Geçmişimde yaptığım hata şimdi geleceğimi mahvetti.

İyi akşamlar. Benim geçmişimde yaptığım büyük bir hata şimdi tüm hayatımı mahvediyor. Ben lise son sınıfda gençliğin verdi farklılık hevesiyle herkesden farklı olmak için sevgilimle birlikte oldum. O zamanlar çok kendini farklı hissediyordum. Ve üniversiteyi kazandım yine hayat çok güzel felsefesiyle biriyle daha tek gecelik birlikte oldum. Ve lanet olsun ki şimdi 26 yaşıma geldim ve ciddi bir ilişkim var. Sevgilim 28 yaşında ve benden artık ciddi bişeyler istiyor. Bundan kasıtım cinsellik değil biz beraber olmadık bana dokunmadı bile ama o ailemle tanışıp nişan yapmak istiyor yani ben seninle evlenicem diyor. İlişkimiz 1 senelik ve ben ona laik değilim çünkü o çok temiz birisİ. Bana dışarda ki kızlar gibi olsaydın seni istemezdim diyor galiba beni bakire sanıyor. Yemin ederim 3 gündür uyuyamıyorum ağlamaktan odadan çıkamıyorum işe gidemiyorum. Napıcam ben nolur yardım edin bana eş dost kimseye söyleyemiyorum. Beni asla böyle kabul edemz çünkü her seferinde bana '' sana benden başkası dokunursa sadece o zaman seni ne olursa olsun aşkımdan ölsemde bırakırım kendime yediremem'' diyordu.

Güncellemeler:
diktirme gibi bir karaktersizliği yapıp kendimide eşimide kandırmam.

0|0
7|30

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişinden pişmansın degil mi?

Ona üstün körü anlatırsın en azından. yani ayrıntıya girmezsin. hatta hata ettigini söylemelisin.

Ayrıca sitede erkenden ilişkiye girmeyi marifet sayanlara da ögüt verir misin lütfen ?

Ayrıca namusun 2 bacak arasında olmadıgını da savunanlara söyler misin?

Kafada biter tiplere de söyleyiver.

Cünkü yazık etmişsin. hayatında bu cocuk gibi birini asla bulamazsın belki de.

Bence o cocuga siz sevgiliyken gecmişinden bahsetmemek büyük hatadır. Yani en azından hayatına girenleri sormaması onun sucu da..

5|5
    1|1
    • Keşke o lisede olan üniversitede olan genç kızlara öğretebilsem dinleseler öğütlerimi. Bu boş heveslere kanmasalar.

• + beş bin...

• ulan bu yorumu ayakta alkışlıyorum helal olsun sna Gizli...

namusun 2 bacak arasında olmadıgını savunanlar, Kafada biter diyenler

buyrun bakın nasıl bitiyor kafda veya bacak arsında...

Erkekler Ne Diyor 29

• Hayatını birleştireceksen eneinde sonunda öğrenmesi gerekir söylemezsen haksızlık olur . uygun bir dille anlat gençliğinden gelen bir hata olduğunu söyle ama söyle onu çok sevdiğini belli et . Umarım seni kabul eder ben olsam kabul edermiydim bilmem ama çok sevmem birkaç gün konuşmadıktan sonra hasretine dayanamaz geri dönerdim hem zaten bu zaman da bakire kız bulmak zor neyse yani severse geri döner laf uçar sözler gereksiz bence sevdiğini belli et değiştiğini belli et terkedemez ozaman seni . Umarım mutlu olursunuz

0|0
    0|0
  • Açıkça konuşman en iyisi.Dediğin gibi diktirme çözüm değil.

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen, bakire değilim de bitsin. Dürüst olan her zaman kazanır. Yok kan tüpüymüş, yok tecavüze uğradımmış, bunlara gerek duyma.

1|2
    0|0
  • gerçeği söyle ama yalansız söyle. aynen burda anlattığın gibi söyle. eğer kabul ederse bir ömür mutlu yaşarsın. etmezse nişanlın istediği birini bulur o mutlu yaşar. hayatını yalanlar üzerine kuracaksanda sen bilirsin

1|1
    0|0
  • "Sana benden başkası dokunursa" derken şimdiki zamanı kastediyor olmalı? Seni böyle şeyler söyleyecek kadar seviyorsa ki nişan demişsin seviyor belliki... Geçmişinde yaptığın bu hataları affedecektir diye düşünüyorum... Edemiyorsa da dediği kadar sevmiyordur zaten. Bazen hepimizin yaptığı gibi "sevdiğini zannetmiştir" sadece... Çünkü sevgi herşeyden önce karşındaki uğruna fedakarlıkta bulunabilmektir. Bunun kolay olacağını da kimse söylemedi...

1|0
    0|0
    • Asla affetmez ve bu sevmediğini göstermez.

• o hayatında yokken yaptığın hatalar yüzünden bugün onun tarafından suçlanmanın anlaşılır ve kabul edilir bir tarafı yok. Yasalarda bile cezalar geriye doğru işletilmez yahu. Bence böyle bir şey karşındakinin tahammül sınırlarını seni bırakacak boyutta zorluyor hatta aşıyorsa kesinlikle ortada sözü edildiği boyutta bir sevgi yoktur. Söylemesi kolay sonuçta... İcraata gelince böyle yan çiziliyor işte...

• Gerçeği söyle tercihide o yapsın.

0|2
    0|0
  • sokaktaki kızlardan farklı olmakla bakire olmak arasında çok fark vardır bu yaptığın "hata" ki hata demem buna gençliğin verdiği birşeyle yaptığın bu şey seni ağlatmamalı sen eğer namusundan şerefinden eminsen ki bu anlattıklarına dayanarak ben eminim hiç üzülmene gerek yok

1|0
    0|0
  • Çocuk için üzülsem de ona açılma. Ama sende bu yaşadığını evliliğinde tekrar yapmayacağına dair kendine söz ver. O sorunu da bi yoldan hallet bence.

0|0
    0|0
  • bu ıslerde yalan soylemek yapabılecegın en buyuk hata olur. yarın obur gun ılk adam cıkıp gelse ve esınle tanıssa bunu ılk ben bozdum dese cevap veremezsın. (olmaz degıl olabılen seylerden bunlar)

0|0
    0|0
  • geçmişine sünger çek unut geçmişini bir şekilde kandırmalısın adetliyken ilişkiye girersin yerse oldu bu iş dersin başka seçenek varmı , yada durumunu söyleyip adamı yıkacaksın bidaha kendine gelemeyecek kabullensede ömür boyu taşıyacağı yara olacak içinde bu senin geçmişinde kalan bir hata

0|0
    0|0
    • O kadar karaktersz deglm

• tebrik ederim düşüncen çok güzel , söylediklerim örtbas içindi , gerçekler acıdır söylediğinde bunu kaldıramayacak adam yıkılacak kabullensede bir ömür onun acısını taşıyacak , ona nasıl bir yük yükleyeceğini tekrar düşün derim

• demek ki boşu boşuna bas bas bağırıyoruz burda. kimseyle YATMAYIIIINNNNN! diye.

en iyi gidip herşeyi ona anlatmaktır. onu kandırmaya ona haksızlık etmeye hakkın yok. eğer geçmişin beni ilgilendirmez deyip yola devam etmek isterse ne ala. ama yok seni böyle istemem derse belki kısa vadede kaybeden sen olacaksın ama dürüst ve doğru davrandığın için uzun vadede kazanan sen olacaksın.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun söylemelisin.

1|0
    0|0
  • lisede biriyle ol ünide başka birilye birlikte ol oh masallah nan varya sizin gibileri gördükçe düzgün kız bulamıcaz diye korkuyorum kızlara bakıs acımız değişti anasını satim

0|2
    2|1
  • yaptığın hatanın bedelini ödemek zorundasın yapmasaydın zamanında o haltı doğruyu söyemekten başka çaren yok kandırmayın bakireyim diye anca kendinizi kandırırsınız

0|1
    0|0
  • eger seni seviyorsa bırak seni oldugun gibi kabul etsın yok amac sadece bakırelıkse bız ne ınsanları sadece ınsan oldukları ıcın kabul ettık sonucunda ölüm yok

0|0
    0|0
  • Bence açıkça söyle lisede böyle böyle bişeyler oldu falan de

0|0
    0|0
  • durum vahim :(

0|0
    0|1
  • iyi akşamlar..yazdıklarını okudum gerçekten çok üzüldüm.. ne diyeyim allah yardımcın olsun ama öncelikli söyleyeceğim ya bu sevdadan vazgeçeceksin yada bu durumu ona kabul ettireceksin uygun bir dille..

0|0
    0|0
  • ya kendinden soğut yada diktirme yolunu dene eğer öğrenirse daha çok acı çeker.

0|0
    0|0
  • makata giren şemsiye açılmaz

0|0
    0|1
  • zevk diye diye istediğinizi yapın sonrada bla bla bla bla, geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • kızlık zarını dikiyor lar gerdektan iki gün önce diktirir sin hiç bir şey olmaz

0|0
    0|1
  • üniversitede bu kişinin sdece tek gecelik birlikte olduğunu düşünenler eksilesin?ama ben bu kızın onlarca kez olduğuna eminim ve kendini temize çıkarmak için tek gecelik diyor,umarım ben yanılıyorumdur ve sen anlattıklarında doğrusundur

0|1
    1|0
  • Yeni mi aklına geldi; evleneceğin kişinin temiz-dokunulmamış bir eş (anne) isteyebileceği.

Konusu bu yönde olan Türk filmi de mi izlemedin hiç. Ders almak isteyene yıllardır "mesaj" veriyorlar...

Ona bakire olmadığını söyle; ya da ayrıl.

(Söylediğinde onun gözünde değerin azalacak belki. Ve hatta belki de ilişkiniz bitecek. Ama hiç olmazsa onu kandırmış olmayacaksın. Şayet evlenecek olursanız, evliliğini yalanlar üstüne kurmamış olacaksın.)

Yinede sen bilirsin... Kendin için neyin doğru olduğuna inanıyorsan öyle yap.

0|1
    0|0
  • Oğlanın hayatını si*iceksin yani, kendinden nefret ettir ve ayrıl bence yoksa ağır depresyona girer adam.

0|2
    0|0
  • herşeyi açıklamak vicdanını rahatlatır en azından vicdanın rahat olur

0|0
    0|0
  • gerçekten seven biri bakireliği dert etmez bakire olmadığını söylemelisin

2|1
    0|0
  • ne diyebilirizki geçmişinle yargılarsa yapacak bişey yok,yalan dolan üzerine yuva kurmak doğru değil düşünkü bir zaman sonra eski sevgilin yada diğeri denk geldi yada sütü bozuk çıktı çocuğa söyledi o zaman nolur düşündünmü?bence doğruyu söyle,lisede hata yapan kızlara buradan bas bas bağırıyoruz ama dinleyen yok sen geçmişini anlatsan bi türlü anlatmasan bir türlü seni çok iyi anlıyorum hatalarının farkına varman güzel,evlenince hata yapmayacağını düşünüyorum,hayata küsme kötülük düşünme

0|0
    0|0
  • benim kızz arkadaşım ebe idi ünideyken kızlık zarının dikldiğini hatta düğün sezonunda çokda arttığını sölüyodu hem ondan sonrası önemli onu aldatmassan sadık kalırsan bu daha önemli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eğer onu bırakmak istemiyorsan ve ileride vicdan yapmam nolursa olsun evlenicem diyorsan kızlık zarını diktirmekten başka çaren yok. senin vicdanına kalmış bisey.

0|0
    1|3
  • kızların tepkilerini anlamış değilim açıkçası. o...puluk yapıp yapmadıgını sormuyor size. ona hakaret edince ne değisecek anlamyorum. ayrıca pişman veya değil ama onun seçimiydi yargılayamazsın sadece böyle yapman daha doğru olur demen yeterli.

ve benim düşüncemde bencede yalanlar üzerine kurulu bir evlilikle mutlu olamazsın. hata yaptıgını ve bundan pişman oldugunu güzel bir şekilde anlat. çok cesaret isteyen birşey ama en mantıklısı bu bence.

1|0
    0|0
  • ne oldu son durum?

0|0
    0|0
  • kiz isine gelmeyenleri cevaplamiyo :D, cok karakterlisin evet, **puluk yapip inun bunun altina yatmissin simdide oyle karaktersiz olamam diyo HAGAHHAGAHAH BETER ol

0|2
    2|0
  • Milletin altına yat yat sonra başkalarına ben o kadar karaktersiz olamam de kıza bak ne karakterli ne karakterli...

1|5
    4|1
  • Diktirsene bak korkut arslan dıye bır doktor var herkes cok memnun arastırmanı tavsıye ederım. Sakın soyleme herkes herseyı bılmek zorunda degıl..

1|2
    0|6
  • seni cok iyi anliyorum ama SAKIN soyleme canim :) daha cok uzulursun

0|0
    0|9
    • gerdek geceside kapının önüne koysun ohh miss

• ha ayrica benim hic bi zaman TEK gecelik bi iliskim olmadi senin gibi :) nisanlimdan once 6 yil ciktigim bi cocuk vardi, kim karaktersiz belli

• sen bu karaktersizi kime söylüyorsun?

Yükleniyor...