Hayatım o kadar kötü ki intihar etmek geçiyor aklımdan. Ne yapmalıyım benim gibi olan var mı?

Gizli Üye
ben 19 yaşındayım. annemle babam ben 3 yaşındayken ayrılmışlar. almanyadan türkiye gelmişiz ananemin evinde kalıyoruz. evde teyzem ben annem 2 kuzen daha var. ama hep kavga oluyor evde küslük oluyor. ev annem ile teyzemin üstüne allahtan. herneyse. babam beni en son 5 yıl önce geldi görmeye kendisi 2. ye evli 2 tane üvey kardeş var almanyada babamlar. annem hiç ilgilenmiyor benimle hiç eğitmedi yol göstermedi şu yaşıma kadar hep cahil yetiştim başıma birsürü iş geldi. liseyi bırakmıştım 4 5 yıl önce. şuan açıktan istemediğim bölümü okuyorum çok mutsuzum :( sınıfımda toplum içinde,aile içinde heryerde herkes tarafından dışlanıyorum. herkes bana soğuk davranıyor kötü kötü bakıyorlar sanki ben kötü bir insanmışım gibi :( herkes bana gülüyor :( dikkate almıyorlar :( maddi durumumuzda kötü annemin işi yok . annemin sevgilisi var o bize annemle bana yardım ediyo şükür ama onada yük olmak istemiyorum bana baba yokluğunu aratmıyor maddi olarak destek oluyor. annem ise beni erkenden evlendirme çabasında ben evlenmek istemiyorum kendisi köyde büyümüş ve okumamış insan. annem sürekli erkeklerle konuşuyor erkekler anneme asılıyor sevgilisinin haberi oluyo bazılarından ama ben çok rahatsızım bu durumdan :( annem çok küstah ve anlayışsız birisi çok tartışıyoruz bu yüzden bana hemen küsüyor ve hayvan köpek o* gibi laflar söylüyor gücüme gidiyor ağlıyorum hep :( hep ben anneme sahip çıktım doğru yolu gösterdim yoksa annem kötü durumda olabilirdi ailemizden olurduk :(zaten güzel bi aile düzenim yok :( maddi durumda yok kendime bakamıyorum. nafaka alıyorum ama çok az bi miktar bana yetmiyor :( sevgilim benden ayrıldı çok yalnızım :( erkekler bana hep cinsellik amaçlı yaklaşıyorlar doğru düzgün seven biri çıkmadı :( 2 yıldır ağır depresyondayım hiç insan içine çıkamadım toplum içinde herkes dışlıyor kötü gözle bakıyorlar :S hiçbişey yapasım gelmiyor bu yüzden ama geleceğimdende korkuyorum ne yapmalıyım lütfen fikir verin ?
Hayatım o kadar kötü ki intihar etmek geçiyor aklımdan. Ne yapmalıyım benim gibi olan var mı?