamıyorum engellenmeyim diye affola

Erkekler Ne Diyor 32

• Girer girmez mi boşalıyor?

0|0
    0|0
  • O tatmin olduğu için seni düşünmüyor belliki duygusal ilişkinizde sıkıntı var ve sağlıklı bir ilişki değil bana göre

1|0
    0|0
    • hayır çok mutluyuz ve birbrmizi seviyoruz hiçbir sorun yok

• Görünürde öyle bunsu anlatabilirim aslında ama yeri değil

• o nasıl la :D 1 kere giriyor bitti :D

1|0
    0|0
    • ya valla öyle gerçekten ve hiç böyle bişeyin olduğunu bilmiyodum

• bence alıyor çünkü hep istiyo ama bu ne * çok sinirlerim bozuldu ya

• haha :D Kısmet :D ne diim :D

• Güncellemeni okumasaydım cevap yazacaktım.

0|0
    0|0
  • 2 ve 3 yinemi erken

0|0
    0|0
  • Çarp suratına.

0|0
    0|0
  • Okadar hazirlan soyun adam bir keregit gel yapsin bitti. Bence ayril senin icn seks olmaz olmaz diyorsan

0|0
    0|0
  • bir gün karşına çıkar birisi yeter ya dersin #D

0|0
    0|0
  • Önce bir kere boşalsın sonra onun ikinci postasına başlayın kaldır bir şekilde çükünü. Bukez daha uzun sürecektir

0|0
    0|0
    • denedim diğerindede anca 1dk sürüyo

• Ondan sonrakini de dene 😄😄 önsevişme kadını tatmin eder biraz da. Ön sevişmeyi uzun tutmaya çalışın bence. Hemen girmesin okşasın parmaklasın ama baya geç girsin. bir de başka şeyler düşünmeye çalışaın ona öyle söle

• bahsi gecmiyorsa kendi zevkini dusunuyor.. uzun surmesini istiyorsan 2 duble votka redbul icir bide oyle dene

0|0
    0|0
  • Yararı da olmuyorsa niye bedavaya günaha giriyorsun

0|0
    0|0
  • bence önsevişme yapın bu arada sen onu artık oral mı yaparsın bilmiyorum iki kez boşalt sonra bak bakalım nasıl tutuşuyor titriyorsun

0|0
    0|0
  • size tavsiyem ön sevişmenizi olabildiğince uzun tutmayı sağlaman gerek vajinana hemen girmesine izin verme 10 15 daki kadar sevişmesini sağla ve prezarvatif kullanın ve bir kaç sefer ilişkiye girmeyi deneyin gün içerisinde

0|0
    0|0
  • zina yapmayaydınız çözüm önerileri var ilaç kullanmadan yapılacak

0|0
    0|0
  • Sanal seks yapalim

0|0
    0|0
  • ya siz ne biçim insanlarsınız arkadaş size seks yasak olmalı :D

0|1
    0|0
  • Muhakkak tedavi olmali

0|0
    0|0
  • sevişirken girerek seni boşaltmasa bile insan oral yaparak boşaltırçine girmeden güzel sevişin

0|0
    0|0
  • Sevgilin bayaa değişikmiş

0|0
    0|0
  • Gec bosalam birini bul

0|0
    0|0
  • Arkadasimdada vardi oyle bir sorun eşi bayagi şikayetciydi... zor durum yani

0|0
    0|0
  • Senin işin çok zor

0|0
    0|0
  • Prezervatif le yapın o zaman çabuk boşalmaz

0|0
    0|0
  • söyleyebildin mi? neye karar verdin

0|0
    0|0
  • Soyle cok fazla 31 cekmesin

0|0
    0|0
  • zamanka süre uzar deneyim yoktur geciktirici kullansın ama en büyük sebebi stresti sana rezil olamma sitresi

0|0
    0|0
  • Geciktirici kullanmasını sağla

0|0
    0|0
  • önceden tüpü 1-2 sefer boşaltsın.

0|0
    0|0
  • Bir kere girince boşalması çok tuhaf hemen gidin doktora ya da on sevisme yi uzun tutun

0|0
    0|0
  • geciktirici alsın söylede o salak sevgilene

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 6

• Bencil pipetini alsın gitsin boşaltım kutusu niyetine kullanıyor 😆

0|2
    0|0
  • Öyle söylersen kırılır zaten söyleme. Ama bittiğinde seni uyarmasını ve rahatlatmasını isteyebilirsin.

0|0
    0|0
  • utandırmadan doktora gitmesini öner. ileride evlenince büyük sorun yaşar karısına rezil olur

0|0
    0|0
  • Benimki de öyleydi de söyledim en sonunda napıyım, 30 saniyede bitiyo ben bişey anlamıyorum filan. Konuşman lazım, sen ses etmeyince o da zora gelmek istemez tabi yani. Ama çözümü var yani, doktora gitsin önce fizyolojik bir sorun var mı diye, yoksa psikolojiktir sebebini de beraber bulacaksınız

0|0
    0|0
  • bakir miydi oda? ne kadarlık evlilik?

0|0
    0|0
  • Al karşına konuş senin mutluluğunda önemli. Doktora götür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...