Çok kanama olması?

Selamlar gençler ben gerdekte kocamla birlikte oldum kanamam çok oldu ertesi günde devam etti sonra tekrar birlikte olduk yine çok kanama oldu ve ben korktum ve Yaklaşamadım bir süre geçen yine birlikte olduk yine kanamam oldu ama çok olmadı bu sefer :( sizde de oldu mu böyle bişi yaşayan var mı?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Dokturluk bu soru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zar yapına bakmak lazım bence.

0|0
    0|0
  • İlk seferden sora bir kaç gün ara verseydiniz kanama devam etmezdi.

0|0
    0|0
    • Ilk seferden sonra 1gün ara verdik ama yine de kanama oldu

• Esnek zar.

0|0
    0|0
  • Sert giriyor demekki. Ön sevişmeyi uzun tutun vajinan iyice ıslansın ve oralla bunu desteklesin. Yeterli esneklik sağlanacağın bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sanırım zarın tam patlamamış, her seferinde deneyince de kanamış. esnek olabilir. yardım alabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bazı kızlarda bu olabiliyor kanama birkaç birkeşme boyuca devam ediyor siz devam edin çok uzun sürerse bir doktora görünürsün

0|0
    0|0
  • Dibini delmiş :D

0|0
    1|1
  • doktora git bir kaçgünde dinlen kabuk bağlasın olur böyle durumlar

0|0
    0|0
  • Yavas yavas duzene girer

0|0
    0|0
  • Cokmu dar ya da organi buyukmu

0|0
    0|0
  • miy0m labilir kız arkimde 0lmuştu iyi huyludur kesin ama yinede d0kt0ra git

0|0
    0|0
  • Muslukları kapamayı unutmuşunuzdur

0|0
    0|0
  • napalım bu kadar çok kanaman olduysa. bu kadar çok kanamada fe eksikligin artmıştır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de boyle oldu aynen dedigin gibi. İlk kanamadan sonraki 2 birleşmede kanaması ayni senin dediğin gibi oldu önemsemedim. Herkesi zar vajina yapısı farklı. Bu dediğim şeyde 4 yıl önce oldu. Hiçbir problem olmadi Korkacak bişey yok.

0|0
    0|0
    • Yani bencede

• Sonradan durdu yani kanaman gerçekten korkmaya başladım yaklaşamıyorum artık eşime

• 3. ya da 4. İlişkiden sonra durdu

Yükleniyor...