Anal seks Yapmak tehlikeli mi?

Mastürbasyon artık tatmin etmiyor Sevgilime Anal İstiyo Önden yapamayız Diyo Analdan Yapıcaz tahlikelimi?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kız istiyorsa yap dostum ama canını yakma yavaş yavaş alıştır. birkaç ilişkiden sonra hatunda zevk alacağı için senin sert davranmana izin verecek :) asıl ozaman zevki çıkar.

0|0
    1|0
    • bu güzeldi işte :)

• bir yıldan fazladır nerdeyse haftanın hergünü yapıyoruz biz :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yapmadım. Ayrıca hak yolu varken pok yolunda işiniz ne

1|2
    0|1
    • şimdi temizlik yapılarsa sonra korunursak birsey olmaz hak yolu bakıre bizde bizliyoz demi :) kızı bozakmı olmaz işte hem çok zevkliydi 2 mizde çok zevk aldık

• çünkü gerekli tüm tedbirleri aldık biz iyice arastırdık ne gerektiyse yaptık öyle direk dalmadık yani.

• Bence denemelisin :) @tospaaaaa

• Yoo degil

0|0
    0|0
  • Temizlik yapıldıktan sonra kondom da olunca gayet iyi yani.

0|2
    1|1
    • demi yanı çok güzel oluyo :) özel kayganlaştırıcı temzlik ve kondon bu kadar basit yanı

• eyvallah can can

• Boyle bayanlara çok ihtiyaç var cookk..

• biz de anal yapıyoruz arada sevgilimle. prezervatif kullanırsanız bişey olmaz ama sevgilin temizliğini de yapmalı

0|1
    0|0
    • anal iç temizliğini arastırdık zaten öyle direk yapmadık ben kondon kullandım zaten ama kım ne dere desin zevk veriyo :) :)

• prezervatifsiz yapılır mı? tehlikelimi sence?

• Anal sekste sert davranılması daha mi hoşuna gidiyor kızların? Sizin tarzınız ne mesela?

Erkekler Ne Diyor 3

• tehlikeli tabi aids dahil bir cok hastalıgın baslıca sebeplerinden l*n nasıl miden kaldıracakta kadının tuvaletini yaptıgı yere giricen pis içi düşünsene

1|0
    0|0
    • evet vaz gectim tamam bu p*rno yıldızları paso anal yapıo adamlar zevkın doruğuna varıyo ona ne demeli

• onlar özel temizleyicilerle temizliyor tonlarca para harcıyolar sen sanıyosun sen yapınca p*rno yıldızlarınınki gibi olacak denesen bile miden bulanmaya baslar sevgilindende sogursun ayrıca kızın cekeceği acıyıda hesap et hiç zevk almayacak acıdan kıvranacak bu arada sende zevk almazsın sadece kafan girip cıkıyosun diye bilinçaltında hosuna gider

• anladım kardo eyvalla :)

• Hak yol varken, b*k yola gerek yok 😂

0|0
    0|0
    • hahaha :) hak yolu tehlikeli kardozo

• nasıl sevgili l*n o öyle :)

0|0
    0|0
    • sevgili işte * :) ala ala sen git sade sıkını ovala :D

Yükleniyor...