Yeni ben nasıl olmalı sizce?

Merhaba herkese yaşadığım son olaylardan sonra artık normal bir insan olmaya karar verdim insanların duygularına önem veren biriydim yani hep bir ilişkim olduğunda onu çok severdim sevmediğim kişiyle birlikte olmazdım ben kıymazdım onlara onlar bana kıyardı son ilişkimde çok sevdiğim bir insan benimle yatmak istedi daha önce hiç yatmamıştım kendimi evleneceğim kişiye saklamak istiyordum aptalca ve kıza "ben 3 ay sonra askere gideceğim senin bekaretini almak istemiyorum bana birşey olursa etrafındaki insanlar seni üzer" dedim gayet açık bir şekilde bana tamam canım sen bilirisin zorla değil dedi aradan 1 hafta geçti meğer zaten bakire değilmiş arkadaşına benim hakkımda iyilik meleği ya gibi şeyler söylemiş artık sıkıldım diğer ilişkilerimde aldatıldığımda oldu artık karar verdim böyle güzel hatunlarla çıkıp zevkimden 4 köşe olmak istiyorum artık bende eğlenmek istiyorum bıktım salak olmaktan değersiz olmaktan böylesi en iyisi gördüm hayatta vazgeçmem şimdi nereden başlamalıyım sizce erkekler bayanlar sizce nasıl davranmalıyım tanıdıklarım beni eski ben olarak biliyor yeni beni nasıl reklam etmeliyim ?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim aynı olay benim başıma geldei kadın milleti ay sizin gibi erkekler kaldımı ay sen kendini bozma devam et der ama hepside gider küfürbaz sapık adamları tercih eder masumluk bazen insana manevi anlamda çok zarar veriyor en iyi ben anlarım seni elbette hepsini aynı kefeye koyamayız ama raydanda çıkmak gerektiği kadar davran ve gerisini akışına bırak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer değişmeye karar verirsen bunca yıl yaşadığın masum duygularını heba etmiş olursun çok saçma bir konu için kendini değiştirme kararı alıyosun bence bu doğru fikirlerinle devam et fakat daha seçici ol çevrendeki insanlar için derim sana

0|0
    0|0
  • ya boşver ya pireye kızıp yorgan mı yakacaksın bırak it ürür kervan yürür sen kendi yolunda devam et millet de hepten kudurmuş tövbe yarabbimm benim eskilerde hep öyle şeylere soğuk baktığımdan bıraktılar beni terkettıler o kızı da onlara havale etmeli neleri var ya hayret bişi

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum artık ya hiç mi dürüst insan kalmadı çok kararsızım artık ne yapacağım ben yaptığım fedakarlıklara saygı duyup gerçekten sevebilecek bir insan olmayacak artık diye düşünüyorum .

• manyakmısın.. sen yıne eskısı gıbı dürüst ol sınanıyosundur

0|0
    0|0
    • sınavı kaybettim yenilgimi kabul ediyorum ve artık diğerleri gibi mutlu ve umursamaz olmak istiyorum ve evet ruh sağlığımı bozdular sinirden

Erkekler Ne Diyor 1

• bak kardeşim biri sana kendini sunduysa affetme :D evli değilsen yada başka sevgilin yoksa.. tabikide bunlar ihtiyac alan mutlu verden mutluysa sıkıntı yok... karşındaki ne istiyorsa herzaman onu ver... ama asla kimseyi aldatma...

0|1
    0|0
Yükleniyor...