Genital bölgeme tüy dökücü krem kullansam sadece bir kez için sonrasinda hep cimbiz ile alsam sorun olur mu?

Genital bölgeme tüy dökücü krem kullansam sadece bir kez icin sonrasinda hep cimbiz ile alsam sorun olur mu?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Cımbızla iyimisin

0|0
    0|0
    • Koltuk altimi cimbiz ile aliyorum hep

• Jilet kalinlastirmaz mi tüyleri?

• Kalınlaştırır da sürekli alırsan temiz olur kadınlar erkekler gibi değil tabi kendimi düşünerek bende ağda filan mümkün olmadığından 😊 denersin sorun çıkmaz inşallah

Erkekler Ne Diyor 9

• birşey olmaz kalitelisinden kullan. ve ha jilet ha tüy dökücü neredeyse aynı şey hepsi. cımbız yerine doktor eldiveni kullan.

0|0
    0|0
    • Doktor eldivenini nerede bulabilirim?

• normallerini satıyorlar her yerde. beyaz olan kauçuk eldivenler var ya onlar. o tüyleri tutuyor elinle yolması kolay oluyor cımbız sadece dudak aralarını falan kalanları temizlemek için kullanırsın

• tamam

• Olmaz

0|0
    0|0
  • genital bölgeni çam sakızı agdayla al soguk agda yani hemdış dudaklarını karartmaz hem yakmaz hemde 3 hafta felan rahat edersin artı sonrasında çıkan tüyler ince ve cansız olur gel ben yapayım diyecem ama

0|0
    0|0
  • Tuy dokucu normalde cimbizla ceksen kendine resmen iskence yaparsin istersen ben sana yardimci olurum

0|0
    0|0
    • Koltuk altimi cimbiz ile aliyorum zaten, asil agdayla alinca iskence oluyor, cimbiz ile alinca uzamaaini beklemeden aliyorum, oysa agdayla uzamasini beklemen lazim

• Formül falan yok

• Nasıl bir formülmüş arkadaş 😊 Aselsandan filan mısın

• Kullanma sivilce yapıyor.

0|0
    0|0
  • kızım cımbıza dayanabilirmisin yeme bizi

0|0
    0|0
  • Yanarsin cok fena yapiyo bn yaptm dayanamadim acisina

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • vur jileti geç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cımbızla orayı nasıl alcan hala düşünmekteyim

0|1
    0|0
    • Once tüy dökücü krem ile alacagim sonra her tüy çiktiginda cimbiz ile alirim uzamasini beklemeden, koltuk altimi cimbiz ile aliyorum zaten acimiyor artik aliskanliktan

• Cimbiza dayanamazsin.

0|0
    0|0
    • Koltuk altimi zaten hep cimbiz ile aliyorum

• Sakın böyle bişey yapma

0|0
    0|0
  • Cimbiz kökleri kalinlastirir.

0|0
    0|0
    • Emin misin? Çünki koltuk altimi zaten hep cimbiz ile aliykrum

• para biriktir lazere git sadece orası 500 liraya halolur ömür boyu acısız tertemiz miss ;)

0|0
    0|0
  • Emla krem al. sür 1 saat bekle ağdayla al. Acı çekmezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...