Bekaret konusunda ailenizin görüşü nedir?

Çiftler anlaştı son aşamaya gelindi evlilik kararı aldılar ancak kız bakire değil birden fazla sevgilisi olmuş sizin aileniz müsãde edermi ? Az çok hepimizin ailesi Türk gelenek ve göreneklerine yaşıyor sizin aileniz müsade edermiydi etsede içtenlikle mi ederdi ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• karadenizli olduğum için yöremin kültürünü ön planda tutarak şunu söylemek isterimki, kesinlikle ama kesinlikle bile bile böyle birşeyi kabullenmezler. Zaten, erkekleride 1-2 batı karadeniz ili hariç kabul etmezler.Evlatlıktan reddederler. Ama genel olarak Türk kültüründe erkek olarak baktığımızda, erkek dediğin yapar kültürü vardır. Ben bunada karşıyım. Çünki, hangi taraftan bakarsan bak bu zinadır.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kocamin ailesinin umrunda olmazdi ama benim ailemin olurdu : ) bu yüzden ilk göz agrimla evlenebildigime cok mutluyum.

diger türlü kesinlikle baski var.helede kiz tarafindabence. kiz ailenin namusu oluyorya.

bunu diyenler namusu bir cinsiyete bir insana baglayarak ailenin diger yaptigi dedikodulari ve kötülükleri nasil kapatiyorlar acaba?

1|0
    0|2
  • Bir kadının sevgisini paylaşabilmesi, fedakarlığı, sorumluluğu, anlayışı, kalbe yönelik aklı bitti sıra bekarete mi geldi..

Konuşulur mu hiç ayıp ya.. Ben düşünemiyorum ailemle cinsellik hakkında konuştuğumu.. Edepsizlik olur birbirimize karşı..

0|0
    0|0
  • ailesiyle oturupta benim bekaretimi mi konuşucak bide işi gücü yok..

0|0
    0|0
  • anlattigim durumda arkadasima parasal kazik atmak isteyen kizin babasiydi.. kiz da babasi da kizin bekaretini koz olarak kullandi ama maalesef sonunda gercek yuzleri aciga cikti.. uyanik olun..

0|0
    0|0
  • daha geçen hafta kıza sadece bakire oldugu için katlanan arkadaşım anladı ki kızın ailesi onu kazıklamaya çalışmış. evlenmeye iki hafta kala ayrıldılar tabiki.. siz aynen o kafada gidin, sevgi için değil bekaret için evlen Türk evladı, doğru yoldasın!

2|2
    1|2
  • kız tarafı olduğumdan cevap veremicem:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok mühim değil benim için. önemli olan kişiliğidir. ben tamam dedikten sonrada ailem bişi diyemez zaten.

0|0
    0|0
  • düşünüyorumda;

benim ailem sanırım müsade ederdi...çünkü beni kırmak istemezlerdi ve kabullenirlerdi...

0|0
    0|0
  • bekaretinin olmasını istiyebilirlerdi...

0|0
    0|0
  • bekaretinin olmasını istiyebilirlerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...