Yeni evliyim 25 gunluk?

Cocugum olsun cok istedim ama olmafi adet oldum bu ay doktorada gittim cok sancim vardi yumurtaliklarin gayet normal dedii sorun yok iliskiye 1 ay icinde 10 defa girmisisizdir ve her bosalmadan sonra ayaklarimi havaya kaldiriyodum ki dokulmesin nerde yanlis yaptim bilmiyom ki ya da o gunden sonra mi yikanacaktim. Normal midir arkadaslar olmamasi olur mu bu ay acaba?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• sızın yumurtanızın catladıgı bır gun var ve omru bır gun! her gun yapsanızda bunun bazı kuralları var yeterlı sperm sayısı gıbı.. kadınların ovulasyon zamanı dıye googledan arastırın.. o kadar kolay degıldır hamıle kalabılmek.. ıstıyorsanız saglık problemınızde yoksa mutlaka kalacaksınızdır.. allah hayırlısıyla kucagınıza bebegınızı almayı nasıp etsın

0|0
    0|0
  • evet nasip meselesi hayırlısı olsun içine boşaldıktan sonra hemen çekilmesin eşiniz 3 4 dk boyunca hatta bu pozisyonu 10 dk dan fazla uygulayın :D :D
    http://i.hizliresim.com/MEBavQ.jpg

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar kendinizi kasıyorsunuz ki? Allah nasip ederse olur inş. Rahat olun, çok istemek iyi değil. Adet biter bitmez aralıklı, aralıklı çalılmalar yapın, fazla yorucu olmasın dikkat.

0|0
    0|0
  • acele etme hamile kalırsın daha erken 3-4 sonra yine hamile kalmazsan o zaman enişteyi de al git salık kontrolunden geçin

0|0
    0|0
  • dediklerini adetten çıktığın ilk gün yapmayı dene çünkü yumurttalar taze iken hamile kalma riski daha fazla olur.

0|0
    0|0
  • aceleye gerek ve streste yapma ol der olur yoksa degil bacaklarını havaya kaldırmak 7 gün 24 saat ilişki yaşasan olmaz sorun yoksa sende olur

0|0
    0|0
  • 25 gün çok erken 1 yıla kadar olmamamsı normal

0|0
    0|0
    • bir dahaki ayimda olur mu bilmiyom yaa off cok stres yaptim duacinizm

• strese gerek yok hayırlısını diel herşeyden önce ve evliliğin tadını çıkar

• Eşinizde sorun olabilir. Eşiniz gözüktü mü doktora?

0|0
    0|0
  • Sabret dua et allah verir aceleye getirme allaah hayirli vakitte versin insallah

0|0
    0|0
    • Amin cok Dua ediyoruz hayirlisi olsun diye

• Olur merak etme. Ablamların 3. ayda oldu.

0|0
    0|0
  • daha erken acele etme olur

0|0
    0|0
  • eşini kontrol ettirdinmi onuda kontrol ettir onun spermi az olabilir

0|0
    0|0
  • eşinizle beraber gidin doktora muayene olun

0|0
    0|0
  • normal olur marklanma

0|0
    0|0
  • Olur merk etme.

0|0
    0|0
  • Olur acale etme
    Ama sen boşalma esin bosalsin devamlı
    Erkek olur tamamı

0|0
    0|0
  • çocuk doğurursan vajinan yırtılır çuval gbi olur sancısından ölürsün söylim =) ama çocuk doğdukdan sonra kolumu soksam acı hissetmezsin hep vermek istersin bunuda söyliyim.. sexden sonra hemen yıkanmamak lazım bir süre beklemek lazım bunuda söyliyim

0|0
    0|0
  • Asdfasdas ayaklarını havaya kaldırmak nedir mk

0|0
    0|0
  • kimi hemen hamıle kalır kımısı 2-3 ay sonra kalır oyle ayaklarını kaldırmanada gerek yok misyonerde ıcıne boşalsın esın yeterlıdır

0|0
    0|0
  • Allah ne zaman nasip ederse acele etmeyin hayırlısını isteyin

0|0
    0|0
    • Dua ediyoruz esimle her namazda

• Aminn ALLAH razi olsn hayirli cumalar efendm

• Sağolun cümlemizden razı olsun

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah ne zaman kısmet ederse o zaman olur pozisyonla falan olmaz ki

0|0
    0|0
  • 25 günlük evli nedir bu acele. Biraz zaman tanıyın cicim aylarının keyfini çıkarın.

0|1
    0|0
  • adet olduğunuz günden itibaren 14 gün sayın 14. gün yumurta çatlıyor o gün hamile kalabilirsiniz

0|0
    0|0
  • zamana bırak korunnmasız ilişkiye devam

0|0
    0|0
  • Allah mesut etsin de acelen nedir

0|0
    0|0
    • Cocuk cokk seviyorum ve istiyorum kardes :(

• Bugun adet oldum en iyi gun hangisi sence iliski icn

• Bu günden say 14 . gün başla birkaç gün peşpeşe birlikte olun. yalnız gecede 1 kez yeterli. yataktan kalkma. ayaklarını duvara daya. ay sonuna kadar yorucu işler yapma. olur inşallah.

• Daha dur ya bismillah yenisiniz :) :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...