Kızlar sevgilinizin erken boşalma sorunu sizin için ne derece önemlidir?

Kızlar sevgilinizin erken boşalma sorunu olması sizin için ne derece önemlidir ?

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sorun olmaz.. benim icin önemli olan sevgilimle birlesmek olur ha erken bosalmis ha gec bosalmis farketmezki bana

0|7
    2|1
    • habire gidip tekrar gelmesi senin yatakta o temizlenene kadar beklemen sorun olmazmı ? yada farklı bir açıdan baktığımızda

• Gerçekten böyle düşünüp hissediyorsan eğer ne mutlu o zaman gelecekte eşine teşekkürler

• sagol :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne lanet birşeydir. Soğuma sebebi. Sırtımı dönüp yatarım. Stresli olurum, beklentilerim hayal kırıklığıyla sonuçlanır. O gün içinde ikincisine asla kalkışmam o dakka bitmiştir. İlişki çatırdamıştır isteksizlik başlamışır. Dikkat diğer erkeklere kayar yavaş yavaş. Zamane kızlarıyla düşünürsek 4 bilemedin 5 ay sonra süreç tamamlanır ayrılırsınız sorun çözülmediği müddetçe. Ben hissetmediğim birşeyi neden yapayım ki ayrıcana manyakmıyım, sıkılırım. O yüzden normal üstü önemlidir diyorum ben.

2|0
    2|6
    • kaç dakika senin için önemli ben genelde karşı tarafa sadece 10 15 dakika ayırırım sevişme vs ama gel gelelim boşalma 1 dk lanet olsun çok kötü elimizde olan birşey değil sanırsam erkeklerin 3 te 2 sinde var bu sorun

• Kendimi mutlu kılmak için bir arayışa girmiştim işkence gibiydi. Neyse, önemli değil toplumda aykırı fikir savunmuş gibi oldum neticede beklemediğiniz bir cevaptı. Kolay kolay her kız cesaret etmez. Fakat yalan yanlış cevap vermek istemedim neticede ilerde yaşarsanız şok geçirmeyin diye belirttim, bilmediğiniz bir dil bu hatun dili. Bu platformun da amacı bu yani zaten.Gerçekler de pek beklediğimiz gibi olmaz bazen. Neyse uzatmayayım anlamışsınızdır.

• bence gayet haklısın arkadaşım bunu biz çoğu erkek anlamıyoruz düşünsene biz boşanmadan mesela kız arkadaşım ben boşaldım tamam deyip bitirse sexi ne kadar büyük bi pskolojik çöküntüye gireriz erkek olarak dimi aynen böyle bir kadında böyle hisseder biter bitmeside normal karşındaki insanı çok sevsen bile bir müddet sabreder çözüm için yanında olursun ama çok sevmiyorsa ayrılırsın.Mantıklı olan bu bir ilişkide sex çok önemlidir aynen devam et :)

Erkekler Ne Diyor 4

• şükür bende yok ama... çok büyük problem olur bence

1|1
    0|0
  • çok derece önemlidir.hiç bişey anlamazlar yaptıklarından.stres yaparlar hırçın olurlar.mutsuz olurlar yani.

1|0
    0|0
    • bunun tedavisi olduğunu duydum ama düzenli ilişkinin olması gerekiyormuş normal yollardan tedavisi varmıdır ?

• benım allahtan öyle bır sorunum yok maksımum 1.5 saat

1|0
    0|0
  • bizim o namuslu,sevgiye önem veren bazı kızlarımız aldatabilir bile

0|1
    0|0
    • ben onlara o. demekten çekinmiyorum kardeşim her şeyi beraber aşmak varken sonra diğer yattığı adamda erken boşalıyor hüsran hüsran hüsran ... nede olsa 3 te ikisi erkeklerin bu sorunu yaşıyor sadece kızların cevaplarını merak ettim o yüzden sordum aslında olayı iyi biliyorum :)

• bir çok erkekle yatmış gibi konuştun sanki ne dersin ? bizim kabul etmeme gibi bir lüxümüzde yok onunda zevk alması gerektiğini biliyoruz aldatma konusuna karşıyız canım hadi by ;)

• ne olursa olsun sonuç aldatmamı olmalı?en kötü gidip boşansın ne haltı yerse yesin

Yükleniyor...