Aslında kızsal davranmak isteyen fakat başaramayan bir cinsiyettir erkek olmak, katılıyor musunuz?

Şu aralar aklıma takılıyor, kızlar neden bukadar bakımlı neden süslü filan diye. Aslında bakımlı süslü olmak erkeklerin hoşuna gidiyormuş gibime geliyor, yani erkekler olmasa ''kızsal'' bir kavram olmazdı. Erkeklerin hoşuna gidiyor diye yapıyoruz bizde.Yani aslında kızsal davranmak isteyen fakat başaramayan bir cinsiyettir erkek olmak katılıyor musunuz? (gay demiyorum yanlış anlamayın)

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• demek istediğini anladım.erkek kız gibi davranamaz kızda erkek gibi.varsa öyle birşey davranıs bozukluğu ileri derecededir :) yalnız buna en basit cevap erkek olmadan dişinin,dişi olmadan erkeğin hiç bir değeri olmaz.tamamlamak için yaratılmış her iki cinsiyette.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ya bi oku ogrende gell .delımdır nedır. kızssal olmak ısteyen ama basaramayanmıs mıs.. bı bıyoloji oku, bi evrım oku,

fıkrın tamamen yanlıs.

felsefı bı soru sordugunu zannetsende ıc bı degerı yok,

makyajj yuzyıllrdr mevcut , erkegn avcı olarak basladıgı yasamında , erkekler gucuyle, kadınlarda gorunumuyle ılgı cekereeler. makyaj ıse bunu hızlandırmıs. tolumsal ılerleyıslerde surekl degısem ugrmıstır.

0|0
    0|0
  • KADINLAR KADINLAR İÇİN GİYİNİR ERKEKLER İÇİN SOYUNUR...

0|1
    0|0
  • felsefe yapmaya çalışmışsınız ama deyim yerindeyse sıvamışsınız. cık cık cık hiç olmadı

0|0
    0|0
  • ooo iyi fikir

bu muhabbetten girip

gel bu gece kız kıza uyuyalım olayına girilebiler

saol

0|0
    0|0
  • Düşünmüşsün ama olmamış.

0|0
    0|0
  • ahahahahahahahahaha Demek Kızsal davranmak isteyen fakat başaramayan bir cinsiyettir erkek olmak? Şekerim naptın sen soruya bak a.g,

0|0
    0|0
  • erkekler süslenmez, ama kızların beğeneceği hareketlerde bulunurlar, mesela sinek kaydı traş olmak, yada kirli sakal bırakmak, spor giyinmek, kas yapmak (kızları cezbetmese kimse kavga etmek için kas yapmaz)

0|0
    0|0
  • saçmalamışsın..

1|0
    0|0
  • Bazı maddelerden uzak durmalisinnnnn.

0|0
    0|0
  • bacım ne içtin sen de öyle düşündün?

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • seni derin bi çıkmazın içinde gördüm sen galiba felsefe okuyon anlasılan

0|0
    0|0
  • Aman ben kırsal kalayım daha iyi :D

0|0
    0|0
  • Senin kafan karışmış..çık bi temiz hava al.

0|0
    0|0
  • kızsal mı la abuuuuuuuu

0|0
    0|0
  • giyime merak dünyada erkekler var diyemi var yani

0|0
    0|0
  • Bir bakıma söylediğin mantıklı evet ama bir erkek kız kadar bakımlı olursa erkeklik adına ifade edeceği pek bir fiziksel yöne kalacağğını pek sanmıyorum =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani aslında kızsal davranmak isteyen fakat başaramayan bir cinsiyettir erkek olmak

Ne demeye çalıştın ?

0|0
    0|0
  • He.

1|0
    0|0
  • kızsal diye bir ifade yok türkçede.

0|0
    2|0
  • katılıyorum tatlım

erkeklerin üstündeki toplum baskısı olmasa bizi geçerler diye düşünüyorum hatta

NOT:bide istemiyoruz diyenlere kulak asma "erkekler ne istediğini bilmez" diyenlerdenim ;)

2|0
    0|0
Yükleniyor...