Kizlar, menstural cup?

Evet kızlar yabancı ulkeler de birçok kadın artik ped ya da tampon kullanmıyor onun yerine cup ya da ben türkçe olarak adet kabı diyeyim onu kullanıyorlar hem cevre dostu hemde sürekli degistirmeyeceginiz için ekonomik olan bu urun Türkiye de olsa kullanır misiniz? Tabiki bakire kızlar kullanamaz.

• Evet denemek lazim
    A seç
  • Hayir pedden vazgecmem
    B seç
  • Bakireyim olmaz
    C seç
  • tak cikar bosalt o ne oyle iyykk
    D seç
  • icimde kalir valla korkarim
    E seç
  • yatinca geri dokulmuyomu icindekiler?
    F seç
  • gavur icadi iste ne gerek var hijyenik pedler varken?
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yanlışlıkla kızlar erkekler yaptm sadece kızlar yapcaktm :) neyse beylerin görüşünü de alalım ankete baya katilim göstermişler malum :))

1|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Asla kullanmam. bir kabın içinde adet kanı biriktirmek sağlıklı olmaz bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bu ürün türkiyeye gelse bunu bizim süper akıllı insanlarımız masturbasyon aracı olacak kullanırlardı yani gerçek vazifesi için kullanan pek olmazdı diye düşünüyorum

2|0
    0|1
  • Ped iyidir ya bune sokmasi dert onunla yurumesi oturmasi cikarmasi dert pedten sasma

0|0
    0|0
  • bebeğim, işiniz gerçekten çok zor.

0|0
    0|0
  • ulan ful erkekler cevap vermiş ankette :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• rahatsız edıcı onun altı sıvrı ayrıca oturunca nolur dusundunmu bakıreyım olmasamda boyle bırseyı kullanmam zaten karın agrısından bunu dusunmem

0|0
    0|0
  • Çaldığın 3.19 dk mı geri ver kız bana bir nok anlamadım

0|0
    0|0
    • Ya oradaki tüpü vajona olarak anlatmış nasıl girdireceksn nasıl kullanacaksn diye

Yükleniyor...