Aldatmak mı sadakat mı?

Evliyim, eşimle de sorunsuz diyemeyeceğim bir evlilik hayatım var. İş yerinde konuştuğum bir bayan vardı işi cinsellik noktasına getirince şaştım kaldım, evinde cinsel açlığa itilen birisi olarak devam etmeli miyim? Yoksa herşeye rağmen sadakat mi?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu soruyu sorman bile hata? Evlilik evlendiğin kişiyle hayatını devam ettirmek demektir.Sırf kendin için bencillik yapıp başka birini hayatına dahil edemezsin.Karınla açık açık konuşsana önce.derdin ne diye ?

0|0
    0|0
    • Eşim de ben de Öğretmeniz, ikimizin de yoğun bir hayatı var, bu yoğunluktan dolayı ona hek veriyorum, sürekli konuştuk öyle anlayışsız bir insan değilim. Ama alınan kararlara uyulmaması daha çok düşündürüyor insanı hep böyle mi olacak diye? bilmem anlatabiliyor muyum?

• Evlilik bu .Beraber aşacaksınız.Destek olacaksınız.Diğer seçenekler her zaman caziptir.Ama sen onunla evlenmeyi seçtin.Bunu unutma.Teklif eden kadın senn gibi kaç erkeğe daha etmiştir.Ha genelevde çalışmış ha dışarda serbest yine aynı seviyede insan benm için.Demem o ki eşini aldatmayı düşünmen bile aldatmadır.Belki o da aynı şeyleri senin için düşünüyor.Belki onada teklif geliyorNereden bilebilirsin ki ? Yada ne hissederdin ?.Evliysen gözünü gönlünü kapatacaksın.Sen seçtin bu yolu.

• Aldatmak çok saçma. Mutsuzsan boşan.

0|1
    0|0
  • eşinle konuş. ona ne istediğini bildir. seni hangi konuda aç bırakıyorsa bunu dile getir. bilsin, bilsin ki hatasını telafi yoluna gitsin. gerekirse bir uzmandan, aile danışmanından yardım isteyin. halen sorununuz giderilemezse eşinden boşan, ondan sonra istediğinle gez dolaş.

0|0
    0|0
  • zınaa yaaaa:( gunah olmasa vala yap derdım mecbursun yanıı yada bosanıp o kadnla evlncen oda scma cnsellık ıçınde evlnılmez ıkı ucu seylı degnek

0|0
    0|2
  • tabi ki sadakat duyguların bile yok o kadına karşı eşinle sorunların çözülünce böyle bir şeyin utancını yaşama

0|0
    0|0
  • Sadık kal.

Bi insanı zikri neyse fikri de o olur .

Aldattıkdan sonra aldatılmakdan korkmaya baslarsın..

0|0
    0|0
  • Madem evliliginda mutsuzsan boşan, neyin pesindesin

insani evlilikten korkutuyosunuz

0|0
    0|0
    • İnsanı tutam nutlu olup olmadığı değil kimi zaman çocuktur kimi zaman hatıralardır kimi zaman da düzelir umududur belki bu yüzden devam ediyorumdur hayırlısı artık

• git seviş panpa.

0|0
    0|1
    • Düz mantık olarak sorudan çıkartılacak cevap bu ama bilmem içimde olmasın duygusu baskın senin yazdığın gibi aynı doğrultuda çok cevap alırsam değerlendireceğim

• sonuçlarına katlanabileceksen aldat,sadakat şuanda seni mutsuz ediyor sanırım

0|0
    0|1
  • Karin bu soruyu sorsaydi ?

Ona gore karar ver. Secim senin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karınla sorunları düzeltmek için çabala.

0|0
    0|0
  • Aldat, kadınlar hak ediyorlar.

Kadın=yalan zaten

Aldat, aldat...

1|0
    0|0
  • Yengeyle Bi Şekilde Aranı Düzelt Ve Mutlu Olmaya Çalış Derim

Aldatma Aldatırlar Unutma .

0|0
    0|2
  • Sadık bir insan olsaydınız zaten bu ikilimde kalmazdınız.

1|1
    0|0
  • kardeşim o kadından uzak dur yaparsan zina olur eşinin derdi neymiş anla sonra çözüm ara

0|1
    0|0
  • Evlilikte cinsellik biterse o evlilik fazla sürmez. Cocuk yoksa bi dakka bile dusunme

0|0
    0|0
Yükleniyor...