Anal ilişki sonra basur oluşur mu?

Dün sabah erkek arkadasımla anal seks yapmak istedik. Cok az bir kısmı girmişti ve bir kaç kere git gel yapınca canım cok yandıgı icin çekildim. Haliyle dünden beri oturunca tuvalete gidince falan canım yanıyor. Acaba yrtıldı mı diye bakayım dedim bir şişkinlik var. İnternetten baktım basur gibi duruyor. Ama anal ilişkiyle de basurun alakası olmadıgı yazıyor. Bu tesadüf mü acaba yoksa bir alakası var mıdır sizce? Dünden sonra olması çok manidar :)

Güncellemeler:
Cok az bir kısmı dedim ama ucu sayılırdı

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bamya demek ki. Büyük olsaydı oturamazdın bile asdasd

2|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Anal yapma derim bir daha. Çok zararlı çünkü.

0|0
    0|0
  • 6 ay boş otobüste ayakta gidenler vardı sen hesap et :D dfsgdh

0|0
    0|0
  • Yırtık oluşmuş olabilir. Sanırım adı Anal fisür olmalı.

0|0
    0|0
  • Arastirin anal yapacaksaniz gaza gelip paldir kiltur yapilcak bisi degil. Diken misali katlanacaksin bacim

0|0
    0|0
  • anala karşıyız...

1|0
    0|1
  • anal ilişki sonrası agrıması ya da şişmesi normal burada suç erkek arkadaşında yeterince uyarmadan ilişkiye girmeye başlamışsınız ve sanırım kayganlaştırıcıda kullanmadınız sonuç normal yani gecer merek etme

0|0
    0|0
    • Aynen ekstra bir ürün kullanmadık. Uyarılsam da anal ilişkide onun bir etkisi olur muydu acaba

• yerince uyarıldıgın zaman kendiliginden açılır ve hatta vajina gibi olmada haifif salgisı olur yani anal ilşkiyi yapmasını bilenle yaşayacaksın

• Tesadüftür belirli süre sonra gitmezse doktora git

0|0
    0|0
  • hoc iyi degil

0|0
    0|0
  • Olmamışsındır ilk kez yapıyorsan normal ben kanattım bile 2 gün oturamamış

0|0
    0|0
  • Basur degil de cok zorladi seni galiba?

0|1
    0|0
  • artık midem bulanıyor ya.

1|0
    0|0
  • bir iki gün sürer agrı

0|0
    0|0
  • Basur oluşmaz, yırtılmıştır. O bölgedeki büzük kaz deforme olur zamanla anüsün kapanmaz.

0|0
    0|0
  • salak sevgilin ıslatmadan girmiş haliyle tahriş olmuş anal kısmın kayganlaştırıcı krem felan kullanmalısınz ve yavaş yavaş olmalı

0|0
    0|0
  • ilk olduğu için normaldir kayganlaştırıcı kullanı ikinci sefer daha raha olur

0|0
    0|0
  • tahriş olmuş krem sür dokunmamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Yollu kız yoluna devam et basur nedir geçer elbet

0|0
    0|0
  • gotunu yırtırmışsın işte

0|0
    0|0
  • Basurunu tahriş etmissin sismistir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1