Arkadaslar soruma bakin lutfennnn?

Hergun cinsellik dusunur oldum canim surekli cinsellik istiyor elimde degil bu duygularima mani de olamiyorumbmaaturbasyon yapiyprum banyoda dayanamsyip sonra bedenim asiri yorgun dusuyo biktim artik bu durumdan bir tavsiyesi olan varmi?

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• 1|2
    0|0
  • gündüz yapmamaya ve gece uyumadan evvel bir veya iki kez yapmaya calis düzellirsin.. gecici bir durum. sikintidan veya yalnizliktan cok yapiyorsun.

0|0
    0|0
  • Yani hoşlandığın, medeni bir erkekle seks yapıcaksın, başka çaresi yok. Sadece gerçekten medeni ve kadına değer veren bir erkek olmasına dikkat et, yaşadığınız şeyleri başkalarına anlatmayan, sır olarak saklayabilen bir erkek olsun.

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim he gün kendimi tatmin etmekten bıktım nerde güzel kız görsem içim geçiyor anında sertleşiyorum gördüğüm yerde çılgınca sevişmek yalamak istıyorum memelerini kalçasını bacak Arasını bu düşüncelerden alamıyorum kendimi keşke sevgilim olsan kölen olurdum senin

0|0
    0|0
  • Tadını çıkart ve memnun ol , soğuk , isteksiz olacağına böyle olmak en iyisi , doya doya tadını çıkart bu zevkin

0|0
    0|0
  • o düşündüğüne istediğine cinsellik denmez. kavramlara hakim olun artık. bu çağda doğrudüzgün kullanmayı öğrenin kelimeleri.
    ben uçmak istiyorum demeye çalışırken ben uçmaklık istemeklik gibi bişey oluyo seninki ve senin gibilerinki

0|0
    0|0
    • Ne sacmaliyosun sen? Dediginden bir halt anlasilmiyor once anlatmak istedigini kendin anla sonra baskalarina

• Hahahahaha :-D

• çok basit anlatmaya çalışayım güzel kardeşim. sağlıklı bir genç olduğun için hormonların doğal olarak sende cinsel dürtüler uyandırıyor. buraya kadar tamam. ama cinsellik istiyorum ifadesi abes. diğer ifadeyle karikatür malzemesi olur ancak. herhangi bir karşıcinsle sevişmek istiyor olabilirsin. bu normal. ama bunun adına cinsellik istemek denmez. bu hatayı maalesef tek sen yapmıyorsun günümüzde biçok genç aynı hataya düşüyor. bu sebeple nacizane uyarmak istedim. keşke agresif yaklaşmasaydın ama sağlık olsun. umarım anlatabilmişimdir.

• peygamberimiz sav hadisinde soyle buyuruyor: "eger ki gucunuz varsa evlensin cunku bu evlilik cinsellik koruyor. eger ki gucunuz yoksa oruç tutsun buda sehvetleri kirar.

0|0
    0|0
  • Evlenme zamanın gelmiş senin.

0|0
    0|0
  • arada sırada seks yap iyi gelir

0|0
    0|0
  • Cinsellik azaltici ilaclar var biz buna şap diyoruz askerde cok ise yariyordu 1ay hic uyanmadi desem yeridir

0|0
    0|0
  • Unu bu fikri

0|0
    0|0
  • Tedavisi var bu bir hastalik alper aksoy arastir ve git derim

0|0
    0|0
  • Evlen☺

0|0
    0|0
  • Derdinin dermani bende

0|0
    0|0
  • Nerde oturuyosun?

0|0
    0|0
  • evlen kurumadan. yoksa iyi olmayacak durumun :)

0|0
    0|0
  • Var tabide seni tanımadığım için ne diyeceğimi bilemedim

0|0
    0|0
    • Kimseyle olmaz dersen seks shoptan titreşimli bir alet edin kendine 😉

• Arada parmak değiştir ;) belki faydası olur

0|0
    0|0
  • düzenli bir seks hayatı

0|0
    0|0
  • kendini spora ver ve kendinle çok yalnız kalma

0|0
    0|0
  • buz duşu al ateşini düşür, kasıklarına buz torbası koy

0|0
    0|0
  • kısaca ver kurtul kesin ve etkili çözüm :D

0|0
    0|0
  • Durust guvenilir ve iyi yapan birini bul arada gelip galip caksin

0|0
    0|0
  • Oruç evlilik

0|0
    0|0
  • buda tam bizim kafadan dusun dusun bakalim ne olacak biz 38 sene dusunduk bisey olmadi

0|0
    0|0
  • git dağa taşa sürt artık.

0|0
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Evlen. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de bir aralar oyleydim kuzum. Kendine yapmiycam artik de ve bir ay boyunca yapmamaya calis. İllaki yapiyosun ama yine de daha azalmis oluyo ve rahat ediyosun. bir dene. Ben boyle kurtuldum

0|1
    0|0
  • Kendine aktivite bul, oyalanacak, kafanı meşgul edecek şeylere odaklan.

0|1
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • Oruc tut

0|0
    0|0
  • Bir an önce evlen

0|0
    0|0
    • Evlendim bosandim ztn ve sirf seks hayati icin evlenmek istemiyorum