Sevgilinizin eşcinsel, lezbiyen, homoseksüel olduğunu öğrenseniz ilk tepkiniz ne olurdu?

sevgılınızın escınsel veya lezbıyen oldugunu ogrendıgınızde tepkınız ne olurdu :)

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkimi hiç acımadan bitirirdim..!

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• lezbiyen olduğunu öğrensem sorarım neden böyle oldu diye hani yanlış nerede oldu yada öncesinde mi vardı diye.. ama arsız biri isem de ikisini yatağa atrdım yanii...

1|0
    0|0
  • ciddi düşünecegim varsa da o düşünce ve planlarımı rafa kaldırırdım kendisine tepki vermezdim sonçta böyle olması onun kabahati değil

0|0
    0|0
  • onu bu yoldan vazgeçirmeye çalışırdım dönmüyorsa yol verirdim yapacak bişey yok hem lezbiyense neden benle takılsın oda ayrı bi soru işareti tabi..

0|1
    0|0
    • lezbıyenler de erkeklerle beraber oluyo ya ben sıze bunu anlatamadım

• has..tirr ulan derim ceker giderim bi de Allah muhafaza yaa o ne Allahim sen koru bizi..

0|1
    0|0
  • Sevgilim lezbiyen ise zaten benimle sevgili olmaz ki ya da bir erkek gay ise bir kadınla sevgili olmaz.

0|0
    0|0
  • öyle birşey olamaz çünkü öyle olsa senden hoşlanmazdı ve sevgilin olamazdı ;)

0|0
    0|0
    • her iki cinsten de hoşlanan cinsel kimliğini daha bulamamış insanlar var :)

• öyle insanların yapması gereken tek şey hangi cinste doğduysa kendi hormonlarını harakete geçirmek için uğraşlar vermesi gerekiyor ben topum diye sokak başına çıkıp saçma sapan şeyler yapması gerekmiyor allah korusun her insanın başınada gelebilir ama kendilerini biraz zorlasalar iyi olurdu :)

• ayrılırdım

0|0
    0|0
  • iğrenirdim

0|0
    0|0
  • mevzular acayip derinleşirdi,tüylerım dıken dıken oldu serefıszım

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadığını idrak ederim. :D

0|0
    0|0
  • ayrilirim napayim

0|0
    0|0
  • Bu pipiye rağmen nasıl karılara ilgi duyarsın la

0|0
    0|0
  • ne olmazdı ki

0|0
    0|0
  • çok üzülürdüm öğrendiğimde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yakın bi arkadaşımla arasını yaparım yabancıya gitmesin:)))

1|0
    0|0
  • ''Oha o kadar mı iticiyim hiç mi canın beni istemiyor? Sorun sakalsa bırakırdım anasını tıp çok gelişti artık :D'' derim güler kaçar giderim :D

0|0
    0|0
  • sevgilim olacaksa ilk önce tanımaya çalışırım kıllı mı kılısız mı hırlı mı hırsız mı diye sonrada anlarsın zaten..

1|0
    0|0
  • bir erkeğin lez sevgilisi olmaz diğer durumda ikisinin de tercihi aynıdır zaten .

0|0
    0|0
    • dıyelımkı aktıf pasıf olayı erkeklerde bayanlarda hem erkeklerle hem kadınlarla canım bılgılendırmıs oluyum lezbıyen erkekle beraber olmaz dıye bı kavram yok

• tercih konusunda fazlasıyla bilgim var yazdığın cümleye bakarsan anlatım bozukluğunu anlarsın

• Anlaşılır,anlarım...

1|1
    0|0
  • Tövbe tövbe. :D

0|0
    0|0
  • ayrılırdım cok net..

0|0
    0|0
  • İSYYEEAAANN

0|0
    0|0