Hayatima kim girdiyse?

Hayatima kim girse ilk basta hersey yolunda sonra yari yolda birakip gidiyolar kimse beni istedigim gibi cok sevmedi neden istiyorum ki mutlu olayim her seyimi bir kisiye bagladiktan sonra kopmayim hep yanimda olsun deger versin kiymetimi bilsin sevgisiyle beni iyilestirsin ama her gelen biraz daha yoruyo hayal kirikligi pismanlik artiyo heves eglence olarak gorulmek beni cok yordu beni ben oldugum icin seven hic mi olmuycak hepsinin sevdigi bedenim beni ne zaman sevecekler neden boyle oluyo nerde yanlis yapiyorum heves olmak istemiyorum artik

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Ya kızlar şöyle bir bakıyorumda hepiniz aşk acısı cekiyorsunuz. Manyak mısınız? bu günlerin değerini bilmek lazim gülün, eğlenin, kahkaha atın hayat mutluluktan ibaret. asktır sudur budur hepsi bos is. Oturun kısmetinizi bekleyin. Rabbim alnınıza kimi yazdıyda elbet karsınıza cıkarır zaten. Bana soracak olursaniz gecmise çizgi çizip geleceğime bakıyorum. Bir gün kısmetiniz karşınıza cıktığında. Tam da gönlüme göre biri diyeceksiniz peki o zaman gecmise ait olan herşeye pisman olacaksınız.. hayat arkadasiniz yüzüne nasıl bakacaksınız kendimize gelelim. Kimse şu anın değerini bilenler kadar mutlu değildir.. sormayın artık sıkıldım sorularınızdan sevgilim sevdiğim yok.. bu bekleyişte yaşlansamda bekledigime değecek biri olmalı hayatımda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayat bazen öyle yoruluyor ki insanın oturup saatlerce boş boş sahilde ki dalgaları izlemek geliyor insanın içinde... Nedendir bilinmez ama bu duyguda geçici dir.. bir gün gene aynı karmaşanın içinde bulur insan kendini

1|0
    0|0
  • Ah senin gibiler benim gibi değer verenlerin karşısına çıksa☺

1|0
    0|0
    • Bu suslu laflari basta cok duyuyoruz sonuc ayni

• Öyle süslü laf söylemem ben , içimden geçeni söylerim

• herkes hakettiği gibi yaşar

1|0
    0|0
  • İki toplumsal dusunce var.
    İnsan = Saygi,
    Veya
    Kadin = Cinsel Obje.

0|0
    0|0
  • o zaman iyi anliz etmen lazim

0|0
    0|0
    • Nasil olacak o dil baska yurek bambaska sonradan anliyorum

• Cicim sana oyleleri denk gelmiş galiba

0|0
    0|0
  • beni ya da ben gibileri beğenmezsin deme heves olmaya mahkumsun

0|0
    0|0
    • Nasil?

• egolarınızı bir alçaltın hanımefendi karşınızdakinin karakterine bakın siz insanlara değer verinki onlarda size değer versin

• iyi birini bulmaya bak

0|0
    0|0
  • Hayatina kimseyi sokmamalisin belkide

0|0
    0|0
    • Evet belkide ama insan sevilmek sevmek istiyor iste

• Bana açıkca ver o zaman :)

0|0
    0|0
  • Bu soruyu cinsellik kategorisinde neden sordun onu anlamadim?

0|0
    0|0
  • Çok mu erken ilişkiye giriyorsun yoksa ilk haftasında

0|0
    0|0
    • İliskiye girmiyorum yakinlasma oluyo ama illaki

• Denemedi

• Tek kişiyle mi oral sürtünme oldu

Kızlar Ne Diyor 1

• kız cınsel sağlıkla ne ılgısı var :)
    erkek mılletı naparsın...

0|0