Gogusler Elleyerek veya Masajla Buyur mu?

Arkadaslar illa cinsel olarak degil de kan dolasimini falan arttirarak bir katkisi olur mu kendin masaj yapsam mesela ellemek arti olur mu yani?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Genetik olduğunu düşünüyorum. Eğer dediğin gibi olsa eskortlarin hayat kadınlarinin devasa olması gerekirdi bence.

0|0
    0|0
    • Onu kast etmedim aslin kendine gore bir artis olur mu birden uc beden atmazsin ama biraz artabilir diye dusunuyorum

• Tabi canim katiliyorum kesinlikle tek derdimiz bu olsun :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Yas kac

0|0
    0|0
  • Bir erkegi etkileyen sey gogsun ne kadar buyuk oldugu degildir, erkegini ne kadar istedigidir...

0|0
    0|0
  • Sarkar diyorlar 😄

0|0
    0|0
  • hayir buyumez neden dersen erkek hormonlari gerekli buyumesi icin erkek arkadasina oksat hatta yalasin fışkırır resmen

0|0
    0|0
    • Salak gibi mi duruyorum ordan kimi kekliyceksin. bir meme sorusu gorunce damlayin hemen coddi bir soru sordum surda

• Erkek gormonu degil ostrojen lazimdir tam tersi neyi savunuyosun onu anlamadim erkeklerin hile memelerinin buyumesi ostrojen artmasindandir

• bn senin memelerinden bahsediyorum ama

• büyür diyorlar

0|0
    0|0
  • Büyür gibime geliyor

0|0
    0|0
  • olmaz uğraşma bırak küçük kalsınalr

0|0
    0|0
  • Buyumez

0|0
    0|0
  • Faydasi olmaz...

0|0
    0|0
  • evet büyür

0|0
    0|0
  • Okşarak büyür canım nekadar cok yaparsan okadar cok büyür ama zararlı bence zamanla sarkar

0|0
    0|0
  • Bu göğüs yapısıyla da alakalı her göğüs büyümez ama buyuyeni de var göğüs uçları bunda etkili göğüs uclariniz geniş mi çevresi ya da küçük ve çıkık mı

0|0
    0|0
    • Cok genis degil ve hafif cikik

• Dar ve çıkık olduğunda büyüme şansı daha fazla o çıkık kısim genisleyebiliyor hafif dolgunlassin diyorsanız kremleri var onlarla masaj yapabilirsiniz

• biri emse ciddi anlamda büyür eşimden biliyorum

0|0
    0|0
    • Neden iste onu anlayamadim tam hormonlardan falan mi

• sanırsam evet kızlara büyük göğüs yakışıyor zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• Genetik sadeceee

0|0
    0|0
    • Hersey sadece genetik degildir yuzde yetmisbes genetikse yuzde yirmibes de cevre

• çok fazla sıkarsan sarkar dediler :/

0|0
    0|0
  • Hayır sarkar

0|0
    0|0
    • Masaj sarkma neden yapsin?

• Tabi canim o dogru da arada kan dolasimini arttiracak sekilde uyarmak amacli

• Cok uzun sure ve duzenli sekilde yapman lazım ayrıca fazla bir fark olmaz. Ben kendimden biliyorum

• evet 105 bedene kadar büyüyo

0|0
    0|0
    • Dalafaya almasaniz olcelsiniz dimi

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...