3 yıl peşinden koş, sonra soğudum diye ayrıl var mı böyle bişey ?

Arkadaşlar arkadaşımın sorusu bu..

Erkek arkadaşı(Eski) 3 yıl boyunca bunun Peşinden koştu yüz vermedi bu ama en sonunda aşık Olduğunu fark etti çıktılar 6 ay sonra çocuk soğudum deyip ayrıldı..

Ve arkadaşım intihara kalkışmıştı cocukta eğer bidaha böyle bişey yaparsan bende yaparım demiş..

Bu çocuğu anlayamadık.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• İşte kimi insanlar için en ulaşılmaza olan aşk ulaşana kadardır .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insanları anlamak bazen mümkün olmuyor. karşılıklı aslında bir şeyler paylaşarak sorunlar varsa da giderilebilir. kimse elindekinin kıymetini bilmiyor anca kaybedince anlıyor anlayınca da iş işten geçmiş oluyor. Çocuk seviyorsa döner hatasını anlar zaten dönmezse de takmasın hayat devam ediyor. En güzel doğru söz " Zaman herşeyin ilacıdır " gerçektende öyle

0|0
    0|0
  • cok normal bir durum değil; 3 yıl bu.. kotu niyetli yaklasırsak cocuk kullandı arkadasını, hevesini aldı egoyu tatmin etti gitti.. yok iyi niyetli yaklasırsak ki ''bende yaparım'' demesi bu ihtimali guclendiriyor bence. belki hayatında arkadasını uzak tumak istediği bir sorunu vardır yada gelecegine, kendisine cok guvenmiyordur. ortak arkadaslarınız varsa guvenebilceginiz haber etmeden biras arastırın derim..

0|0
    0|0
  • 3 Yıl peşinden koş, sonra soğudum diye ayrıl var mı böyle bişey ? vaR :) yeterli bi cevap oldumu ki :)

0|1
    1|0
    • Senin zeka seviyende bu cevaba yetiyo napalım :D

• belkide kız hatayı kendinde aramalı

0|0
    0|0
  • üç yıllık koşmak sanırım onu çok yormuş, heyecanını kaybetmiş...

0|0
    0|0
  • Çocuk da arkadaşını çok sevıyor. Biraz ifadesi karısık sadece.

0|0
    0|0
  • var var siz şaşkın kızlara ders olsun.

0|0
    0|0
    • Biz şaşkın değiliz erkekler nankör (;

• boşuna yazıyosun (;

Seni inandırmak gibi bi derdim yok ALLAH biliyo ki bende şahidim arkadaşımın peşnden koşuyodu hep 3 YIL .. sen yapmazsın diye bibaşkası Yapmaz sanma

• aklı başında biri değildir.

bakırköyden rezervasyon yaptırmak lazım arkadaşa

• çoçuk sorunlumu

0|0
    0|0
  • cinsellik var mıydı aralarında?

0|0
    0|0
    • hayr

• bir kız ayrıldım diye intihara kalkışmaz mutlaka vardır birşeyler cinsel anlamda

Kızlar Ne Diyor 4

• Onu bunu bırakta bu ıntıhar etmeler ne kadar kolay ne kadar futursuzca oluyormus böyle Çocuk sogumakta halkıymıs..

0|0
    0|0
  • sevmiyo diyemem sevmiş çocuk ama belki de umduğunu bulamamıştır...

dıştan arkadaşın belki ona göre gerçekten istediği bi kızdı ama ne bileyim zaman geçtikçe arkadaşın , erkek arkadaşını bunaltmış olabilir gereksiz triplerle neden böyle bi yorum yaptın dersen diyosun ki aşık oldu..aşık olan bayanlar erkeği çok bunaltır onu gayet iyi biliyorum.bu yüzden fazla dayanamayıp bırakmış olabilir.

0|0
    0|0
  • erkekler böyle 3 yıl peşinden koşmayı bırak 10 yıl koşupta sonra umursamayanlar var,anlamaya çalışmayın çünkü anlaşılmıyor bu erkekler.

0|0
    0|0
  • Bir insanı gözünden göklere koyarsın.. Ulaşılmaz sanarsın.. Elde etmek için çaba sarf edersin..

Ulaşınca aslında onunda diğerlerinden farklı olmadığını görürsün.. Ve soğursun normal bir durum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...