Ella ertesi gün hapı kullananlar? yan etkileri oldu mu sizde? bugün içtim 4-5 saat oldu?

ella hapı kullananlar? ? yan etkileri etkili olup olmadığı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İçine boşalma oldu mu?

0|0
    0|0
    • ilişki kararı aldık ancak yapamadım ben. o yüzden sürtünme yaşadık ancak kayganlaştırıcı falanda vardı, ayakta arkamdan git gel yaparken boşaldı. arkadan olduğu için vajina girişi daha yakın :/ hata yaptığım nokta da hemen dua girdim yıkadım ama suyla içeri ittirmiş olabilirim spermi :/

• suyla yıkaman iyi olmuş. Bu hapı korunma yöntemi olarak kullanma bir daha ama. Adet düzenini bozar

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçen gün hapı kullan

0|0
    0|0
  • Hanimefendi etkili ama ella hormonların intiharıdır bir doğum kontrol yöntemi olarak görmeyin zaten kanamaniz olur Adetiniz değişir bunun gibi belirtilerle zararını kendide gosterir

0|0
    0|0
  • Kutusindada yazar etki orana iliski suresine gore degisir iliski sonrasi aninda alirsanda %80 korur

0|0
    0|0
  • sonuç ne

0|0
    0|0
  • bir sorun olmuyo. Kız arkadaşım bir kez kullandı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır olmadı

0|0
    0|0
  • bendde olmadi hiçbi etki

0|0
    0|0
  • Canım kasıklaarında ağrı hissediyor musun? Bende kullandım 1 2 gündür seğirme gibi bişey oluyor kasık bölgemde.

0|0
    0|0
    • ben de hiçbir yan etki yok şu ana kadar. inşallah olmaz bakalım :) göğüslerimde hassasiyet var sadece o da az. sizde durum ne?

• Bu söylediklerimin dışında bişey olmadı canım. :)

• Ayda 2. ye içemezsn bu 1 eğer çok sık kullanırsan hormonlarınla oynadığın için kilo yapar bu 2 ve adet dönemin büyük ihtimal çok sancılı geçecek

0|0
    0|0
    • ilk ve inşallah son kez kullanmış olacağım. hemen kilo problemi oluşmaz değil mi? sancılı derken ne manada?

• Umarım oyle olur hiç tavsiye etmiyorum yok bir tanenin etkileyeceğini sanmıyorum ama dediğim gibi sık kullanırsan yani her ay bir tane gibi göbeğinde sırtında tüylenme olur hormon değişikliğinden sancı derken kasıkların ve vajina bölgen çok ağrı yapar

Yükleniyor...