Tecavüze uğradığımı ona nasıl söylerim:(

ben 14 yaşında tanımadığım bi hayvan tarafından tecavüze uğradım o hayvan su an hapiste:@o günden sonra hayatımda çok şey değişti ve ben erkeklere karşı aşırı bi nefret duyuyodum ama geçen sene karşıma o çıktı beni hayata bağladı bana aşkı yaşattı hiç bi cinsellik yaşamadık yaşamak da istemedi ben ona ilk sevgilimsin dedim gerçekten de öyle ilk sevgilim ama ben bakire değilim:(bu konuda biraz tutucu ve 1.yılımızda bana evlenme teklif edicekmiş yani 9 aralıkta..bu olaydan haberi yok ama bana evlenme teklif ederse ben ona bunu söylemek zorunda kalırım sizce tepkisi ne olur beni bırakır mı bu yüzden:(

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• nekadar cahil insanlar varya buraya gelmş en başka söyleseydın ona gore karar verırdı ayrılıp devam edıceğine diyo kız 14 yaşında tecavüze uğramış olum kızın elindemi bu Allah yazgısı karşı duramazsın bu kızın ne gunahı var sen bunu yaptığı için hemcinsine söylenmen gerektği yerde kızın bu 1 yıl ıcınde başka biriyle bırlıkte olup olmadğnı dusunuyosun Türk erkeğiymiş bide karşına kaç kişiyle yattğı bellı olmayan dıskolardan çıkmayan Rus kızı 1 sn duşunmeden koşarsınız ama 14 yaşında tecavuze uğramış kızı yargılıyosunuz burda . Söylencek şeymi bu her önüne gelene söylesınde sonra hepınız düşünün dimi kim bilir kaç kişiyle birlikte olmuş diye bırakın bu işleri , burda kız adamakllı yardım istemiş neler söylüyosunuz ayıptır günahtır karşınızdaki sizin bacınızda olabilirdi . biraz saygı biraz düşünce lütfen ..

3|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim buna ihtiyacım vardı

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu konuyu onunla paylaşmanızın önemli olduğunu düşünüyorum. Bununla beraber, tutucu bir insan olsa dahi, eğer yobaz bir yapısı yoksa bunu sizin isteyerek yapmadığınızı anlayacak ve size sahip çıkacaktır. Bakire olmayabilirsiniz, ancak bu sizin isteğiniz dışında gerçekleştiğinden sizi suçlaması mantıksız olacaktır. Ona düzgün bir şekilde anlatmaya çalışın, durumu izah edin. Tüm açıklamalarınıza rağmen sizi anlamamakta ısrar ediyor ise o kişiyle birlikteliğinize son vermeniz kaçınılmaz olacaktır...

3|0
    0|0
  • Açık konuşmak en iyisi.Sonuçta olay da senin bir suçuın yok.

0|0
    0|0
  • Bence evlenme teklifinden önce söylemelisin kabul ederse böyle kabul eder eğer etmezse karakterini anlamış olursun,anlayışlı biri ise bu olayın senin isteğinin dışında zorla olduğunu anlayacaktır..sessiz sakin bi yerde buluşun samimi bi şekilde söyle eminim seni bırakmayacak :)

1|0
    0|0
  • şimdi beni yanlış anlama seni yargılamıyorum ama ben birisini bu şekilde kabul ediceksem söylediğinin doğruluğunu kesin olarak bilmek isterim anladığım kadarı ile adam hapiste olduğuna göre senin olayın yasal bir merciye çıkmış ve adam ceza almış sende kendini bu şekilde kanıtlaya bilirsin yoksa onun dışında lafla pek inanıcağını sanmıyor çünkü lafta herkes zorla olduğunu söylüyor.

0|1
    1|0
    • o adam 15 yıl hapse mahkum edildi 10 yılını yatcak 5 yıl oldu 5 yıl sonra hicbişey olmamış gibi hayatına devam etcek ama belki ben hic mutlu olamıcam belki onu bu yuzden kaybetcem..ben yalancı değilim benim ailem de biliyo bu olayı ve bana tek kelime hesap sormadılar cunku ben o iğrenc yaratıgı tanımıyodum bile ve okuldan donuyodum hayatta kimin basına ne gelcegi hic belli olmuyo ne bi tarflarım meydandaydı ne baska bişey..bana o iğrenc seyi yapan sadece kendi iğrencliğiyle yaptı beni kirletemed

• adam beni evine aldı zorla yuzunu anlattım robot resmi cizdirdim evine goturdum polisleri orda komsulara sordular once sonra o evin kapısını caldılar adam cıkınca içeri aldılar ve adam da itiraf etti yaptıgını

• anladım geçmiş olsun hakkınızda hayırlısı olur insallah.

• Teklif etmeden önce söyle bence bişey diyeceğini sanmam çünkü bakirelik sadece zardan ibaret sayılmaz (en azından bence)

2|0
    0|0
  • bu yüzden bırakırsa seni sevmiyor demektir yeterki senin anlattıklarında dürüst olduğuna inansın ben senin gerçekten bu olayı yaşadığına inanıyorum Allah yolunu açık etsin bak bu konuyu teklifi almadan önce konuş bence sorun olmıycaktır,senin yerinde kötü kızlar olsa gider diktirir ve o çocuk bunu asla anlamaz ama çok günah bu yüzden sen aslanlar gibi anlat olayını çünkü mutlu bir yuvayı hakediyosun,inş hayırlısı olur senin için

2|0
    0|0
    • inş cok tesekkür ederim beni sevdigini biliyorum ben ona soylemek istedim ama hic cesaretimi soyleyemedim arkadasım onu yuzuk bakarken gormuş kankasına sormuş evlilik teklif etcek ama sakın soyleme demiş kız geldi bana anlattı ben ona yalan soylemedim sadece gercegi anlatmadım

• ispat ederim isterse mahkeme kararı polis tutanagı adli tıp raporu ne isterse var

• o zaman sorun yok,ama lisede biriyle yatıp sonra nasıl olsa bakire değilim die 5-10 kişiyle yatıp kalkıp yalan uyduranlar var Allah onlardan korusun,kurunun yanında yaşta yanıyor sen dürüst olduktan sonra sorun olmaz

• Yaşadığın olay çok talihsizlik allah yardımcın olsun çok zor durum ben şahsım adıma böyle bir durumla karşılaşsam kabul ederim herşey bakirelik değildir senin dürüst olman temiz olman kendini bilmen ve suçsuz olman senin hiç bir suçun yok bu olayda herkesin başına gelebilir şerefsiz çok malesef bence şimdiden söyle bilmesi en mantıklısı hakkında hayırlısı olsun inşallah olur

1|0
    0|0
    • cok zor inan buraya yazarken bile o kadar kotu oldum ki aradan 6 sene gecmesine ragmen.(

• tesekkür ederim inş o da anlar beni senin gibi beni digerleri gibi yalancılıkla suclamadıgın için tesekkür ederim

• rica ederim neden yalan söyleyesin ki söylesen ne gececek eline sen kendini kandırırsın sadece hakkında hayırlısı olsun umarım sevgilin inanır önemli olan o

• Küçükken bir kaza geçirdiğini ve bir süre hastanede tedavi gördüğünü söyle,bu kaza sonucu kanama oldugunu ve doktorun söylediğine göre hasar görmüş oldugunu ögrendim dersin,yada dogrusunu anlat,

0|0
    2|1
    • bence doğrusunu anlatmalı gerçekler ortaya çıktıgı zaman güvenini iyice kaybeder

• dogruyu söyle,

• oyle yapcam zaten yalan soylemek asla istemedim ama nasıl soylicem bunu nasıl soylerim ona nasıl

• senin adına üzüldüm gerçekten :( malum toplumumuzda ve bizler bir çok erkek bekarete önem veririz üzgünüm ama terkedilme ihtimalin yüksek görünüyor ama şuda bi gerçekki seni gerçekten seviyorsa sana SEN oldugun için değer veriyorsa kabullenebilir Terketmez diye düşünüyorum...

1|0
    1|0
  • valla ben olsam bırakırdım. kendimi o erkeğin yerine kouyorum 1 yıl çıkıyoruz sana evlenme teklifi ediyorum bana bakire olmadığını tecavüze uğradını şimdi söylüyorsun. yüzüne büyük bir kin nefretle bakar Allahından bul der çeker giderdim.

ama ilk çıktığımız zamanlar söylese idin , o zamanda kendi kendime oturur bunun kararını verirdim. tamammı devammı olduğunu.

0|0
    1|0
    • 2 yıl cıkıp ayrılanda var kız evlenme teklifini beklemiş bence beklemesi daha iyi çünkü çocuk zaten ayrılacaksa ve bunuda öğrenirse kızı kötü duruma düşürme şansıda var evlenme teklifini aldıgında en azından biraz daha güvenecek ayrıca kendi isteğiyle de değil sonuçta bence bu fikrin yanlıs

• baskasıyla ilişkiye gircek olsam onla girerdim dimi ben evlensem bile onunla cinsellik yasayabilecegimi dusunmuyorum korkuyo insan cok korkuyo o bana her yaklastıgında ittim ben onu bozuldu anlam veremedi ama samimi oldugumu biliyodu ben sadece onu sevdim gercekten asık oldum ve evlenme teklif etmeden soyleyemezdim bu her onune gelene soylencek bişey değil

• tamamda bak ne güzel anlatıyorsun peki hala neyi bekliyorsun?

• Sen doğrusunu anlat tercih de onun olsun. Umarım istediğin sonucu alırsın.

0|0
    0|0
  • seni o yüzden bırakırsa sana o kötülüğü yapmış olan insan kılıklı o yaratıktan(hayvan demek istemiyorum hayvanlara hakaret olur )bir farkı olmaz bence...

1|0
    0|1
  • eğer seni bırakırsa bırak gitsin adam değilmiş o zaman

1|0
    0|0
  • en kısa zamanda hatta şu an arayıp söylemelisin, bu sorun olacaktır, yaşadığımız çevre ve topum baskısı ortada .. :(((

0|1
    0|0
    • su an soyle demk kolay ben bunu aylarca kimseye anlatmadım sonra intihar ettim o zaman ogrendi herkes nedenini o adamı bulup hapse attılar bense yasamaya devam ettim ruhsuz olarak

• evlilik teklif etmeden soylemem lazım ama nasıl sadece 10 gun mu var bu onunla son 10 gunum olabilir mi

• olabilir , ama herşeyi göze almalısın... başka bir secenek varmı bi düşün, farklı bir yol önerebilirim sana mesaj bölümünden yaz. söylerim

• Elbetteki kolay bisey degil ama bunu soylemen gerek bi sekilde bi mesajla mi olur neyle olursa teklif etmeden once soyle ve cocuga sure ver sonra kaldiramayabilir ilk anda ama seni gercekten cok seviyosa sana doner.. icin rahat olsun ablacim..

0|0
    0|0
    • umarım doner o giderse ben yıkılırım

• daha önce söylemen lazımdı bunu

0|0
    0|0
    • soyleyemedim hic kolay bişey değil bunu yasamk ve birine anlatmak

• gerçekten seven biri bakireliğe falan bakmaz ona herşeyi açıkla kabul ederse eder etmezse zaten adam değildir hayır gelmez ondan sana

2|0
    0|2
  • Bunu yolun başındayken ona söyleseydin keşke, şimdi söylemen büyük bir şok yaşatacak ona, hayalleri yıkılacak..

0|0
    3|0
  • Tecavuze ugradigina inanmiyorum ama bence ona hala soylemegine gore sen onun jayallerine tecavuz ediyorsun bu zamana kadar soylemeyip kitsal bakireyi oynadigin icin buyuk ihtimalle terk edileceksin ki ben olsam daha fazlasini yapardim yalanci dolandirici insanpardan nefret ederim ha bekaret yanlisi degilim durustluk yanlisiyim

0|0
    2|0
    • sen kimsin be sen kendini ne zannediyosun ben miyim yalancı ben ona yalan soylemedim ben bi kızın basına gelebilecek en iğrenç seyi yasadım hala kabuslarıma giriyo o adam biliyo musun ne demek bu benim annem babam biliyo bu olayı tanımadıgım bi adam allah kimsenin basına vermesin ama yasamayan bilmez azıcık merhamet yaa

• her insana bunu soyleyemezsin onun benimle evlenmek istediğini biliyodum ama daha yasım 20 benim evlenmeye uzaktım hele o olaydan sonra korkuyorum evliliğe de yapamam cunku ben onunla da olsa ilişkiye giremem

• Yapacak bursey yok gecmis olsun dedigim gibi ben olsam onun yerinde bakire olmadigindan degil bunu son zamana kadar soylemedigin icin durust olmadigin icin krsinlikle seninle bir gelecek hayalperini bitirirdim

Kızlar Ne Diyor 6

• etmeden önce al karşına konuş. hatta dosya varsa o adinin hapiste olduğuna dair onu göster söyle ağla vs. seni gerçekten seviyorsa anlayış gösterecektir.

1|1
    0|0
  • senin suçun yok. seni bırakırsa demekki gerçekten sevmemiş seni.

2|2
    0|0
  • anlatmalısın her şeyi

1|1
    0|0
  • kabul edilcecek bir şey yok eğer bu yüzden bırakıyorsa onun karaktersizliğini gösterir seni zar olarak görmesi lazım bunun için bırakıyorsa.

1|0
    0|0
    • umarım beni seviyodur anlayacak kadar yasadıklarımı

• senin bir kabahatın yok ki eğer anlamıyorsa hayvanlık bu her insan yaşayabilir ki kaldı ki hayvanlar tecavüze uğruyor inek tecavüze uğradı diye ineği boğmak gibi olur senden ayrılması ki bu söylediğim olay yaşandı.

• Evlilik teklifinden önce söylemelisin...

0|0
    0|0
  • bence hiç kafana takma bu olayı evlenme teklifi etmeden söyle yüzüne söylemek zorunda değilsin kendini hazır hisstmiyosan bi mesaj atabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...