Kızlar, vucudu hafif tuylu olanlar bakabilir mi?

Oncelikle olgun seviyeye erismemis insanlarin yorumlari eksilenecektir.

Tuyden kastim, esmer veya sari farketmez, cilde dokunuldugunda bunlarin hissedilmesi yani agda yapilmis gibi tam puruzsuz olmamasi. Ve gozle de gorulebilmesi. Erkek tipi degil sadece normalden biraz fazla bir tuylenme. sirt bolgesinden vs bahsediyorum yani normal alinan yerler disinda.

boyle bayanlar varsa aramizda, tecrubelerini paylasabilir mi? Bu tuyleri aliyor musunuz ve nasil? Evlilik hayatinda cok fazla sorun yaratiyor mu?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Canım onları lazer gormuyor benim de var ayva tüyü onlar ve açıkçası kendim mutlusam bitmiştir olay

0|0
    0|0
    • Ama ben degilim, esmerim :(

• Evet ocak da söz Nisan olacak ama korkmuyorum yani Allah böyle yarattı

• Ne guzel ben bekar halimle korkuyorum.. Tabi Allah yaratti ama bu devirde kim anlar.. Allah mesut etsin canim

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanın her yerinde tüy olur. Tüm kızların heryeri tüylü nerdeyse. Ben sırtımı ve göbeğimi almıyorum şu an para biriktiriyorum. Sonra tüm vücudumu lazer yaptırcam

0|0
    0|0
    • Normal mi gercekten? Sitede bu tur sorularda erkeklerin 10'da dokuzu kiz tuysuz olur iyy der diger kalan bir kisi de olmasaydi iyiydi der Allah korkusundan fazla agzini acmaz. Kizlar da bende yok bende yok diye pacayi kurtarir.

• Tabiki oyle birsey yok :D ergenliğe girdiğimizde hepimiz tüyleyoruz sadece bazılarımızın daha sarı bazıları daha koyu vs. ama her insanda tüy olur yani, tüysüz olmanın tek yolu lazer oda biraz masraflı maalesef

• lazer çesidiyle kurtulabilirsin. vajınal bölgede vardı bende

0|0
    0|0
    • Vajinal bolge normal ben diger bolgelerden alinmayan yerlerden bahsediyorum sirt gobek vs

• Valla benim arkadaşım komple kol göbek sırt hepsini alıyor.
    Ama çok zorlanıyor çok uzun sürüyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...