Erken boşalma neden olur ve kimde olur?

Erken boşalmayı çok kez okudum burda artık.. ama hakkında hiç bilgim yok mesela bu neden olur ve kimde olur? bunun tedavisi veya ilacı falan var mı? Ben bakireyim mesela hiç erkekle ilişkim olmadı şimdiki sevgilimde farkettim öpüşünce baya sertleşiyor penisi yani çabuk etkileniyor, bu erken boşalma olabilceğini gösterir mi mesela? Düzgün cevap veren herkese şimdiden teşekkürler ve +1

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkegin sevdigi yada sevmedigi önemli degil bir bayanı öptügünde yada farklı bir birleşimde bu otobüste sıkışık durumda önünde olması be bileyim çok neden verilebilinir erkekte sertleşme meydana gelir bu çok normal bir durumdur fakat erken boşalma sıkıntısı var anlamına gelmez erken boşalma insanın psikiyolojisinden kaynaklanan erken eroksiyon haline gelmesidir sakin mizaca sahip olmak lazım o anda heyecan yapmamak lazım tedavisi sadece psikiyolojik destektir ve kişinin kendi beynine hükmedebilmesidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Erken boşalma kişinin kendi isteği dışında boşalmasıdır yani boşalma refleksini kontrol edememesidir.Tedavisi cinsel terapidir ilaçla tedavisi yok.En az 6 ay düzenli ilişkiden sornra erken boşalma varsa ancak öyle erken boşalma var denebilir.

1|0
    0|0
    • Hmm anladim tesekkürler. Mesela bir erkegin cinsel hayati yoksa evlenmeden, evlendikten sonra ilk günlerde veya haftalarda olabilirmi bu erken bosalma?

• Olabilir eğer deneyimi yoksa dediğim gibi.Çok mastürbasyon yapmışsa bu da tetikler.

• psikolojik bir vakadır bence erken boşalma. sertleşmenin erken boşalma ile alakası yok öpüşünce kalkması da normal. çünkü öpüşmek duygusal bir şey olamıyor biz erkekler için. dudakların emmesi falan tahrik edici. erken boşalma uzun süre boşalmamışsan girdiğin ilişkide ilk başta hemen boşalabilirsin böyle şeyler olur ama hepsinde olmaz.

1|0
    0|0
    • ben mesela bazen ayari kaciriyoruz onun dudaklarini emiyorum falan yaliyoruzda bazen o cok tahrik oluyor bundan

• bu isteğin sevgi ile alakası yok üreme iç güdüsü sadece. bunu bir çok kişi ile yaşayabilirsin.

• simdiye kadar hicbir erkege karsi böyle duygularim olmadi ama nekadar yakisikli olsa olsun hic böyle olmamistim.. sadece sevgilimde böyle

• ilişki sırasında istem dışı olan boşalmaya erken boşalma denir..penisin erken sertleşmesi ile erken boşalmanın bir alakası yoktur yani erken sertleşiyo diye erken boşalacak anlamına gelmez

1|0
    0|0
  • Senden etkilendiği için kalkıyordur, erken boşalmayı bu şekilde anlamak mümkün değildir.

1|0
    0|0
  • turkerkegının kalkma problemı yok yanı gogsunu bıle gostersen kalkar abaza br toplumuz nıhayetınde. erken bosalmaya gelınce de yuzde doksan on sevısme yoksa erken bosalma olur zaten

1|0
    0|0
    • ee mesela benim ilerde esimde bu olursa hic uzun uzun sevisemicezmi yani?

• ama ornek verdıgın seyler ılerıde cınsel hayatnın ıyı gececegı anlamına da gelmıyor

• gece gece güldüm sana he :)

saydığın şeyler liselilerin yaşadığı şeyler :)

ilk zamanlar her erkek romantiktir. romantiklikle yatak hayatı başkadır.

osmantan'ın dediklerine aldırma. erken boşalma evlenen çiftlerin en az yarısında ilk aylarda atlatılır. ;)

• erken bosalma tamamıyle psıkolojık bır olaydır ve beyınde bıter

1|0
    0|0
  • Penisin Sertleşmesi ayrı erken boşalması ayrıdır :) asıl sertleşmeyen penisde sorun vardır

1|0
    0|0
    • hmmm :)) ozaman benim sevgilimde sorun olmaz heralde öpmeye baslaigimda baya kalkiyor ya bakinca görüyorum disardan o da yazik hep saklamaya calisiyor egiliyor ayakkabisini bagliyormus gibi yapiyor mesela eve gitcekken sen git hadi diyor falan :D

• evet öyle sevgilimden önce hic erkeklerele fazla alakam olmadi hele böyle yaklasmalar hic olmadi ilk defa yasiyorum bunlari

• dikkat et elin kaymasın :)

• bu adrese bak oku

link

0|0
    0|0
  • öpüşürken hemen kalkması biraz toy olmasından. bu erken boşalmanın sinyali olmaz..

1|0
    0|0
    • toy derken ne demek istedin pardon anlamadim?

• hmm peki sagol bu aslinda benim icin iyi birsey öyle olmasi demekki öyle herkeslerle yatan tipten degil zaten aslinda sevgilimin böyle seyler yapcagini asla düsünmüyorum :) ama yinede bunu bilmem iyi oldu :) cok tesekkürler +1

• ben teşekkür ederim :D

• sertleşme zevk meselesidir erkekn boşalmayla alakası yok sertleşmesi senden hoşlanıyor anlamına gelir

1|0
    0|0
  • erken boşalma fiziksel değil psikolojiktir.kendi beyninde biter tedavi

1|0
    0|1
  • her erkekte olur türkiyede neredeyse.tedavisi evlilik.

1|0
    0|0
    • tabi evlenmeden önce daha azgin falan olur insan ama haftada bir iki kez seks yapinca alisilirmi bu duruma? yani gecermi belli bir zaman sonra?

• hmm anladim peki cok tsk ederim :)

• sadece evlilik mi? evlendikten sonra da kaliteli bir kadın.

• evet genellikle erkeklerde rastlanır bunun ilacı vs. oluyor ama kısırlığa yol açma olasılığı var..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...