Bir şansın daha olsun ister miydin?

Kızların çoğunun evet seslerini duyar gibiyim :D ama yinede soruçam. Bakirelik için keşke tek şansımız olmasaydı diyenler kimler acaba :)

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Bakirelik olmasada yatmazdım kocam değilse. Onu korumak amacıyla değil kendime olan saygımı korumak için.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır. O ne öyle? Süper Mario mu bu? :D

0|1
    0|0
    • evet bozuyosun tekrar doğuyor :D

• Can sıkıntısından aklıma geldi sordu saçma yada gereksiz diyende olabilir sorduk işte bende sana kötü bişey demiyorum teşekkürler cevapların için

• Rica ederim

• yaşadığım hiçbirsey için pişan değilim,çünkü pişman olacağım hiçbirşey yaşamadım olmaması gereken şeyler yaşadıgımdada yine kendi isteğimle yaşadım ve hiçbirşeyden pişman değilim...

0|1
    0|1
  • saçma ben bakire olmadığımı bilmeyecek miyim

0|0
    0|0
    • hayal dünyası ütopya bişeyden bahssettik burda bi şans daha olsa keşke derdi kızlar bence diye sordum.

• arkadaşım sen çok derine girdin ya :) öyle bi şans olsaydı keşke diye sorduk tabiki normal hayatta böle bişey olması mümkün değil sadece tek seferlik bişey olmasaydı bakirelik güzel olurdu dimii demek istedim onaylayanlarda oldu ondan ibaret sorum.

• bana gereksiz geldi o yüzden herkesin kendi düşüncesi.

• ben isterdim. 1 şansım daha olsaydı belki de ilkim olan kişi doğru zamanda doğru insan olabilirdi.

0|0
    0|0
  • pişman oldugunda geri dönebilme sansın olsaydı bir kerelilkte olsa süper olurdu

0|1
    0|0
    • bir kerelik demek

• yaz bana beklicem seni

• ne yazayım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...