Güzel travestilere bakıyorum?

Ben evliyim gayet normalım en azından Şu ana kadar internette dolaşırken olsun dışarda olsun güzel travesti görünce bakıyorum acababı sorun olurmu ilerde eğilimim olurmu

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• İleri seviyedeki görüntüsünden dolayı bakıyosun. Onları duş almış ve aksesuarsız görsen miden bulanır. Çok saldırgan ve şirret oluyolar. Gördüğün yerde yolunu değiştirmen ve kesinlikle konuşmaman lazım. Ben asla muhatap olmam.

0|1
    0|0
    • Birkere görsem tiskinirim herhalde ama nasıl olcak banyo yapmisini bulmam zor :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bazıları normal kadınlardan daha güzel duruyor ilk etapta.. ama yinede iğrenç :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dün kız arkadaşlarla sohbet ederken iş yerinde ulan o ney o sogukta minimi mini taş gibi bir hatun 1,80 var dedim ne güzel karıymış yani o kadar mini giymişki tangası falan poposu gözükcek kız arkadaşıma birşey sordu hönk o ses neydi o an tüm hayallerım yıkıldı.

0|0
    0|0
    • Konuşmadan sıkıntı yok ozaman :)

• Yoldan çıkarsın. Eşini de kaybedersin benden söylemesi.

1|1
    0|0
  • tayvan a sakın gitme bir travesti ile evlenir gelirsin allah korusun. internetten bi araştırma yaparsan ne demek istediğimi anlarsın

0|0
    0|0
    • Biliyorum orayı yok ya cok çelimsiz oluyo onlar :)

• erkek olduklarını ter koktuklarını düşün ıyyy midem bulandı

0|1
    0|0
  • başlamış zaten eğilimin

0|0
    0|0
    • Iyi ozaman uzaklaş burdan

• Teşekkürler hak verdiğin için hadi güle güle

• Sadece bakıyorsan bence sorun yok ama devamı gelirse sıkıntı olabilir bu arada gördüğüm en güzel yüzlü ve fizikli insan bir travestiydi tabi ben ne yaptım kaçtım :)

0|0
    0|0
    • Ok öyle olsun Kactin demek :)

• Nasıl kaçmam soyununca çıkıcak olan manzarayı az çok tahmin edebiliorum ve kestanemide seviyorum CIZ-DIR-MAM :)

Yükleniyor...