Aşırı istekten saçma düşüncelere dalıyorum ne yapıcam :( ?

Şöyleki, evli veya değil yakın veya yabancı bir erkek gördüğüm zaman cinsel şeyler düşünüyorum içsel olarak sapitiyorum ama olgun bir kız olduğum için öyle davranislarimla falan kimseye bir terbiyesizligim yok kendi kendime düşünüyorum önceden çok fazla mast yapardım günde 5-6 kez simdi 2 haftada bire azalttim zorluyorum da kendimi ama bedenim farklı tepkiler veriyor goguslerim acıyor sonra sulaniyorum fazlasıyla sürekli abdest almak zorunda kalıyorum bu sacmaliktan nasıl kurtulabilirim

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• peygamberimiz sav hadisi soyle buyuruyor: "eger ki maddi varsa evlensin , eger ki maddi yoksa oruc tutsun".

birde ayet soyle buyuruyor. "mumin kadinlar soyle sakinsinlar" buyuruyor

ikinci ayet ise soyle buyuruyor. " ey iman edenler. zinaya yaklasmayin cunku bu cirkin bir yoldu".

eger ki sen bir erkege bakarken biseyler oluyorsa sebeb bakmayacaksin 1 gordun mu yakisikligi etkilendin mi hemen yuz cevir. cunku ikinci bakis gunahtir.
    bide senin dedigin sey mezidir yani erkege baktiginda gelen islaklik gusul gerektirmez cunku uykudan olmadi. uykudan gelen meni orda gusul gerektirir.

0|0
    0|0
    • Biliyorum biliyorum bende 2. kez bakmam ceviririm de düşüyor yine aklıma

• Amin inşallah

• hadis uygulan bence evlenecegine kadar oruc tut.

Erkekler Ne Diyor 25

• bu halde olmanın sebebi bu halde olmamak için çabalaman.
    sen yapmamak için direttikçe daha çok istek oluyor.
    bu yüzden bunu bir ceza gib i değil yaşam biçimi gibi algılaman lazım, yapmamayı yani.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim he gün kendimi tatmin etmekten bıktım nerde güzel kız görsem içim geçiyor anında sertleşiyorum gördüğüm yerde çılgınca sevişmek yalamak istıyorum memelerini kalçasını bacak Arasını bu düşüncelerden alamıyorum kendimi keşke sevgilim olsan kölen olurdum senin

0|0
    0|0
  • Saçmalık değil , kurtulmaya çalışma , istekli olmak bence güzel bir durum , tadını çıkartmaya çalış , soğuk ve isteksiz olacağına böyle çok daha iyi

0|0
    0|0
  • Evlenerek sanırım.

0|0
    0|0
  • Kızlarda bu yaşlarda normal. Erkeklerde de bu dediğin durum genellikle 25'li yaşlarda ortaya çıkıyor.

çiftleşme, temel içgüdülerden biridir.

0|0
    0|0
  • Islanma olunca gusül gerekmez.
    O zaman mastürbasyon yap, seni birkaç gün idare eder.

0|0
    0|0
    • Mast yüzünden abdest alıyorum demek istedim

• Normal

0|0
    0|0
  • kendi yemeğine kendinden habersiz şap at.

0|0
    0|0
  • Uğraşacak birşeyler bul.

0|0
    0|0
  • Çok garip

0|0
    0|0
  • kitap okumaya çalış sürekli kafanı dağıtır yerdımcı olur sana

0|0
    0|0
    • Evet ogrenciyim zaten ders çalışıyorum kitap okuyorum da okurken biri geliyor aklıma ve elim hemen yerini buluyor

• Yapıyorum kosuya gidiyorum yüzmeye gidiyorum haftasonu bu tempoda ona bile zaman buluyorum da aşırı istek var bir bakıma iyi isteksiz olsam cekilmezdim

• ozaman sana kalan son şey biraz hobi ile uğraşmak olacak

• Sıkıntılı bir durum öyle durumlarda aklını farklı şeylere yönlendir

0|0
    0|0
  • saçmalık olarak algıladığın kısım hangisi? sağlıklı bir genk gibi hormonların normal

0|0
    0|0
    • Saçmalık kısmı bir erkegin ben mast yaparken hayallerimi süslemesi birde bunun günah boyutu var :(

• dahaçok araştırman gerek işte. belliki yalan yanlış ruhban zihniyetin tesiri altındasın. maşallah herşey yasak herşey günah...

• Ben herşey yasak veya günah demedim ki lafı çevirmeyin tamam bana haram olan size. olmaya bilir neye inanmak isterseniz gereksiz uzatmanın bir alemi yok en iyisi kapatalım

• Aktif cinsellik yaşaman sorunu çözecektir.

0|0
    0|0
  • kurtulamazsııııııııııınnn :) kendini özgür bırak yani düşüncelerinde...

0|0
    0|0
    • Bırakmasam daha iyi :\

• Kasttettigim düşüncelerimdi boyle devam ederse isimvar hayatımı etkiliyor ogrenciyim okuyorum kalkıp da evlenemem ki

• evlenmeden de hayatına devam edebilirsin, ben git hemen bir erkekle ol demedim. ne zaman canın isterse kendini kendin tatmin etmeye devam ;)

• Beni görünce de aynı his oluyor mu merak ettim :s

0|0
    0|0
    • Resimle değil canlı görürsem oluyor

• sen bana bir uğra bence

0|0
    0|0
  • Hemen erkek arkadas edinmen lazım..

0|0
    0|0
  • Evlenerek kurtulursuncanim

0|0
    0|0
  • günde 5-6 mı :O

0|0
    0|0
  • Evlilik veya düzenli bir ilişki zamanın gelmiş

0|0
    0|0
    • 11 yasında ne olduğunu bilmeden basladim mast yapmaya yas 19 halen devam okuyan biriyim ve evlilik şu an bana çok uzak

• O zaman hiç bir problem yok. Bazen çevremdeki kızlardan ayakta boşaldıklarını söyleyenler bile var. Tamamen yaşla alakalı.

• Evlenerek ya da seks partneri bularak. :)

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin kardeş. Imkanın olunca evlen. Sabretmek çok zor gelirse evlenmek istediğini söylersin çevren Aracılık yapar, ayıp değil. Yaşadığın sıkıntı ne kadar çoksa sevabı da ona göre olur bunu da hatırla. Zehirliok diye bir site var, orda faydalı öneriler bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Okuyorum o yüzden üni bittikten sonra Düşünürüm de sevdiğim biride yok :\

• Evlenme planı yokken birini sevenler sıkıntı yaşıyor. O da normal değil

• Evlenmelisin bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yap, kitap oku, hobi edin

0|1
    0|0
  • Ayni ben ya yaniyoruz biz

0|0
    0|0
    • Ben bide dışardan göründügü gibi değilim biri cinsellikten konuşsa orda durmam ama gel gelelim ki bu istek yok mu geçmesini istemiyorum da mast yapmaktan da bıktım 1 kere bile baksam bir erkeğe hemen hayaller..

Yükleniyor...