İlk gece için korunma yolları

İyi günler ks

Haftaya düğünüm var. Ve biz ilk gece korunma yolları hakkında konuşuyorduk. Prezervatif beni çok rahatsız ediyor. Doğum kontrol hapları da zararlı diye pek kullanmak istemiyoruz farklı bir yöntem var mı? Eğer başka bi yöntem bulamazsak mecbur prezervatif kullanacağız.

0|0
79

En İyi Kız Görüşü

• tatlım yasmin kullan derim ben.biçok hap denedim yan etkisi hiç yok diyebilirim yasminin.

0|0
    0|0
    • Çok sağol tatlım bunu deneyelim bi. Uzun bi süre çocuk düşünmüyorum spiral falan yalan ya ilk gecede olmaz yakışmaz biz Yasmin ve prezervatif hazır edelim

• spirali dogumdan sonra taktır zaten.dorum öncesi vajinal müdahale pek iyi olmuyo.tecrübeyle sabit:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• çocuk olmasın diye sakın haptı iğneydi kullanmayın sonra tam çocuk istersiniz bu sefer olmaz. bu arada ilk gece kızın bekareti alındıktan sonra ilişkiye devam edilmez dinimizle aranız nasıl bilmiyorum ama bakara suresi 222. ayeti okumanı tavsiye ederim. ve şayet kadın ilk geceden hamile kalırsa sperme pis kan bulaşacağı için çocuk çeşitli hastalıklara yakalanabilir bunlardan biride sedeftir. bu olay adet döneminde de geçerlidir. belki bunları biliyorsundur ama diğer arkadaşlarıda bilgilendirmek istedim...

0|0
    0|0
  • haplar zararlı içirme eşine

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun Allah mesut etsin.darısı bizim başımıza :))

0|0
    0|0
  • sana burdan yardım edecek bırı cıkmaz kardes... daha kım nasıl korunacagını bılmıyor...

0|0
    0|1
  • haplar çok zararlı hormon dengesini bozuyor, kıllanmaya sebep oluyor yüzde filan, dengesiz kilo alınmasına sebep oluyor kesinlkle içilmemeli. bence prezervatfte kullanmayın :) et ete değmeli :DD dışına boşalırsın :)

0|2
    0|0
    • Kazalara mahal vermemek lazım. Olmaz öyle illa koruma olucak

• adet gününden hemen sonra ilişkiye girdiğinde boşalsan bile hamile kalma riski çok az. kadında yumurta çatlaması başlamadığı için. adet bittikten 10 gün sonra falan korunmalısınız.

0|0
    0|0
    • Tamam düğünü hemen adet sonrasına çekelim. Kusura bakma bizim cahilligimiz

Erkekler Ne Diyor 9

• mevcut prezervatiflerden tercih etmeniz en doğrusu. Durex Arouser deneyin eşinizde keyif alacaktır. :)

0|0
    0|0
  • hap a devam boşver sen zararı falan yok

0|0
    0|0
  • uzun süre cocuk düşünmüyosanız sprial taktır eşine

0|0
    0|0
  • prezervatifi aklından sil kimse memnun değil haplar çokda zararlı değil

0|0
    0|0
  • o heyecandan o stresten hiç birşey olmaz o gece belkide gerçekten hiçbirşey olmaz :)

0|0
    0|0
    • Niye olmasın canım. Hiç birşey olmaz.

• aslında bir çok yol var ama o gece teklif edebilecek kadar bu konuda yakınmısınız?

0|0
    0|0
    • Niye ne yollar var ki? Ters ilişki mi diyecen

• saçmalama :) ilk gece :) mesala bi tablet var onu partnerinin vajinasına yerleştiriyorsun küçük bir şey 10 dk sonra özgürsünüz hiç bir yan etkisi zararı yok

• Hayda gitsin beyaa. Bu saaten sonra neden korunucan herşey senin nede olsa.

0|0
    0|0
  • dışarıya boşalacaksın başka caren yok

0|0
    0|0
  • kardeş hapları eve sokma benden sana tavsiye diğer türlü birşey demek istemiyorum istediğin gibi korun

0|0
    0|0
Yükleniyor...