Kızlarda erken boşalma olur mu?

Bakireyim mast yapıyorum ve azcık klitorişle oynayınca boşalıyorum hemen. Ve bi defada tam boşalamıyorum 3 defa ardarda mast yapıp ancak tam boşalabiliyorum bende mi bi sorun var acaba...

Mast 5dk bile sürmüyo :/

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalma her iki cinste de olabilir ama sizde Olanı problem olmaz :) bizde erken boşalma kadına yeterli zevki veremeden bittiği için sorundur :) ki bosaldiktan sonra bizde istek baya azalır ve kobra sönmeye baslar :) gelelim size :D daha güzel bı iliski deneyiminiz olur sürekli zevk alırsınız bosaldiktan sonra sizinkini sonmez ... Yani boşalmaya bak :D

1|0
    0|0
    • İyi ya bak sevindim super bi aciklama oldu bu:)

Erkekler Ne Diyor 20

• Mastürbasyon ölçüt olamaz orgazm konusunda.

0|0
    0|0
  • Boşaldığını nasıl anlıyorsun ? bazıları anlamıyormuş burada sorulan sorulardan biri Gerçekten rahat boşalıyor isen sorun etme bence partnerin çok yorulmayacak ve birde onunda erken boşalma sorunu varsa en azından sende mutsuz olmayacaksın ;)

0|0
    0|0
    • Nefes nefese kaliyorum bosaldigimi anliyorum onda bi problem yok da dokunur dokunmaz bosalmak bi garip degil mi tedavi mi olmaliyim acaba

• Peki yapabilirsem deneyim ben bi:)

• dene tam orgazm olacakken bekle durakla ;) bunu hatırlatmama gerek yok zaten 26 yaşındasın ama yinede sakın derine gitme :) bakire sin sonuçta

• 5 dakikada kız mı gelirmiş.

0|0
    0|0
  • olur olur tanıdığım biri var

0|0
    0|0
  • 10 dk. sürmesi lazım normalde. demekki erken boşalma varmış sizde :D

1|0
    0|0
  • her oturduğunda kalktığında boşalan bir kadının haberini okumuştum. şanslısın bence.. düşünsene bahsettiğim haberdeki kadının durumunu. direkt doktorluksun..

0|0
    0|0
    • Evet onu ben de duymustum cok kotu ya Allah korusun aman:/

• bence gelen orgazm suyu değil

ıslaklık gibi anlatmana bakılırsa :))

0|0
    0|0
  • Fazla oynama ilerde sevişmekten zevk almazsın.

0|0
    0|0
  • erken boşalan kızlar şanslı bence

0|0
    0|0
  • Bide benım ıcın bi beş dakka lutfen :D

0|0
    0|0
  • ya sizde boşalınca pek bıkma gibi birşey olmuyor aman sabahlar olmasın

0|0
    0|0
    • Niye bikayim ki

• erkeklerde 1. den sonra 2. biraz motive istiyor üst üst 3 yapan erkek ertesi günü uyuyarak geçirir :)

• Kafa buyosun dimi milletle

0|0
    0|0
    • Yok ya keske oyle olsa

• Devam ediyorum iste hemen yine bosaliyorum cok ugrasmadan

• Olsun ne zararı var kocanda boşalır ozamana kadar oral falanda yaparsın :)

• 5 dakka daha ne istiyorsun kızım

0|0
    0|0
    • E okuyorum burda erkekler 15 dk da falan bosaliyomus. Dusunsene evlensem kocamdan once bosalcam kabus gibi. Hani kadinlar daha gec gelirdi

• Evet daha geç gelir bildiğim kadarıyla bayanlar bahsettigin gibi az az üst üste boşalır erkeklerde 3 defa bosalana rastlayamazsin ancak p.ornocular onlarda takviye alıyor okuduklarina inanma sen 15 dakka gidip gelemez durmadan kimse

• ayak üstü boşalan kızlar var :)

0|0
    0|0
    • Yani erken anlaminda mi

• Yok ben onceden de boyleydim:/

• tamam önceden böylesin. ortamda değilsen evlenirsen düzelir. merak etme.

• 3 defa ardarda boşalıyorum diyosun peki kaç dk aralıklarla boşalıyosun?

0|0
    0|0
  • Benim eski kız arkadaşım yaklasık 20 sanıyede bır orgaz oluyordu kızlardada erken boşalma var ama nadir ve bence bu kötü birşey değil milletın 1 kere aldıgı zevkı sen sureklı alıyorsun bence bu şans , şanslısın yani

0|0
    0|0
  • şanslısın işte.

0|0
    0|0
  • boşalmayla sulanmayı karıştırmıyorsun dimi

1|0
    0|0
    • Karistirmiyorum cidden bosaliyorum rahatliyorum

• Yok yahu ne fiskirmasi

• o zaman nasıl boşalma bu

• kalkanı delme sakın dikkat li ol

0|0
    0|0
    • Yok icine sokmuyorum

• dikkat et patrıot füzeleri dolanıyo ortalıklarda radar üslerin açık olsun

• Biraz hassas ve isteklisin sanırım. Çabuk boşalman bundan kaynaklanıyor. Ardarda boşalmak da bayanlar için normal birşey. Yani üst üste birden fazla kez gelebiliyorlar.

Sonuç olarak, sorun yok. Asıl boşalamazsan endişelenmelisin bence...

0|0
    0|0
    • Kızlarda erken boşalma olmaz. Olsa olsa "çabuk orgazm" olur. Erken boşalma erkekler için kullanılır. Çabuk boşalma için kullanıldığı gibi, penis tam sertleşmeden boşalma durumu için kullanılır...

• Orgazm olup bosalamayanlar var da o yuzden sordum. Ayni sey degil galiba

• Walla benim birlikte olduğum kızlar "orgazm oldum ama boşalamadım" falan dediklerini hiç duymadım. Aynı şey olduğunu bildiğim için; ikisini aynı anlamda kullandım.

Farklı durumlar yaşayanlar varsa bilmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• yapma bunu yapma bunu. bende kısa devre oluyo sonra. ne desem bilemiyorum. bi yandan dalga geciyo galiba,kesn erkek diye düşünürken bi yandan da doğru diyo olabilir var böyle insanlar diye düşünüyorum.

neyse kızım erkekler için kullanılan bir terimdir bu. sende sorun yok.

pöff.

0|0
    0|0
    • Dogru diyorum malesef:( ama 5dk zor suruyo mast bi sorun yok mu

• Olabilir sorun etme.Herkezin farklıdır.Kilitorisin hassasiyeti ve herkezin aldığı mental zevk farlıdır

0|0
    0|0
  • bendede öyle oluyo ya gerçek sexte öyle olmuyodur heralde ama fazla istiyosam bi dakkada da boşalabiliyorum yani :S

0|1
    0|0
  • Ya ben neden yaşamıyorum böyle şeyler değil 5dk, 25 dk uğraşsam olmuyor yaa bir türlü kızım şanslısın sen ya bırak git kop git buralardan kaç kurtar kendini.

0|1
    0|0
    • Cidden mi diyorsun yaa iste ben de senin gibi herkes gec bosalir diye biliyorum ben niye aninda geliyorum mal miyim ya:/

• cici geceler : >

• Bende süpersin diyom kafa basmıyo :):)

Yükleniyor...