Boşanmış bir erkek bakire bir kiz istemesi ne kadar normal sizce?

boşanmış bir erkek bakire bir kiz istemesi ne kadar normal sizce?

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki hayır...hatta daha önce hiç evlenmemiş yada cinsel ilişkiye bile girmemiş bir erkeğin bile bakire bir bayan isteme hakkı yoktur bence,kişinin evlenmeden yada bir ilişkiye başlamadan önceki hayatı kendisini ilgilendirir,seni her halinle kabul edebilen kişi seninle bir birlikteliği hakeden kişidir yoksa senin bekaretinle uğraşan birisi değil hle birde daha önce evlenip boşanmış bir kişinin bunu sorgulamaya hiç mi hiç hakkı yok bence...ayrıca şu bekaret konusunu erkeklerden önce kadınlarımız kafasından silip atmadığı sürece bu konu ülkemizde tabu olmaktan hiç çıkamıyacak anlaşılan...

5|2
    0|0
    • yürü be arkadasim HELAL OLSUN BE ! ISTE BUDUR !

• oha ayakta alkışlıyorum muhteşem bir zihniyet keşke herkes senin gibi düşünse vay be hakikaten işte budur :) !

• +ladın seni dostum çok haklısın

Erkekler Ne Diyor 28

• illa bakire olacak diye diretmesi bence hiç normal değil. namusu bacak arasıyla ilişkilendiren zihniyeti anlamak mümkün değil. Sonuçta ben bakir değilsem karşıdakine sen neden bakire değilsin sorma hakkım kalmaz. tabiki şöyle de bir durum var. kız da "nasılsa bekaret gitti önüme gelenle yaparım" zihniyetiyle haraket ediyorsa burda namustan söz edilemez

3|0
    0|0
  • bunun neresi normal böyle bir dünya varsa tarif etsin bizde gidelim:)

1|1
    0|0
  • normal değil.

1|1
    0|0
  • Neresi normal ya çok anormal bir durum kendini beğenmişlikten başka birşey değil bence sen yaptıysan kadında yapar abi kadın erkek eşittir unutmasınlar mantık hatası var bu durumda

1|0
    0|0
  • bozmaya doyamamış demek abaza.

4|2
    0|0
  • olgun yada yaslı tabırıncekı erkeklerın cogu genc sevgılı yada es arıyor..o yasın verdıgı bı durum mu dıcem bılmıyorum bende o yasa geldıgımde boyle olursa allah korusun...allh kımse kımseyı ayırmasın mutlulugunu bozmasın kı kımse kımsenın seyını dusunmesın

0|0
    0|0
  • Normal değil.Bence aptallık.

1|1
    0|0
  • bence çok saçmaaaa

1|1
    0|0
  • Kişinin ne istediği kişiyi ilgilendirir. en iyisini kendiniz yazıp kendiniz okutuyosunuz. Kimler neler istiyor karışmak kimseye düşmez diye düşünüyorum. Cevabımı cinsiyet olayına çekme.Zorba.

0|0
    1|0
  • şerefsizliktir bence.. adama yakışmaz öyle şeyler..

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihii istediğini ister.

0|0
    0|1
  • İster, ister. Sana ne ki bundan? Adamın keyfinin kahyası mısın?

0|0
    3|1
  • bence normal , herkesin seçenekleri vardır , aradığında bulacaktır eminim ..

0|0
    1|1
  • cnormal bence

0|0
    2|0
  • gayet normal adam sıfır kilometreden başkasına binmem diyor nolmuş yani

0|1
    5|1
  • 50 lık katın 20 lık gencle flortu ne kadar normal,ben bu dünyada normal bı sey goremedım varsa lınk pleasee

0|0
    0|1
  • Aşırı normal

0|0
    3|1
  • bir adamın ördeğe tecavüz etmesi sana ne kadar normal geliyorsa bana da o derece normal geliyor. var sen karşılaştır bu durumu. hay bin şerepsiz diyesim geldi ha.

0|0
    0|0
  • normal falan degil sapkınlık kendini bilmemezlik böyle sapık ruhlu insanlardan kendinizi koruyun bunlar kendilerinide başkasınıda mutlu edemez.

0|0
    0|0
  • normal olmasaydi.peygamber efendimiz 2. ci esinin dul olmasi gerekmezmiydi o zaman hz ayse den bahsediyom ilk esi hz hatice ise dul bir kadindi .. normal.olup olmadigi elestirmek icin kafadan sallamayin

0|0
    0|1
    • ozaman sünnet diye kendimizden büyük kadınlarlada evlenelim demi cahil herif fetva veriyor bide

• ornek verdim fetva degil evlilik gonul.isidir isteyen istedigiyle evlenir musluman bir kadinin gayri muslum bi erkekle evlenmesi iyi degil

• fetvasini bilmek istiyosan sayin ali bey ara alo fetvayi soyle sor bosanmis.bir erkek bakire bir kadinla evlenebilirmi caizmi bu sorudan sonra bakalim kim cahil ali bey

• cok normal brsey cunku bosanmıs olması onun kotu bırı oldugu yada kullanılmıs ıkıncı el br kadına mecbur etmez bu duygularla alakalıdır he suda vardr kız bakıre degldr eywallah ama ask varsa bu da onemlı degl onemlı olan nıyet

0|1
    3|1
  • Burda hersey yalan dostum.

Gülümsemeler bile..:(

0|0
    0|0
  • o zevki bi daha yaşamak istiyo :)

0|0
    0|1
  • Bunu boşanmış erkekler ilgilenen kadına da sormak lazım? Ne düşünüyor bu konuda?

0|0
    0|1
  • Bunu normal olarak gören kafa nasıl bir insandır nasıl bir bencil ruha sahiptir bilemiyorum yazık yani..

0|0
    0|0
  • adilikdir desteklenler kendi bacılarını akrabalarını versinler evlenmiş boşanmış adamlara madem sıkıntı yok normal bi durum gocunmasınlar..

0|0
    0|0
  • herşey normaldir öyle istiyordur herkesin düşüncesi kendisi bilir yani yadırgarsın sadece sen elmayı seversin o armutu kendi bileceği iş bence

0|0
    0|0
  • Anormal .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ne kadar normal değil.. Bildiğin anolmal bu yani :D

1|1
    0|0
  • normal değil bence.

0|0
    0|0
  • normaldırr

0|0
    1|1
  • Salak işte..

link

0|0
    0|0
  • saçma sen yap et herşeyi kıza gelınce kullanılmamış olsun yok ya

1|0
    0|0
    • yok ya daha neler dimi ama! :s

• normal deıl..

0|0
    0|0
  • abazaymış .

0|0
    0|0
  • hiç normal değil

0|0
    0|0
  • sence normal mii değil tabi ki hangi akla hizmet bu düşünce ne çok sapık var yaa

0|0
    0|0
  • Arkadaşım var öyle evlenen. hemde internette tanıştılar ama 1 saatlik mesafe vardı. 2.çocuğuna hamile şimdi ve çok da mutlular :) önemli olan mutluluktur geçmişte yaşanan değil. ona bakarsan evlenmeyip bir sürü kızla aynı evde yaşayan her kızı koynuna alan erkekler var. 1 kızla evlenip yuva kurmuştur olmamıştır nasip meselesi. 50 kızı koynuna alanı mı yoksa 1 kızla evliliği biten biri mi?

0|0
    0|0
  • normal degil şerefsizliktir bence normal diye düşünende şerefsizin önde gidenidir..

0|0
    0|0
  • kaç ordan bacım kaç kaç hemen kurtar kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...