İlk cinsel deneyim pişmanlığım..

şimdi anlaticam biraz ayrıntılı.. ilk cinsel deneyimimi ben bundan önceki çıktığımla yaşadım. o zamanlar tam anlamyla bi "leyla"ydım.suanki aklım olsa bu lütfu bi erkeğe kolay kolay asla yaşatmam. her neyse.

ilk yaşadığm çocuk da tecrübeszdi. ilk yaptgmz yapmakla yapmamak arasnda bişeydi. beni incitmemek içn nazik davrandı hiçbise anlamadk 2miz de.

ikincisi de aynı şeklde.

ama üçüncü de biraz sert oldu ve kanadı. kanadığı an kestik hatta ben ağladım zirladim ve onu kovdum.

bunların 3unu de toplasak 15 saniye etmez...

ama benim kızlığım bozuldu...

ve suanki sevgilmle tanıştığmgda bakire olmadğmi yalnzca bi kisyle 3 kez yaptğmi söyledim.

suanki sevgilm de aslında pek hak etmiyodu beni, beni çok ama çok üzdü. ama ben bakırleigim arada kaynayıp gittiğine üzülüyorum.. aslında ben herşeyi şimdiki sevglmle yaşadım.

hani "kadınım oldun" diye bi tabir var ya.. şimdi ben kimin kadını oldm? :/

1|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kimseye aitsin ne de dahilsin. Hepimiz içinde geçerli. Kadınımsın dese ne olacak ?

İç rahatlaması, huzr ve belkı de mutluluk bulacaksın. Boşver bunları.

Daha güzel duygular var hayatta. Eş olmak, Anne olmak, İyi bir insan olmak... Ama birisinin kadını olmak istemenı bir türlü anlayamıyorum.

Bakire olmadgını söylemen bile ne kadar olgun davranışta oldgunu gösteriyor. Büyük adımlar atabılıyorsun hayatta. Kendıne Güvenin var. Bir kişnin kadınımsın demesiyle mutlu olmayı neden düşünüyorsun ?

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• şuan ki sevgilin sadece sana bu tadı vermiş. ondan tüm istediğini almışsın, oda senden. yani seni doyurmuş. ama sen her ne olursa olsun ilk sevgiline vermişsin bakireliğini. işte son pişmanlık fayda etmez derler ya, şuan ki pişmanlığın fayda vermiyor. şuan sen sadece kendi kendini avutmaya çalışıyorsun psikolojikmen bence.

Şunada çok dikkat etmeni isterim, ilişkinin aynı kişiyle 2 defa 3 defa yaptım olayı yoktur. neticede gidip biri ile ilişkiye girmişsin ve bakire değilsin. yeni sevgilin bunu kabul edebiliyorsa biraz düşünmelisin. ya seni çok ama çok seviyor ve sana bağlı, yada bu durumdan oda faydalanmayı düşündüğü için kabullenmiş gibi görünüyor.

Eğer seni çok sevdiği varsayımını düşünürsek, böyle bir durumu kabul eden bir insan yani seni çok sevdiği için bu olayı yutan biri, neden seninle ilişkiye girsin?

Bence, ona gerçekleri söylediğim için bana güvenir düşüncesi ile kendini fazlada ona bağlama derim.

Ben şunu itiraf etmeliyim. Çıktığım kızla, konuşmalar esnasında, onun çıktığı erkeklerle ilgili falan bilgiler öğrenmeye çalıştım. hiç öpüştünmü, ilişkiye girdinmi anlamında sorular sordum. kesinlikle hayır dedi ve bana tepki gösterdi. daha sonra ben alttan aldım ve ısrar ettim. son erkek arkadaşı ile sadece o beni öptü dedi. daha sonra yine ısrarım üzerine "öpüştük" dedi. daha sonraki günlerde bir olaydan dolayı yine onu bu konuda sıkıştırdım ve ilişki yaşayıp yaşamadığını sordum.bakireyim ben dedi.ne ilişkisi dedi ama sadece son sevgilisi ile elbisesini yani eşofmanını çıkartmadan onun üzerine çıkarak sürtünme ile onu boşalttırdığını söyledi. ben öğrenmek istediğimi öğrenince kızın puanını verdim. beni bırakacakmısın dedi hayır dedim.inanın masmavi gözleri olan, manken gibi vücudu ve uzun boylu olan bir kızdı. bırakmadım. olabilir vs dedim. ama ondan sonra onunla ilk anal olarak ilişkiye girdim. geri çevirmedi bu isteğimi ve hatta kendi istedi bunu. daha sonra anal olarak 1 ay falan devam ettim. daha sonra önden denememi istedi. bozulmaz dimi dedi, bu sorusu beni biraz kuşkulandırdı, yavaş yaparım bozulmaz dedim. tamam yap seni istiyorum içimde dedi. bu bana cesaret verdi. önden çok zor yaptım ama kan gelmedi.çok dar ve sıkıydı da vajinası. krem kullanmak zorunda kaldım. sonuç olarak 1,5 yıl öyle ilişkiler yaşadımki onunla, benimki ile birlikte içine parmaklarımıda sokuyordum.çıldırtıyordu beni. 1,5 yıl sonra anal ilişki denedik yine, içine boşalmamı istedi. yani geçen sene yazın, midem bulandı ve o gün ondan tiksindim. o gün onu bıraktım. çünki onu basit görüyordum, daha önce yaşadıkları nedeniyle.belki bencil diyeceksiniz bana, sorun sende diyeceksiniz ama değil işte. ikizi olan bir kızdı bu. beni evlerine aldı defalarca ve bir gece biz ilişkiye girerken ikizi kapıdan bizi izliyordu. yani bunlar zaten birçok şeyi aşmışlardı.

O nedenle, bir erkek çok aşırı sevmediği takdirde kızın bu durumunu kabul etmez. Eğer çok sevdiği için kabul ediyorsada onunla ilişkiye girmez... Aldanmayın kızlar...

3|0
    3|0
  • bence sen kendinin kadınısın sağlam bir karakterin varki onlara güvenipte bu işe girmişsin senin anlamamışlar bizim toplum neden böyle ön yargıyla yaklaşıyor anlamadım bakireliğini kızın elinden alırsın evlenirsin ondan sonrasında dönüp arkanı yatarsın çok büyük bir çelişki kadın aldatınca namus bekçisi olursun peki karından önce yaptıkların nedir kardeşşşş diye soran olmadığından herhalde biz erkekler bu kadar rahatız benim felseme göre asıl namus

evlendikten sonra başlıyor... onu korumak yüzeltmek kadın ve erkeğin elinde

4|0
    0|0
  • "suanki aklım olsa bu lütfu bi erkeğe kolay kolay asla yaşatmam" lütuf mu ?

al sana kukusunu pırlantadan sanan birisi daha..

lütufmuş.. senki pipi sana lütuf değil.. töbe yarabbii..

şimdii aklına da bayıldım doğrusu..

kadın olamabilmek başka şey ve senin daha çooooooooooook yolun var :)

2|2
    3|0
  • Nasıl yer ettiyse beyinde zar olgusu..Sonuç böyle olabiliyor..

Ayrıca bir lütuf değildir sunduğun şey, eğer seninki lutufsa senin içine girende senin için bir lutuftur..Karşılıklı lütuflaşmalara devam ediniz haya böyle güzel takınca değil.. :)

3|0
    0|0
  • 'kadınım oldun' bir kavramdır. buna yüklediğin anlama göre değişir. eskiden insanlar sadece kendi eşleriyle cinsel ilişki yaşadıklarından, biri bir kadınla cinsel ilişki yaşasa onu almak zorunda kalırdı. şimdi her şey ele ayağa düştüğü için bu anlamı veremeğiz. yalnız nikah olmadan sadece duygulara dayalı birliktelikler daha çok bayanları mağdur eder. duygular da kızlık zarı gibi her an bozulabilir. nikah olunca kadın mağduriyetten korunur, boşanırsa bir takım haklara kavuşur. ayrıca ayrılıklar o kadar kolay olmaz.. medeni hukukun, toplumun, dinin koruması altına girer. ama diğer türlü artık sıkılan, partneri yaşlanıp daha gencini bulan 'hadi bana eyvallah' der çeker gidir. her an değişebilecek duygular uzun birlikteliklerin garantisi olamaz. belki sadece başlangıçlar için işeyarara.

2|0
    0|0
  • Birinin kadını olmak bacak arasında değildir ! Yüreğinde kimi hissediyorsan onun kadınısındır ! Ne saçma düşünüosunuz yaa tam cahillik

2|0
    0|0
    • bole dusunen erkekleri dusununce etkilenmemek elde degil.. cok haklısın

• ben cok sinirleniyorum bir insan oglu bu kadar basit olamazzz

• sorunla/sorununla alakalı olmasada benim dikkatimi çeken ayrı birşey var. genel olarak erkekler bir şekilde seviyeli ve düzgün cevaplar yazmayaçalışırken bayan arkadaşlarımızın çoğunun duruma yaklaşımı gerçekten üzücü. alay ve hakaret içerikli yazılar. normalde tam tersi olması beklenir ama.

1|0
    0|0
  • Seni haketmesi için sevgilinin ne yapması ve nasıl vasıflara haiz olması gerekir merak ettim doğrusu.

Konu ile ilgili olarak:

link

0|0
    1|0
  • kimin kadını olduğun önemli mi sence ? şuan senle olanda seni sevmiyor ki sadece gönlünü eğlendiriyor bence bu yol öyle devam edecek gibi buna bir son ver bence çünkü gittiğin yol yol değil gibime geliyor ama yine karar senin.

2|1
    4|0
  • yasın da daha kücüktür seninn .. benim de kız arkadasım var ama ben kıyamıyorum ona yaklasmaya hayatta nolucagı belli olmuyo ki belki yarın bi arabanın altında kalıp ölürüm sonrasını düsünmek lazım her zaman .. her ne kadar da bir kızı cok sevdiğimde onun benden önceki iliskilerini onunla bir gelecek düsündüğüm icin sorun etmesemde o kızın cok da ileri gitmemesi gerektiği kanaatindeyim .. sonunu düsünen kahraman olamaz diyolar ama artık kahraman oldun onun yanında daha baska neler de oldugunu sen tahmin et ..

1|0
    2|0
    • senı tebrık edıyorummm dusuncenden dolayııı seven erkek sevdıgıne kıyamaz tabırını duymak bu devırde pek mumkun olmuyor cunku aksıne sevgı pekısmesı daha cok baglılık gıbı cumlelerle kızların duygusall yonlerını kullanıp ılıskıye grme cabasındalar..

• en son kimleysen onun kadınısın tabiki :((

2|0
    0|0
  • sen ne yapmıssın böyle. çocuğa allah sabır versin. eğer o çocuk senin ayıbını örterse seni kabullenirse cennetliktir valla...

1|0
    4|0
  • lütuf lafı acayip sinirimi bozdu..

bundan sonra kimseye bu lütfu yapma lütfen, sen kendine yetersin..

1|2
    2|0
    • bu türtk kadınında böyle biliyor musun

sadece yatak değil, her manada iki tarafında menfaatine olan mevzularda sanki lutfeden bağışlayan havasındalar.

• katılıyorum...

• ne yapalım artık olan oldu ama bundan sonra senınle sevgılı olacak kısılerın ılk ızlenımı pek ıyı olmayacaktır bnden soylemesı...

0|0
    3|0
  • tabiki kızlığını bozanın kadınısın kızdın kadın oldun

0|0
    3|0
  • ilk seni kızlıgını bozan kimse ilk erkeyin o

0|0
    3|0
  • Sen 4 kişinin kadını olmuşsun güzelim...İnş.son kadınlığın olur..

1|1
    0|0
    • 2 kişiyle yaşayıp 4 kişinn nasl oluyorm ya? once soruyu anlayıp öyle yorumlasanız ne guzel olcak.

• merhaba, sen kimin kadını olarak hissediyorsan odur önemli olan

0|0
    0|0
  • yüreğini son sözü bilior eger kadınım dediğin anlamı biliosan aramana gerek

0|0
    0|0
  • Selam abla sorun hala gecerlimi

0|0
    0|0
  • yüreğini son sözü bilior eger kadınım dediğin anlamı biliosan aramana gerek

0|0
    0|0
  • son sevgilin ciddi anlamda saf biri olmalı eğer o kadar saf değilse terk ederek gerekeni yapacaktır zaten.

0|0
    1|0
  • Seni karambole getirmişler, belli değil...

2|1
    2|0
  • Hata yapmışsın ama hatanın farkına varmışsın ama yine hata yapıyosun sevgili olsanız dahi cinsel ilişki olmaz evlenene kadar bunun ayrılıgı var beraberliği var evlenene kadar cinsel ilişkiye girmeyin kızlar ne kendinizi üzün ne ailenizi nede sevgili eş adayınızı bu kadar basit .

5|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Birnin kadını olmak da ne demek..

Kızlar işte böyle birnin birşeyi olmak için çabaladıkça bu erkek zırvaları her daim ortalıkta olacak..

Sen sadce kendı bedenının kadınısın. Onun efendısı sensın.. Sen bır mal degılsın.

Birey olaman kadınlıgından daha mühim.

6|2
    1|7
    • haklısın.. beni bole dusununen erkekler cok etkiliyo bu sitede de tonlarca var.. yoksa dusuncelerine paralel benmkıler de..

• Saglam fıkırlerın varsa senı kımse etkıleyemez.

Insanın hayata karşı bır duruşu olmalı yaptıklarını dusunerek yapmalı kı içi rahat kafası rahat olsun.

Pişman olacagın hiçbirşeyi birleri istiyor diye yapma düşünme.

• kendinden başkasına ait olmaya çalışmasan, sadece kendininken sevdiklerini hayatına kabul etsen keşke...

2|0
    0|0
  • onu sen daha iyi bilirsin.ortalık kadını olmada sakın :))

1|6
    5|4
  • Insan ne yaparsa kendine yapar iste... kimse kimsenin ne namusu, ne kadini, ne erkegi ne baska birseyi olur. Biz hepimiz bir tek allaha aitiz ve kendimizden sorumluyuz... zina yapmisin bundan sonra böyle devam etsen ne fark ederki kimin ne oldugun!

1|1
    0|1
  • Acıların kadını olmuşsun...

1|3
    1|1
  • iki bacak arasındaki hazine

0|0
    0|2
  • amma veren kız varmış be :D

0|0
    0|0
    • sen ne diyossun şu cinsellikbölümünde her kadın-erkek ilişkii kesinlikle cinsellik olmadan yaşanmıyo gibi bir izlenim var burda

• Sesli güldüm. Kusura bakma da nasıl bir lütufmuşsun sen.

3|3
    2|2
Yükleniyor...