Grup deneyimi olan kızlar varmı?

Ama grup derken tek kız iki erkek. çünkü erkek arkadaşım 2 erkek değil ben ve 2kız olabilir diyor, anlaşamıyoruz. hangisi olmalı cinsel sağlık açısından 2kız bir erkekmi, bir kız 2 erkekmi?

Güncellemeler:
grup deneyimi olan varmı?

0|0
7|39

En İyi Kız Görüşü

• Konunun sağlık ile ilgisini göremedim. Gerçi erkekler hemen 2 kız olsun diyeceklerdir ama anatomik olarak bakacak olursak bir kadının cinsel potansiyeli erkeklere göre neredeyse onlarca mislidir. Bir erkek 2-3 ya da 5 hatta abartayım 9-10 diyelim sonunda bir noktaya gelir tükenir. Oysa bir kadın için sınır nerdeyse yok gibidir. Annabel Chong 231 erkek ile sevişerek ilk rekoru kıranlardandır. Ardından Houston 620 erkek ile rekoru yukarı taşıdı. Ardından Lisa Spar 919 erkekle 24 saat içinde beraber oldu. Daha sonra 2000 deneyen çıktı...
    Görüldüğü gibi anatomik açıdan bakacak olursak erkekler için bir sınır vardır ama kadınlar için nerdeyse bir sayı sınırı yok gibidir.
    Tabi ki bunları denemeye kalkın diye söylemiyorum. Sadece gerçeklerle yüzleşmek adına söylüyorum.

1|2
    0|0
    • senin rekor kaç

• iyide 1.5 dk da bir erkek kaç kere sokup çıkarcakta boşalacak. bu bir ilişki değilki vida sokup çıkarma gibi bişey. erkekliği küçümsemedir. hem 2bin erkegi kim nerde sıraya dizmişki. yok öyle bişey

• @bigaripdunya Galiba sen işin özünü kaçırıyorsun. Burda gösterilmek istenen şey kadın için bir sayı sınırı olmadığı, olsa olsa bir zaman sınırı olduğudur.

Erkekler Ne Diyor 39

• öncelikle sevgili kavramı ile bahsettiğin ilişşki birliktelik çok farklı sevgilin olacak kişi seni bir başkası ile paylaşabildiği an orada sevgi yoktur zaten. önce bunun altını çizmek lazım. öbür türlü kişinin zevki arayışı ile alakalı sen iki erkek ile birliktelik isteyebilirsin bu senin düşüncen. ama bir erkek de iki kız isteyebilir. sağlık diye bir şey yok cinsellik her zaman beyinde başlar beyin ile organlarımızı kullanırız bunu hiç bir zaman unutmayın.

1|0
    1|0
    • okuma özürlüsün. sevgili değil erkek arkadaş yazmıştım

• demek karıştırmışım gözüme öyle gelmiş ben burada sana bir şeyler katmak için anlattım ama amacın yargılamak aşağılamak yönünde her ne anlatırsan anlat karşındakinin anlayacağı kadar işte. ben okuma özürlü olayım sen düşünce özürlü olmaktan kurtulmayı başar razıyım evlat. ;)

• B*k yeme mideye bağlı..

3|0
    1|0
  • hacı hacıyı tekkede ıt ıtı dakkada bulur derlerdı ben pek ıtıbar etmezdım.. sızde tam tencere ıle kapakmıssınız..

0|0
    0|0
  • Herkesin görüşü farklıdır. bence sadece kız olmalı erkek dışında.

0|0
    0|0
  • Bir sefer senin dediğin olsun, bir seferde erkek arkadaşının dediği şekilde. Hak geçmesin yani. :D

0|0
    0|0
  • ikinizin de dediği olsun

0|0
    0|0
  • Her ikisini de deneyin , grup ancak tecrübe kazandıkça zevk verir , acemilik döneminde kopukluk çok yaşanır ve tadı pek çıkmaz

0|1
    0|0
  • Bence sen abini oglanda kiz kardesini cagirsin boylece adalet yerini bulur

0|0
    1|0
  • Sapikmisin a. q.

1|0
    1|0
  • Sizi kızlı erkekli bir grupla dövmek lazım.

1|0
    0|1
  • 1 kiz 2 erkek olursa illaki anal seks olur ve sağlik açısından sıkıntı olabilri. ama 2 kız bir erkek olursa her hangi bir sıkıntı olmaz muhtemelen :)

0|0
    0|0
  • Bunun sağlık neresinde anlamış değilim anal olmadığı sürece isterse 3 erkek olsun anal olduktan sonra ister 3 kız olsun farkı yok. Anam ilişki sağlıksız iki taraf içinde

0|0
    0|0
  • Bu durum aslında ikinize bağlı, partneriniz kendine güveniyorsa 2 kız olabilir, siz kendinize güveniyorsanız 2 erkek harika oluyor.

0|0
    0|0
  • 2 kız ister erkek

0|0
    0|0
  • sonucta erkek veya kız farketmez 3 kişi seks yapıyorsa bu gruptur. sanırım sen tost olmak istiyorsun erkek arkadasında buna razıysa size kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Grup deneyimi erkeklere gore iki kiz bir erkek kizlara gore iki erkek bir kiz bu doyumla alakali ve paylasimla sanirim 😎

0|0
    0|0
    • Sana ilk yorumu yapan bana mesaj yaz sanayardimci olayim diyen bayan once gizli degildi sonradan gizliye almis baya deneyim yapmis sanirim ks deki erkekler @dennisnick

• ben iki kız yaptım diğerini bilmiyorum isteyen kız olursa neden olmasın

0|0
    0|0
  • 6-7 kiz ve ben :D

0|0
    0|0
  • böyle bir kız arkadaşım olmadı :)

0|1
    0|0
  • erkek lazımsaaaaaaaaaaaaaa buralardayız :S

0|0
    0|0
  • Çok vardır

0|0
    0|0
  • belediye otobüsüne çok binerim sayılırmı

0|0
    0|0
  • 2 kız bir erkek bnce daha süper reis hayali mhazırım da @dennisnick

0|0
    0|0
  • cesaretlisin masöre ihtiyacın varza izmire gel

0|0
    0|0
  • bugun onu yapan yarında senı başkasına sunar

0|0
    0|0
  • Cinsel sağlık açısından diyorsan günde iki kere tok karnına FFM diyorum.

0|0
    0|0
  • Seni paylasmak istemiyor galiba?

0|0
    0|0
  • Grup yapmak ve sağlık kelimeleri hiç yan yana gelebilir mi?
    Ahlaki yönü zaten bence skandal

0|0
    0|0
  • Kiz icn iki erek erkek icinde iki kiz olmali

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...