Erkekler, vajina dudakları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Vajina Dudakları hakkındane düşünüyorsunuz? buyuk ve sarkık mi olmali yoksa olmamalı mi? yalamak ve emmek nasıl bir duygu biz kadınların cok hoşuna gidiyor peki ya sizin?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya'da em çok istediğim şey Günlerce yalamak emmek isterdim Sakız gibi çiğnemek istiyorum Aklım gidiyor gördüğümde böyle kalın Olmalı çizgi gibi birbirine yapışık Olmalı ayrık olmamalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• evet öyle olmalı, denemek lazım bir gün

0|0
    0|0
  • Bir: vajina dedigin cizik gibi olmali, ic dudaklar birak sarkikligi gorunmemeli bile.
    İki: vajina yalayan erkekler m. aldir, her turlu hastaligin oldugu yer yalanir mi?
    Uc: ben yalatirim, o baska. Zevk benim degil mi?

0|1
    1|0
  • Seks nedir bilmem

1|0
    0|0
  • vajina dudaklarının büyük ve sarkık olmasını iğrenç buluyorum açıkçası ama karşı tarafı zevke getircek kadar yalarım sonra işime bakarım. ama öteki türlü ise dilime kramp girene kadar zevkle yalayabilirim. kıl olmaması şartıyla tabiki :D

0|0
    0|0
    • mk : karı yemiş yemiş sarkıtmış burada ne düşünüyosunuz diyo ne düşünmemizi bekliyo ki acaba :D

• Çok fazla dışarı doğru sarkık olmamalı..
    Dudakların arasına alıp çekiştirince görüntü güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Büyük ve diri olmalı

0|0
    0|0
  • ben dudakları emip yalaması çok hoşuma gidiyor onları emdikçesizin aldığınız zevkleden bsaçlarımı tutum oraya daha çok çekmeniz beni zevklendiriyor

0|0
    0|0
  • daracık bişe olsun.)

0|0
    0|0
  • vajina dudaklarıyla öpüşrüm

0|0
    0|0
  • Eski çok geçmiş bir zamanda kız arkadaşım benı istediğini söylemişti onunla ilk kez birlikte olacaktı aslında zayıf fit birisiydi iç çamaşırını indirince oha falan olmuştum rahim tamamen dışarda gibiydi elimden de taşıyordu ne derler löp gibi :)

0|0
    0|0
  • Kapaklı ve , şişkin olmalı göğüs gibi yumoş , sonra saniyede 50 dil darbesi atmıyomuyum sömürürüm oh içim titredi 😂

0|0
    0|0
  • Üreme organı işte.

0|0
    0|0
  • temiz olduktan sonra, dudakları dışardaymış, içerdeymiş dert değil.

0|0
    0|0
  • penisimi içine sokacağım için şekliyle pek ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu sitedeki erkekler penis boyu sorsa abaza olur ama siz dudak bacak göğüs sorun bakalim.

0|0
    0|0
  • ideal olanı "camel toe"

0|0
    0|0
  • Esi benzeri olmayan bir haz

0|0
    0|0
  • dolgun ve büyük tamamda sarkık değil

0|0
    0|0
  • Denemedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bizim arkdşaa dişlerinin arasına alıp çiğnemek istiyormuş öyle dedi ben bişey düşünmüyorum ama

0|0
    0|0
  • Hisleimiz karşılıklı ve sarkık sevmiyorum

0|0
    0|0
  • :) denedim 1 defasında gayet iyi :) olan bana oluyo o ayrı

0|0
    0|0
  • Bildugin dudak

0|0
    0|0
  • sarkık olmamalı evet çok hoş yumuşacık ve yaladıkça ıslanıyor

0|0
    0|0
  • dar olsun ya :) dudakları pek fark yapmaz.

0|0
    0|0
  • Benim en cok zevk alacagim sey vajina yalamak olur nasil olursa olsun sarkik kemikli kıllı kılsız her turlu yalarim

0|0
    0|0
  • Büyük dudaklar her iki bölgede de hoşuma gider...
    Cinsellikte önceliği her zaman partnerime veririm.
    Yalamak yalanmaktan daha çok zevk verir bana ama iyi bir oral yapan bayan olursada hayır demem :)))

0|0
    0|0
  • Yok sarkık olmasın tabiki düzgün olsun yalarım ama önce duş tabiki sonra seks. Biliyorum yaladıkça saçlarımı yoluyo kuzlar bazen daha da bastıeanlar oluyo ama hoşuma gidiyo bir de sırtıma tırnak geçirilmesi oda hoşuma gidiyo da abartmayın * .

0|0
    0|0
  • Yalamadım ama sarkık olup olmadığına çok takılmam diye düşünüyorum. Sekste önemli olan birlikte Mutluluğa odaklanmak

0|0
    0|0
  • Şeftali gibi olucak, alıcaksın ağzına buzu dolaştıracaksın dudaklarda

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...